Köpek Pansiyonu Çatalca

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Çatalca
  • 0
  • 16
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Bir çoğumuzun hayatın da yeri olan sadık dostlarımız köpeklerin bazen sahiplerinin yerine getirmeyecekleri bakımlarını üstlenmeleri adına onlar için hijyenik ve güvenilir stratejisi olan tesisler aranmaktadır. İstanbul da bu tür köpek pansiyona rastlamam şehrin hemen hemen her yerin de mümkündür. Bazı kimseler evlerine yakın olan tesisleri bazı kimseler de evlerine yakın olmasını bir kenara itip köpekleri için uygun şartlar da hizmet veren köpeklerinin emanet edildiği tesisten olumsuz davranışlara yönelik etkilendirme yapılmadığı başta olmak üzere beslenme ihtiyaçlarının zamanın da giderildiği, banyo gereksinimlerinin muhakkak sağlandığı, oyun alanına sahiptir.

Köpek Pansiyonu Çatalca

Diğer akranları ile aynı ortamı paylaşmaya fırsat tanınan, uyku zamanlarını geçirebilecekleri konforlu araç gereçler, kuaför hizmetleri, gezdirilmeye çıkartılarak sosyal ortamdan yararlanma gereksinimleri, sağlık kontrollerinin yapılmakta olunması, herhangi bir olumsuz koşullar da köpeklerin yaralanma riskleri gözetilerek erken müdahale hizmetleri gibi sayılabilecek birden fazla nedenlerle köpeklerinin gönülleri rahat bir şekilde bir veya birkaç gün boyunca emanet edebilecekleri tesisler aranmaktadır. Elbette köpeklerin her yere güven duygusu içerisin de köpeklerini bırakmaları beklenmemektedir. Çünkü köpekler insan dostu varlıklardır. Dolayısıyla kişiler köpeklerine bir zarar gelmesini istemezler. Bunların bilincin de olan ve sağladığı hizmetlerle göz dolduran değil yaptığı işin hakkını veren bir kuruluş olarak köpek pansiyonu Çatalca karşımıza çıkmaktadır.

Köpeklerin konaklatıldığı ortamlar her yeni köpeğin kuruluşa gelmesinden önce tam manasıyla dip köşe temizlenmektedir. Bu sayede köpeklerin birbirlerinden negatif sağlık koşulları ile etkileşim de bulunmaları önlenmektedir. Tesis çalışanları işinin ehli en önemlisi köpek sevgisinden yoksun olmayan kişilerle oluşturulmuş bir grubu temsil etmektedir. Köpek sevgisi köpekleri için büyük önem taşımaktadır. Çalışanların köpekler ile kurdukları iletişim köpeklerin lehine gerçekleşmektedir. Köpek sevgisi bu yönüyle büyük bir yere sahiptir. İlk olarak köpeklere karşısı ilgisi olan kimseler onların bakımlarını şikâyet etmeden yapacaklardır. Bu da olumsuz iletişimi önlemektedir. Sahiplerinden gördükleri ilgileri köpekler konakladıkları yerde ki çalışanlar tarafından da görmek isterler. Köpekler duygusal varlıklardır. Her daim insanlarla etkileşim halinde olmak isterler. Köpekler herkesin bildiği gibi fedakâr, şefkatli, insana her zaman yakın olmuş bir hayvandır.

Köpek Pansiyonu Çatalca Fiyatları

Köpekler sahiplerini sürekli her tehlikeye karsı korurlar. Köpekler zamana göre ev ve aile ortamı içinde bulunurlar; ancak eski neşe ve hareketliliğini kaybetmeye başlarlar. Böyle durumlarda köpeklerinizi çatalca köpek pansiyonu gibi mekânlara götürebilirsiniz. Böyle pansiyonlar köpeğinizi yapay olmayan ortama göre köpeklerinizi en uygun şekilde misafir etmekte, onların kendi tabiatlarına ulaşmasına yardımcı olur. Böyle mekânlarda köpeklerin bakımı en güzel biçimde yapılmakta, ruh ve vücut sahalarının iyi olması için köpekler ile çok iyi bir şekilde ilgilenirler. Böyle yerler sizin köpeklerinize sizin gösterdiğiniz özenin aynısını ayrıca daha aşkın bir şekilKöpek Pansiyonu Çatalca

Yemekleri ise itinalı bir şekilde hazırlanır. Belirli vakitlerde köpekler ormanların arasındaki doğal yerlerde koşabilirler. Pansiyonumuzda köpekleriniz yalnızca barınmak, yemek yemekle yetinmeyecektir. Burada köpekleriniz için eğlenceli oyun yerleri ve aktiviteler yapılarak hem eğlenmeleri hem de daha sıhhatli olmaları sağlanır. İş icabı sitelerde hayatlarını sürdürmeleri mecburiyetinde bulunan ancak köpek sevgisinden de cayamayanlar, bundan sonra eksiksiz problemleriniz tükenmiştir. Bu şefkatli ve özverili dostlarınıza farkında olmayarak azap yapmayınız. Hafta bitiminde pansiyonumuza gelerek köpeğinizi alıp tabiatın içinde dolaştırabilir, avcı iseniz huzurlu bir şekilde köpeğinizi ava götürebilirsiniz. Hem siz eğlenmiş olursunuz hem de köpeğiniz gezmiş olur. Pansiyonun belirli yerlerinde, dolaştırma saatlerinde kuraları vardır. Beslenmelerinden gezdirilmelerine kadar her şey uygun olarak düşünülmüştür.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir