Kağıthane Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Kağıthane Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 12
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Kağıthane İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan önemli ilçelerden bir tanesidir. İstanbul’un bir çok semtinde yer alan köpek pansiyonları, Kağıthane ilçesinde de yer almaktadır. İlçede yer alan köpek pansiyonlarına köpek sahipleri gönül rahatlığı ile gidip istedikleri zaman köpeklerini bırakmaları mümkündür.

Kağıthane Köpek Pansiyonu Önemi

Kağıthane ilçesinde yer alan köpek pansiyonları son zamanlarda adından sıkça söz ettirmektedir. Kağıthane köpek pansiyonun da sunulan hizmetler köpek sahiplerini oldukça memnun etmekte. Evlerinde köpek besleyen bir çok kişi iş hayatındaki hareketliliklerinden dolayı köpeklerine fazla ilgi gösterememektedir. Köpek sahipleri Kağıthane’de açılan köpek pansiyonu sayesinde işine giderken köpeklerini bırakarak köpeklerinin beslenmesini sağlamaları mümkün olmakta. Uzun süre şehir dışına çıkma zorunda kalan köpek sahiplerinin sıkça tercih ettiği Kağıthane köpek pansiyonu, köpek sahiplerinin şehir dışından dönene kadar köpeklerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Uzun veya kısa zaman dilimlerinden size uygun olan süreyi seçip köpeğinizin bakım hizmetinden faydalanmanız mümkün olmaktadır. Köpek pansiyonuna bırakılan köpeklerin tüm bakım ihtiyaçları alanında uzman kişiler tarafından sağlanmaktadır.

Köpeğin sevebileceği yaş ve kuru mamalar ile yemek ihtiyaçları karşılanmaktadır. Köpek sahipleri bakıcı tutmak yerine kağıthane köpek pansiyonu adı altında kurulan bakım hizmetinden yararlanarak köpeklerinin daha güvenilir bir ortamda bakılmasını sağlamaktadırlar. Birçok kişi köpeklerini bakması için bakıcı tutsa da köpeklerine gösterilen ilgiden memnun kalmamaktadırlar. Bakıcının köpeklere olan sinirli tavırları köpek sahiplerini son derece rahatsız etmektedir. Kağıthane’de açılan köpek pansiyonları bu duruma son vererek köpeklerin sahiplerinden daha iyi bakılma imkanı sunmaktadır. Köpek bakımı konusunda uzman kişileri çalıştırarak titizlikle köpeklerin bakılması ve eğitilmesi sağlanmaktadır.

kopek 264

Kağıthane Köpek Pansiyonunun Sunduğu Hizmetler

Kağıthane köpek pansiyonu, köpek sahiplerinin gözlerinin arkada kalmaması için alanında uzman kişiler tarafından köpeklerine detaylı bakım sağlanmaktadır. Hazırda bekletilen veteriner hekim sayesinde de köpeklerde oluşabilecek herhangi bir hastalık durumunda anında müdahale edilmesi sağlanmakta. Her bir köpek ayrı odalara konularak köpeklerin yabancılık hissetmemesi sağlanmaktadır. Köpeklerin kaldıkları odalarda ısıtma ve aydınlatma sistemi bulunmaktadır. Odalarda yer alan ısıtma ve aydınlatma sistemleri köpekleri rahatsız etmeyecek düzeyde olup, köpeğin ihtiyaç duyduğu ısı ayarında odalar ısıtılmaktadır.

Her bir köpek için görevlendirilmiş olan uzman kişiler tarafından temizlik ve mama ihtiyaçları detaylı bir şekilde tamamlanmakta. Köpeklerle ilgilenen uzman kişiler köpeklerin mama ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra ayrı bahçelerde köpeklerin oyun oynamasını izin verilerek enerjilerini atmaları sağlanmakta. Köpek sahiplerinin isteklerine göre de uzman eğitmenler tarafından köpekler eğitim verilmesi mümkün olmaktadır. Köpeğinizi bırakmadan önce yetkili kişilere eğitim alıp almayacağı konusunda bilgi vermeniz yeterli olmaktadır. Alınan eğitim sayesinde köpekler temek eğitimlerini alarak komutlara uygun hareket etmesi sağlanmaktadır.

Bu sayede köpeklerin sahiplerine olan bağlılığı artmaktadır. Köpeklerin tüm ihtiyaçlarını düşünerek hareket eden Kağıthane köpek pansiyonları, uzun süre pansiyonda kalacak köpeklerin stres yaşamaması için özel ilgi gösterilmektedir. Köpeklerin pansiyonda yabancılık çekmemesi için ev ortamlarına uygun tasarıma sahip olan odalar sayesinde köpekler stres yaşamayıp kendi evlerinde gibi hissetmektedirler. Köpeklerini merak eden köpek sahipleri bilgilendirme hizmetinden yararlanmaları mümkün olmakta. İstedikleri zaman Kağıthane köpek pansiyonuna arayarak köpekleri hakkında detaylı bilgi alabilmekteler.

Köpeğinin gün içinde nasıl bir tutum sergilediğini, hangi mamalar ile beslendiğini veya herhangi bir hastalık içine olup olmadığı hakkında bilgi alınması mümkün olunmakta. Köpek sahipleri dilerlerse pansiyonda çalışan görevliler tarafından günün belli saatlerinde aranılıp bilgi edinilmesini de sağlayabilmektedir. Köpeklerini bıraktıkları an bildi edinme hizmetinden yararlanmak istediklerini söyleyip günün belli saatlerinde aranıp köpekleri hakkında detaylı bilgiler almaları mümkün olmaktadır. Uzun veya kısa şehir dışı ziyaretlerinizde köpekleri Kağıthane köpek pansiyonuna bırakan kişiler köpeklerinin gördükleri hizmet karşısında son derece memnun olduklarını dile getirmektedirler. Alanında uzman kişilerin çalıştığı köpek pansiyonunda, hazır bulundurulan veteriner hekim sayesinde köpeklerin rahatsızlanması durumunda ani müdahale edilip iyileştirilmesi sağlanmaktadır.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir