Köpek Pansiyonu Bağcılar

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Bağcılar
  • 0
  • 44
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpek pansiyonu bağcılar İstanbul’da bağcılar semtinde bulunmakta olan hem köpek pansiyonu hem de eğitim merkezi olarak hizmet veren bir kurumdur. Köpek Pansiyonu Bağcılarkişilerin önemli iş görüşmeleri, tatil ihtiyaçları, iş veya herhangi bir sebepler doğrultusun da gerçekleştirmeleri gerektiği seyahatler neticesin de, hastane hizmetlerinden yararlanmaları doğrultusun da gibi sayılabilecek birçok sebeple köpeklerini bırakmaları için kurulmuş bir bakım ve eğitim kurumu görevini görmektedir. Köpek severler bir önceki cümlede bahsedildiği üzere köpeklerini yakın çevresine teslim etmektedir. Ancak günün sonun da köpekler de bazı alışılmadık durumlar da gözlenebilmesi ihtimal olmaktadır. Bağcılar köpek pansiyonu öncelikle köpeklere şefkat gösteren çalışanları ile son derece güvenilir bir hizmet sunmanın gururuyla bu sektör de yer almaktadır.

Köpek Pansiyonu Bağcılar

Köpek sevgisinin köpeklerin ve insan hayatın da ne kadar kayda değer bir gerçeklik olduğu kurum tarafından bilinmektedir. İçerisin de hayvan sevgisi olan insanlar birbirlerine karşı da empati düşünebilme yetisi kazanabilmektedirler. Dolayısıyla köpekler de bu yeteneklerden olumlu yönde etkilenmektedirler. Köpeklerin konuşamıyor olmaları onların hayatının önemsiz olduğu anlamına gelmemektedir. Onlar da canlı varlıklarıyla duygusal ve içgüdüsel olarak yaşamlarını sürdürmektedirler. Çalışan uzman kadro köpeklere ilgi çerçevesin de yaklaşarak onlarla samimi dostluklar kurabilmektedirler. Köpeklerin tüm bakımları sistemli bir şekilde yapılmaktadır. Her gün öğün atlamadan beslenmeleri sağlanmaktadır. Tuvalet ihtiyaçları için belirli hijyenik alanlar oluşturulmuştur. Banyo gereksinimleri doğrultusun da yine temizlik açısından ödün vermeden belirli alanlardan köpeklerin faydalanmaları sağlanmıştır.

Kuaför hizmetlerin yararlanmaları sağlanmaktadır. Köpeklerin ırklarına ve tüylerine uygun şekilde tıraş, taranma hizmetleri verilmektedir. Veteriner hekimler tarafından köpekler sağlık taramalarından geçmektedirler. Bu yönüyle tüm köpeklerin bir arada kalması sonucun da birbirlerine hastalıklarının geçmemesine dair ciddi önlemlerden bahsetmek son derece mümkün olmaktadır. Köpeklerin günlük bakımları köpek dostları denebilecek ölçüde köpek sever çalışan grubuyla gerçekleştirilmektedir. Köpeklerin uyuma gereksinimleri onların rahatlarına olumsuz koşul oluşturmayacak şekilde dizayn edilmiş olup köpeklerin konforlu uyuma alanların da ikametleri sağlanmaktadır. Kişiler köpeklerini almak için geldiklerin de köpeklerin de negatif davranışların oluşmayacağına dair gönül rahatlığı içerisin de teslim etmelerin de hiçbir sakınca görülmemektedir. Pansiyon da geçirilen vakitler de köpekler oyun alanların da istedikleri gibi eğlenebilmektedirler.

Köpek Pansiyonu Bağcılar Fiyatı

Farklı ırkların birbirlerine zarar vermesi ön görülmesi halin de bu köpeklerin bir arada tutulmaması sağlanmaktadır. Genellikle ırklar kendi akranları ile arkadaşlık yaptırılmaktadır. Böylece birbirleri için tehdit oluşturmamakta ve sosyal ortamdan yararlanmaları için fırsatları değerlendirebilmektedirler. Bahçe de ki bu eğlenceli zamanlar da köpekler yalnız bırakılmamaktadır. Köpeklerin bakımını sağlayan kişilerce gözetimler gerçekleştirilmektedir. Hem oyun alanı, hem arkadaş ortamı bulan köpekler açık havada oynamaktan da büyük keyif almaktadırlar. Kişiler dilerse ihtiyaç halinde kurum sadece bir pansiyon görevi değil eğitim hizmetlerinden de köpeklerin istifade etmeleri sağlanmaktadır.

Köpek Pansiyonu Bağcılar

Temel itaat, ileri düzey itaati ve diğer eğitimler olarak köpeklerin yaşam ortamlarına göre eğitimlerin çeşitlendirilmesi mümkündür. Tuvalet eğitimleri de ayrıca verilmektedir. Ev ortamın da yaşayan köpeklere ev hanesinde ki diğer bireyler de birlikte yaşanılan köpeğe karşı şikâyet durumlarının söz konusu olmaması için köpeğin ev halkını huzursuz etmeden hayatını sürdürmesi adına eğitimler verilmektedir. Bu verilen eğitim sonucun da köpekler ev de hiçbir zarar unsuru oluşturmadan hem kişilere hem de eşyalara karşı kolaylıkla ev ortamına ayak uydurup hayatlarını sürdürebilme yeteneği kazanmış olacaklardır. Temel itaat eğitimiyle dışarı çıkarılan köpekler çevreden gelecek kışkırtma durumları karşısın da saldırganlaşmaları halinde köpekler sahiplerinin yanın da ve tasmaları takılıyken kimseye zarar vermeden köpeklerin sakinleştirilmeleri sağlanmasına yönelik köpeğe verilen eğitimdir. İleri düzey ise tasmasız sahibinin komutlarını uzaktan da alabilmesi anlamına gelmektedir. Sonuç olarak köpek pansiyonu bağcılar hem köpeklere konaklama hizmeti hem de eğitim hizmeti vermektedir.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir