Ataşehir Köpek Pansiyonu En İyisi

PAYLAŞ
Ataşehir Köpek Pansiyonu En İyisi
  • 0
  • 9
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Evlerde köpek bakımı hızla yangın hale geldi. Köpek bakımı kişinin kendisini iyi hissetmesini ve mutlu olmasını sağlıyor. Aynı çocuk bakımı gibi zor olan köpek bakımı için önceden çok iyi düşünmek gerekir. Bir heves uğruna köpek bakmaya karar verip sonra zor olduğunu görünce vazgeçmek köpek dostlarımız için hoş olmayan bir durum yaratıyor. Evde köpek bakımında en zor olan bir işiniz çıktığında ya da bir seyahate gitmek gerektiğinde köpeğin kime bırakılacağıdır. Zira herkes köpek bakımından anlamadığından dolayı kime bırakılacağı konusu daha da zor bir hal alıyor. Bu ihtiyaç giderek artan bir talep haline geldiğinden dolayı köpek pansiyonları açılmaya başladı. Giderek yaygınlaşan köpek pansiyonları köpeğinizi teslim edebileceğiniz en güvenilir yerler olarak hizmet veriyor. Ataşehir Köpek Pansiyonu En İyisi diyebileceğimiz bir köpek pansiyonudur. Asla gözünüzün arkada kalmayacağı bu pansiyonda köpeğiniz kendini evinde gibi hisseder. Artık köpeğimi kime bırakacağım derdine bu şekilde son vermiş oluyorsunuz. Profesyonel kadro ile hizmet veren köpek pansiyonları sayesinde bu sorun ortadan tamamen kalkmış bulunuyor.

Ataşehir Köpek Pansiyonu Hizmetleri

Ataşehir Köpek Pansiyonu En İyisi

Köpeğinizi pansiyona teslim etmeden önce köpeğiniz hakkında bilgiler içeren bir form doldurmanız gerekir. Bu formda köpeğiniz kaçta besleniyor, kaçta gezdiriliyor, nelerden hoşlanıyor, hangi mamaları seviyor gibi bilgiler bulunuyor. Bu formun doldurulma sebebi köpeğinizin kendini evinde gibi hissetmesini sağlamak ve alışkanlıklarındaki düzeni devam ettirmektir. Ataşehir Köpek Pansiyonu En İyisi olarak köpeğinizi evinde gibi hissettirip sizin de gözünüz arkada kalmadan güzel bir tatil yapmanızı sağlıyor. Gerek iş seyahatiniz de gerek tatilinizde gönlünüz rahat olarak davranabilir, köpeğiniz için gözünüz arkada kalmaz. Zira verdiğiniz bilgiler doğrultusunda köpeğiniz kendini evinde gibi hissedeceğinden dolayı günlerini mutlu geçirecektir. Ataşehir köpek pansiyonu sahip olduğu geniş alan sayesinde köpeğiniz ferah bir şekilde hem kapalı hem açık alanda dolaşma imkanı bulur. Bu şekilde enerjisini atmış olur.

Girişte köpeğin kilosu ve sağlık kontrolü yapıldığı gibi sahibine teslim edilirken de aynı işlem tekrarlanıyor. Köpeğinizin tuvalet eğitimi, yeme ve gezme saatleri sizden alınan bilgilere göre aynen uygulanıyor. Böylece köpeğinizin evdeki düzeni bozulmadan devam ettiriliyor. Eve döndüğünde de uyum sorunu yaşamamış oluyor. Köpeğin hizmeti uzman ekipler tarafından yapılıyor. Köpeğin alışkın olduğu ve sevdiği mamalar köpek ile birlikte pansiyona bırakılmalıdır. Köpeklerde mama değişimi keskin bir dönüşle yapılamadığından dolayı geçiş yavaş yavaş olmak durumunda olduğundan bu konuya dikkat edilmelidir. Ataşehir yoğun bir semt olduğundan dolayı çok fazla köpek bakan olduğundan dolayı önceden rezervasyon yapılması doğru olur. Aksi halde yoğunluktan dolayı yer bulma sorunu olabilir.

Ataşehir Köpek Pansiyonu Sağlık Hizmetleri

Köpeğinizi köpek pansiyonuna teslim etmeden önce aşılarının tam olduğundan emin olunmalı. Eksik aşı ile köpeğiniz teslim alınmıyor. Bu nedenle önceden aşıları kontrol edilmeli. Köpeğinizin aşılarının tam olması hem mevcut pansiyondaki köpeklerin sağlığı için hem de sahiplerinin sağlığı için çok önemlidir. Ataşehir Köpek Pansiyonu En İyisi olarak bu konuda son derece hassastır. Veterinerlik hizmeti en önem verilen sağlık hizmetlerinden biridir. Köpekleriniz için sağlıklı bir zemin oluşturmak adına veterinerlik hizmeti vermek önceliğimizdir. Tırnak kesimi ve kulak kontrolleri yine veterinerler tarafından yapılıyor. Köpeğinizi A’ dan Z’ ye her türlü bakımı eksiksiz olarak yapıldığından dolayı köpeğiniz kendini evinde gibi hisseder ve sahibine mutlu bir şekilde geri döner. Sizin de aklınız köpeğiniz de kalmaz. Yerleşim yeri olarak ulaşıma yakın bir noktada pansiyonumuz en iyi hizmet vermek adına siz değerli müşterileri için en uzman kadrosu ile gerekli tüm hazırlıklarını gerçekleştirmiş durumdadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir