Levent Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Levent Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 22
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpekler birçok kişinin hayatında vazgeçilmez bir yere sahiptir. Öyle ki kimileri köpeksiz yaşayamaz ve bir köpeği evladı gibi sevip onunla tıpkı çocuğuymuş gibi ilgilenen ve vakit geçiren insanlar çevremizde mevcuttur. Hayvan severliğin ileri boyut aşamaları olarak evde beslenen hayvanlar popüler olmuştur.

Köpeğinize yada beslediğiniz evcil hayvanınıza o kadar değer verirken ve onu gözünüzden bile sakınırken ondan ayrı kalmanız gereken olası durumlarda onun için endişelenirsiniz. Kime bırakılmalı bırakılan kişi nasıl bakacak yada köpeğiniz orda sizin yanınızda olduğu gibi rahat edecek mi?

Bunlar hep aklımızı kurcalayan sorular haline gelir. Zaten yoğun olan iş temponuzda çevrenizdekiler sizden işinize odaklanmanızı ve dahiyane işler beklerken sizin aklınız çevrenize belli etmeden köpeğinizde olabilir.

Levent Köpek Pansiyonu

İşte tam da bu gibi durumlarda yani beklenmeyen ve ani durum ayrılıklarında minik dostunuzu emin ellere emanet edebilirsiniz. Tıpkı insanların olduğu gibi köpeklerin de kendileri için özel olarak hazırlanmış ve enine boyuna her aşaması düşünülmüş özel pansiyonları vardır. Sizin ondan ayrı kaç gün yada kaç ay kalacağınız önemli olmaksızın arkadaşınız bu pansiyonlarda gününü gün ederek sizin yokluğunuzu neredeyse hiç anlamadan eğlenebilir.

  Levent ve çevresinde ikamet edenler için levent köpek pansiyonu bu hizmetleri fazlasıyla köpeğinize sağlamaktadır. Sizin sadece köpeğinizin aşı bilgilerini ve onun sevdiği birkaç eşyasıyla birlikte teslim etmeniz yeterli olacaktır. Köpeğinizle ilgilenecek olan bakıcılarımıza ve sağlık ekibimize de köpeğinizin alışkanlıkları ve yetkinlikleri hakkında bilgi vermeyi de unutmamalısınız.

  Olası bir ani veya beklenmeyen durumda ulaşabilinmesi için bir yakınınızın veya arkadaşınızın telefonunu da bırakabilirsiniz. Köpeğiniz sizin belirttiğiniz oyun alışkanlıklarına göre burada zamanını geçirir. Onun için hazırlanmış olan oyun alanında yorulana kadar enerjisi bitene kadar doyasıya eğlenir. Tabi ki sonunda da acıkır. Yemeğini de kendisi için hazırlanan özel odalarda yer.

Levent Köpek Pansiyonu Fiyatları

Yemekler ayrı ayrı yenir kesinlikle diğer köpeklerle bir yenmez. Cinsler ve ırklar farklı olduğundan birbirlerine zarar verebilirler ve bunun önlenmesi için toplu olarak bulundukları tüm ortamlarda mutlaka köpeklerinizle ilgilenen bakıcılar başlarında durarak onlara eşlik ederler.

Bu şekilde köpeğiniz burada hem sizin yokluğunuzu minimum seviyede hisseder hem de sokakta yaptığı bir yürüyüşe göre daha fazla sosyalleşir ve daha fazla arkadaş edinir.

İşiniz bittiğinde ve geri dönüp köpeğinizi aldığınızda köpeğinizin yokluğunuzda mutsuz olmadığını ve doyasıya eğlendiğini göreceksiniz. Yoğun eğlenceli ve oyunlu geçen günlerin ardından artık köpeğinizin enerjisi tükenmiş ve kendi evinde kendi yatağında rahat ve huzurlu bir uyku çekmek için sabırsızlanıyor olacaktır.

Köpeğinizle aranızdaki bağı güçlendirmek onun daha sosyal daha arkadaş canlısı bir köpek olmasını sağlamak için onu sadece mecburi durumlarda değil belirli aralıklarla bu şekilde hizmet veren pansiyonlara bırakabilirsiniz. O bu pansiyon da sizin yanınızda atamadığı enerjisi atacak ve sokakta tasmayla yürürken kuramadığı arkadaşlıkları kuracaktır.

Levent Köpek Pansiyonu

Bu sayede de diğer hemcinsleriyle kavga etmeden anlaşmayı birlikte zaman geçirip bir şeyleri beraberce yapmayı öğrenecektir.

  Sizde aklınız köpeğinizde kalmadan o ne yapıyor ne yiyor nasıl bakılıyor diye sürekli olarak beyninizi meşgul etmeden rahatça işinize odaklanabilir ve hızlı bir şekilde işinizi bitirerek geri dönüp arkadaşınıza kavuşabilirsiniz.

Levent Köpek Pansiyonu ile köpeğiniz için eğlenceli zaman geçirmesini sağlayacak ve ona evinde hissini yaşatacak her ayrıntı düşünüldüğü için bir akraba yada tanıdık evinden daha uygun olacaktır. Çünkü evlerin kendilerine göre bir düzeni vardır ve emanet ettiğiniz kişi köpek beslemiyor olabilir. Bu yüzden köpeğiniz burada rahat edemez. Ancak köpek pansiyonları köpeklere özel olarak hazırlandığı için onların tüm ihtiyaçlarına hitap ederler.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir