Köpek Pansiyonu Büyükçekmece

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Büyükçekmece
  • 0
  • 50
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Evcil hayvan sahibi olmak son yıllara kıyasla günden güne artmakta ve artık her evin ihtiyacı haline gelmiştir. Nedeni ise günün stresini atmanıza yardımcı olan eve geldiğinizde ise sizi mutlu ve neşeli bir şekilde karşılayan sevimli dostlarınızın olmasıdır. Belirli bir zamandan sonra sahip hayvan ilişkisi de kurulunca dostlarınız artık gözünüzde neredeyse evlat yerine geçmektedir. Aynı zamanda birçok psikoloji uzmanın söylemlerine göre evde hayvan beslemek kişinin Rus sağlığına yüksek derecede iyi gelmektedir. Yukarda verdiğimiz bilgilerde ki gibi yorucu bir günün ardından neşeli bir şekilde karşılanmak ve evde sizi mutlu edecek bir uğraş olması sizlere iyi gelmektedir. Bununla birlikte bireye yüksek miktarda sorumluluk bilinci yüklemektedir. Bu sevimli dostlarımızın arasından gösterebileceğimiz en iyi örnekler ise köpeklerdir.

Köpek Pansiyonu Büyükçekmece

Köpekler bir çok araştırma kurumunun yaptığı analizler sonucu ortaya çıkan verilerde hayvan sahibi olmak isteyen kişilerin ya da hayvan sahibi olan kişilerin ilk sırasında yer almaktadır. Köpekleri bu kadar seçkin olmasında ki özellikleri ise sevecen hisli ve karakter yapısından ev hayvanı olmaya uygun olmalarıdır. Köpeklerin en belirgin karakter özelliklerini sahiplerine çok sıkı bir şekilde bağlı, verilen her eğitimi çabuk kavrayacak kadar zeki ve sizin isteklerinizi anlayacak kadar hisli hayvanlar olmalarıdır. Köpekler ve insanlar arasında ki ilişki ise çok uzun zaman öncesine ve sağlam temellere dayanmaktadır. İnsanlar çok eski yıllardan beri köpekler bakıcılık, avlanmak gibi işlerde yardımcı olarak kullanmıştır. Bu işlerin altından köpekler ise başarılı bir şekilde kalkmıştır. Günümüzü baz alarak konuşursak bekçilik gibi işlerde hala yardımcı olarak kullanılan köpekler aynı zamanda evlerimizin neşe kaynağı birer bireyi haline gelmiştir. Köpek sahibi olmak bu özelliklerle birlikte kişilerden belirli davranışlar ister. Köpeklerinizle ilgilenmeli, pozitif davranmalı ve sabırlı olmanız gerekmektedir. Hiçbir şekilde ise köpeğinizi ihmal etmemeniz gerekmektedir.

Köpek Pansiyonu Büyükçekmece Fiyatları

Aksi takdir de köpeğiniz ile aranızda ki bağ ciddi anlamda zarar görecektir. Yoğun ve hareketli olmanızı gerektiren bir işte çalışıyorsanız, uzun yolculuk yapmanızı gerektiren mesleklerle meşgulseniz ya da yılın stresini atmak amaçlı tatile çıkmayı düşünüyorsanız köpeklerinizi yanınızda götüremezsiniz. Bilindiği gibi yaşadığımız ülke içinde toplu taşıma araçlarına ve kalacağımız herhangi otellere köpekler diğer hayvanlar kabul edilmemektedir. Bu tip durumlarda ise köpeklerinizi hayvanlardan hoşlanmayan, daha önce köpek bakmamış ya da evde tek bırakmak gibi yollara başvurabilirsiniz. Fakat bunun sonuçları ağır olacaktır. Köpekleriniz terk edilmişlik hissi ile ciddi bir depresyona girebilir. Bu tip durumlarda hayvan sever bireyler ve belediyelerin çabaları sayesinde köpek pansiyonları açılıp hizmet vermeye başlamıştır. Bu pansiyonlardan biri olan “Köpek Pansiyonu Büyükçekmece” hakkında ve verdiği hizmetler hakkında yazdığımız inceleme yazısı şu şekildedir: Köpek Pansiyonu Büyükçekmece 8 dönümlük yeşil ve geniş bir araziye sahiptir. Bu alan içinde köpeklerinizi misafir edileceği yerler ve oyun parkı bulunmaktadır. Köpekleriniz kafes sistemi yerine odalar ve köpek evlerinde kalmaktadır.

Köpek Pansiyonu Büyükçekmece

Bu konaklama bölgelerinde ise köpekleriniz için yatak ve oyuncaklar bulunmaktadır. Aynı zamanda bu bölge günlük olarak personeller tarafından dezenfekte edilip temizlenmektedir.

  • Köpek Pansiyonu Büyükçekmece sahip olduğu doğal olan ve büyük bir oyun parkına sahiptir. Bu alan içinde köpeklerinize çeşitli oyunlar oynatılmaktadır. Günlük egzersizleri karşılanır ve sosyalleşme yönünde köpekleriniz pozitif adımlar atar. Bu alanda günlük olarak temizlenmektedir.
  • Bu tesislerde köpekler için kuaför ve veterinerler ise sürekli bulunmaktadır. Köpeklerinizin tırnak ve tüy bakımları sürekli olarak yapılmaktadır. Veterinerler ise sağlık kontrollerini devamlı olarak yapmaktadır. Aynı zamanda köpeklerinizin herhangi bir sağlık problemi anında hemen müdahalede bulunmaktadır.
  • Uzaktan gelecek olan misafirler için ise tesislerin diğer bir hizmeti olan pet taksi mevcuttur.
köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir