Köpek Pansiyonu Bahçelievler

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Bahçelievler
  • 0
  • 24
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpekler genel anlamda evcil hayvan statüsünde bulunan hayvanlardır. İlk dönemlerinde evcil olmayan köpekler daha sonraları evcilleşmişlerdir. Köpekgiller familyasına aittirler ve genel olarak 400 çeşitten fazladırlar. Genel olarak memeli hayvanlardır ve et ile beslenirler. Yavru köpek beslemek isteyen kişiler tarafından seçilecek olan bir çok köpek ırkı vardır. Köpekler geniş coğrafyalara yayılan ve çevrede en çok bulunan evcil hayvanlardan biridir. Köpekler 12.000 yılı aşkın süredir dünyada bulunan ve insanoğluna arkadaş ve dosttur.

Köpek Pansiyonu Bahçelievler

Köpek Pansiyonları, seyahat durumlarında köpeklerini bırakmaya yer bulamayan köpek sahipleri tarafından oldukça çok kullanılan alanlar arasında gelmektedir. Köpek Pansiyonları sayesinde köpeklerinizin beslenmesi be bakımı aksamadan seyahatlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Bahçelievler Köpek Pansiyonu, az sayıda köpeklerin barınmasını sağlayan ve onlara kendilerini ev ortamında hissettiren yerlerin başında gelmektedir. Amacımız köpeklerinizin bakımını güzel bir şekilde sağlamak ve sizlerin gözünü arkada bırakmamaktır. Köpekleriniz için oluşturmuş olduğumuz alanlar sayesinde köpekler rahat bir şekilde barınabilmektedir. Köpekler ne kadar çok yorgun olursa o kadar mutlu olacaktır. Çünkü yorgun olmasına neden olan aktiviteler aynı zamanda köpeklerin eğlenmesini sağlayacaktır. Amacımız, köpeklerinizin yeni arkadaşlar edinmesi ve bu şekilde sosyalleşmesi, oyunlar oynayarak iyi vakit geçirmesidir. Barınma işleminin yanı sıra kreş hizmeti de vererek köpeklerin eğitim almasını da sağlamaktayız. Köpeklerinizi bizlere yaz döneminde vermeniz durumunda köpeklerinizin bol bol havuza gireceğini belirtmek isteriz.

Köpek yavruları yani halk tabiri ile enikler gelişebileler için iyi beslenmeye iyi bakılmaya ve sıcak şefkatli bir ortama ihtiyaç duyarlar. Enikler sütten kesildikten sonra 6 aylık olana kadar günde en az 4 kez beslenmeye ihtiyaç duyarlar. 6 aylık olduktan sonra olgunlaşana kadar günde en fazla iki, olgunlaştıktan sonra ise günde 1 kez besin vermeniz gerekmektedir. Köpeklerinizin tüm besin ihtiyaçlarını mamalar ile sağlayabilirsiniz. Köpek mamaları köpeğin ırkına cinsine ve büyüklüğüne göre tercih edilmelidir. Irka ve büyüklüğüne uygun mamalar verilmeli ve bakımları sağlanmalıdır. Köpeklerinizin bakımını pansiyonumuzda çok güzel bir şekilde sağlayacağımıza garanti verebiliriz.

Köpek Pansiyonu Bahçelievler Fiyatları

Köpekleriniz için hazırlamış olduğumuz 4 ila 6 metrekare arasında değişen kulübelerden pansiyonumuzda 50 köpek barındırabilecek şekilde bulunmaktadır. Pansiyonumuz ortalama olarak 50 köpek kapasitelidir. Köpeklerinizin bulunacağı alanı tam tesisatlı ekiplerimizin yardımı ile günde ikişer defa temizlemekteyiz. Köpeklerinizin Köpek Pansiyonu Bahçelievler de kalması için yapmanız gereken işlemler başında rezervasyon almanız gerekmektedir. Çünkü kapasitemizin sınırlı olduğunu ve köpeklerinizin yer bulamayabileceğini belirtmek isteriz. Köpeklerinizin pansiyonumuza getirilip götürülmesi için özel servislerimiz bulunmaktadır.

Köpek Pansiyonu Bahçelievler

Yavru köpekleriniz için pansiyonumuzda özel oyun alanları bulunmaktadır. Bu alanlar sayesinde yavru köpekleriniz hiç bir tehdit altında kalmadan rahatlıkla oyun oyamama ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve bunu diğer köpek arkadaşlarıyla yaparak arkadaşlık ve paylaşma duygularını geliştirmiş olacaktır. Köpekleriniz için gerekli olan tüm ihtiyaçları pansiyonumuzda karşılayacağımız gibi aynı zamanda köpeklerinizin eğitilmesi konusunda da aynı şekilde eğitim vereceğimizi belirtmek isteriz. Köpekleriniz hem barınma hem beslenme hem de eğitim ihtiyaçlarını pansiyonumuzda konaklarken eksiksiz devam ettireceklerdir. Bahçelievler Köpek Pansiyonu olarak, köpeklerinizi bizlere bırakmanız konusunda içinizde hiç bir şüphe olmamalıdır. Sizler seyahatlerinizi gerçekleştirirken bizler de köpeklerinizin bakım ve beslenmesini gerçekleştireceğiz ve çok sevdiğiniz köpeklerinize sizlerin yokluğunu asla ve asla aratmayacağımız konusunda sizlere garanti veriyoruz.

Köpek Pansiyonlarının önemi göz önüne alındığı zaman çok ciddi ücretler talep edebiliriz. Fakat bizler işimizi sadece köpekleri bakım hizmeti olarak gördüğümüz için fiyat konusu hiç bir zaman açılmayacaktır. Öncelikli olarak köpeklerin bakımının, beslenmesinin ve eğitiminin sağlanmasını hedeflemekteyiz. Sizlerin rahat bir şekilde seyahatlerinizi gerçekleştirmeniz de bizler açısından önemlidir. Köpeklerinizin huzurda olduğunu sizlere hissettirerek seyahatlerinizi rahat yapmanızı sağlayacağımıza emin olabilirsiniz.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir