Kadıköy Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Kadıköy Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 15
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Yalnızlığımızı bize hiç hissettirmeyen, en güvenilir yoldaştır, köpekler. Tüm ihtiyaçlarımızı karşılamamıza yardım eden, sevgi dolu, sıcacık dostlarımız köpeklere küçük bir iyilik yapın, sizi hiç unutmazlar. Her başınız sıkıştığınızda onları karşınızda görebilirsiniz. Yalnız yürüdüğünüz yollarda istemeseniz bile arkanızdan sessizce gelerek, sizi evinize kadar eşlik ederler. Aslında bizlerden daha çok şeye ihtiyacı olanlardır, onlar. Ne verirseniz verin, sevgiden daha büyük bir şey beklemezler. En çok sevgiye ihtiyaç duyarlardır onlar.

Çoğu insan, sokakta yalnız ve kimsesiz kir pas içinde dolaşan köpeklerden korkarlar. Oysaki gözlerindeki pırıltıya denk gelince, sonsuz sevgiyi görürsünüz korkmuş, incinmiş gözlerde. İster sokaktan, ister dükkândan alın, onlara kucak açmanız, verdiğiniz en büyük hediyedir. Ama aynı evde yaşamak o kadar kolay değil tabii. Hele ilk karşılaşmalar, ne yapılacağın bilinememesi ise en zorudur. Zaman içinde o size, siz ona alışırsınız. Gün gelir en iyi dostunuz, yol arkadaşınız, yardımcınız olur. Ama yaşadığımız, dolaştığımız mekânlar, maalesef çok sevdiğimiz dostlarımız için uygun olmuyor her zaman.

Kadıköy Köpek Pansiyonu

Gittiğimiz yerlerde uzun kalmayacaksak bir şekilde idare edilebiliyor, ama eğer seyahatlerin süresi uzuyorsa o zaman sıkıntı başlıyor. Köpeğimizi nereye bırakabiliriz? Sorusu başlıyor. Aileler, arkadaşlar, bahçesi olan bir dost, her şey düşünülüyor. Bir iki kabul edenler oluyor, ama bu köpek geçici değil ki, belki onların da programı olacak ya da istemeyecekler. Her şey mümkün… Böyle durumlarda en iyisi köpeklerimizi ev ortamı duygusunu yaşatacak mekânlara yönelmektir. Köpek pansiyonları bu iş için mükemmel sonuçlar çıkarıyor. Hele de yeri evinize çok yakınsa, o zaman şanslısınız demektir.

Kadıköy köpek pansiyonu, köpeğinize sizin kadar iyi bakan bir imkânı sunuyor. Evden uzak kaldığınız tüm zamanlarda köpeğinizi rahatça bırakabileceğiniz tüm donanımlara sahip. Pansiyonumuzda köpeğinizin sahip olduğu, hoplama, zıplama, havlama, kemirme ve benzeri haklarını kısıtlamadan özgürce hareket etmesine izin veriliyor. Yalnız kalmak ya da dinlenmek istediği zaman rahatça vakit geçirebileceği bir odası, diğer köpeklerle sosyalleşebilmesi için oyun alanları, oynayabileceği oyuncakları da bulunuyor. Ayrıca düzenli sağlık kontrollerinden geçer.

Kadıköy Köpek Pansiyonu

Bir rahatsızlığı olması durumunda da sizlere verilen bilgiler dâhilinde tedavisi yapılır. Pansiyonumuza giriş çıkışlarında ayrıca sağlık kontrolü yapılır. Konaklama sırasında tüm davranışları, karakteri, huyu uzman ekibimiz tarafından gözetim altında tutulur. Köpekler, vücut dilini çok iyi kullandıkları için herhangi bir olumsuzluk görüldüğünde nedenleri araştırılarak çözüm odaklı çalışılır. Köpeğinizin tüm huzuru, morali ve ruh hali bizim için çok önemli olduğundan mutlu olmasına ve memnun ayrılmasına önem veririz. Bu nedenle deneyimli uzman ekibimiz, köpeklerinizin gerek bireysel gerekse birlikte olan tavır ve davranışlarını önemser. Beslenme, tuvalet ihtiyaçları yine kontrol altında zamanında yaptırılır.

Köpek Bakımı

Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa dışarıya hava alması ya da yürüyüş için çıkarılırlar. Köpeğinizle ilgili özel bir durum varsa bunu önceden belirtmenizde fayda var. Mama saatleri yine sizin istediğiniz saatlerde yapılır. Aksi bir durum yoksa veteriner hekimlerimizin önerdiği tavsiye doğrultusunda verilir. Ancak köpeğinizi getirirken düzenli olarak yediği mamasını da beraberinde getirirseniz, köpeğiniz için daha sağlıklı olacaktır. Çünkü ırkı ve yaşına göre belirlenmiş mamayı yemesi sağlığı açısından önemlidir.

Var olan maması dışındaki gıdalara alışkın olmayacağı için sindirim sistemi bozulabilir. Kabız, ishal durumlarıyla karşılaşabilir ve hatta hastalanabilirler. Maması dışında sevdiği bir oyuncağını da getirebilirsiniz. Köpekler mamalarını yerken birbirleriyle kavga etmemeleri için ayrı zamanlarda yedirilir. Dinlenmek istediklerinde de yine birbirlerini görmeyecek şekilde düzenlenmiş odalarda uyurlar. Köpekleriniz hiçbir zaman kafesler de tutulmazlar her daim pansiyonda rahatça dolaşabilirler. Bu nedenle sevgili dostlarınızı rahatça bırakabileceğiniz bir yerdir, Kadıköy köpek pansiyonu.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir