Köpek Pansiyonu Zeytinburnu

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Zeytinburnu
  • 0
  • 12
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpek pansiyonu Zeytinburnu ile köpeklerinize her türlü olanak sağlanır. Köpeğiniz için bütün olanaklarımızı seferber eder ona mutlu zamanlar vaat ederiz. Zeytinburnu köpek pansiyonuna getirdiğiniz köpeklerinizi geri aldığınızda herhangi bir hırçınlık ya da davranış bozukluğu görmezsiniz. Siz Bize nasıl köpeğinizi bıraktıysanız öyle alırsınız. Ayrıca köpeğiniz burada kalırken sosyalleşebilir de.

Köpeğim nasıl bir yerde konaklar diye merak edenler

Köpeğiniz için kurulan pansiyonumuz ferah bir mekândır. Köpeğinizi nasıl bir yere emanet ettiğinizi merak ediyorsanız gelip bizi ziyaret edebilirsiniz. Böylece hem veterinerimiz, Kurucularımız ve bakıcılarımız ile tanışabilir köpeğinizi emanet ettiğiniz yer ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Siz köpeğinizi bize bıraktıktan sonra ne işiniz varsa rahatça halede bilir köpeğim ne halde diye düşünmezseniz. Köpeği aç mı, tuvalet ihtiyacı giderildi mi, köpeğime ilgi ve alaka gösteriliyor gibi endişelere sahip olmadan tatiliniz, iş geziniz ya da taşınma gibi ne türlü ihtiyacınız varsa giderebilirsiniz. Köpeğiniz bizimle hem güvende olur hem de eğlenceli anlar yaşar.

Köpek Pansiyonu Zeytinburnu

Köpekleriniz için burada iki türlü bir yaşam alanı sunulur. Köpeğiniz eğer ev içinde yaşıyorsa ona pansiyon içinde kanallarda yaşam alanı sağlarsınız, eğer köpeğiniz bahçede yaşayan bir köpek ise ve sınırlı alanlara hapsedilmekten hoşlanmıyorsa ona bahçede bir yaşam alanlı sunmaktayız. Köpek Pansiyonu Zeytinburnu her şey köpeklerinizin sizin yokluğunuzda mutlu anlar yaşaması için düzenlenmiştir. Köpeğiniz bahçemizde istediği kadar vakit geçirir. Özgürlüğü kısıtlanmaz enerjisini rahatça boşaltabilir. Köpeğiniz bu bahçede arkadaşları ile eğlenceli dakikalar geçirir. Köpeğiniz bu pansiyonda doyasıya eğlenirken siz onu merak edebilirsiniz öyle zamanlarda otelimiz 24 saat canlı kamera sistemi ile izlendiği için siz köpeğinizi rahatça görürsünüz.

Köpeğimin tuvalet İhtiyacı

Köpeklerinizin tuvalet ihtiyacı ise yürüyüşe çıkarılarak giderilir. Günde en az iki kez bir saat gezintiye çıkarılır. Köpeğiniz deneyimli bakıcılar ile yürüyüş ve tuvalet ihtiyacını giderir. Köpeklerinizin bize teslim edildiğinde gerekli kontrolleri yapılır. Gerekli kontroller yapılırken bunlar kaydedilir. Köpeklerinizin kilo ölçümü yapılır. Bunlar kaydedilir. Daha sonra Giderken yapılan ölçümler ile karşılaştırılır. Köpeğiniz organik mama içilir ve temiz su verilir. Köpeğiniz için başka mama öneriniz var ise biz onu da yerine getiririz. Bu ücretler faturanıza yansıtılır. Köpeğiniz için kullanması gereken vitaminler ve ilaçlar varsa lütfen veterinerimize belirtin . Veteriner ve bakıcılarımız köpeğinizin ilaçlarını zamanında verir. Siz hangi zaman ve miktarda belittiyseniz ilacı o şekilde verilir.

Köpeğimin Aşısı Tam Olmazsa

Köpeklerinizin aşısı tam olmalıdır. Siz pansiyonumuza köpeğiniz getirdiğinizde aşı kartı yanında olmalıdır. Gerekli aşıları tam değilse köpeğinizi pansiyona alamayız. Bu konuda lütfen ısrarcı olmayınız. Ayrıca köpeğinizde mantar, kaşıntı sorunları varsa lütfen o sorunlarını halledip pansiyona getiriniz. Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri pansiyonumuzda misafir edemeyiz. Köpekleriniz başka köpeklerin canını tehlikeye atmasın diye böyle köpekleri pansiyonumuzda misafir edemiyoruz.

Köpek Pansiyonu Zeytinburnu

Köpeğinizin gitme vakti geldiğinde ise onu veteriner kontrol eder. İlk geldiği sağlık durumu ile çıkıştaki karşılaştırılır. Köpeğiniz verdiğinizi gibi size teslim edilir. Köpeğinizin göz, kula ve kilo ölçümü yapılır. Köpeğinizin ne kadar süre bizimle kalmasını istiyorsanız istediğiniz kadar onu misafir edebiliriz. Fakat ödemeleri bize söylediğiniz tarihte yapmaya özen gösterin ve köpeğiniz almak zorunda olduğunuz tarihte alın. Farklı bir durum söz konusu olduğunda ise köpeklerinizi alamadığınız zaman lütfen bize bildirin. Kalması gereken bir durumda biz köpeğinizi misafir edebiliriz ama siz gereken ücreti bize ödemelisiniz. Köpeğinize en iyi şekilde bakılacağını garanti ediyoruz.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir