Kağıthane Köpek Pansiyonu En ıyisi

PAYLAŞ
Kağıthane Köpek Pansiyonu En ıyisi
  • 0
  • 26
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

İstanbul’un en önemli ilçelerinden birisi olan Kağıthane, şehrin Avrupa yakasında bulunuyor. Türkiye’nin en kalabalık ve en önemli şehri olan İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Kağıthane’de de köpek besleyen kişilerin hayvanlarını gönül rahatlığıyla teslim edebileceği köpek pansiyonları bulunuyor. Bu anlamda Kâğıthane köpek pansiyonu en iyisi olduğunu göstermek için köpek bakımı konusunda uzman eğitmenleriyle müşterilerine her türlü imkanı sunuyor.

Kağıthane Köpek Pansiyonu En ıyisi

Köpeğini evinde beslemeyi ve onunla vakit geçirmeyi seven insanlar onların her türlü bakımını yaparak yıllarca büyütmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Ancak çoğu zaman istemeseler de hayvanlarından ayrı kalmak zorunda kalıyorlar. Köpekler sahiplerine alıştıklarında onlara karşı sadık hayvanlar olduğundan bu da sahiplerinin onlarla dost gibi olmasını sağlıyor. Özellikle tam zamanlı çalışan kişiler köpeklerini uzun süre yalnız başına bıraktıkları zaman, onların ihtiyaçlarıyla ilgilenemedikleri için bu durum hayvanların düzenlerinin bozulmasına yol açar.

Tam zamanlı çalışan insanlar genelde seminer, eğitim veya toplantı gibi sebeplerden dolayı eve uğrayamayacakları için köpeklerini en yakınlarına teslim etmek isterler. Fakat bu durum her zaman mantıklı olmayabilir. Çünkü köpeğin bakımı konusunda yeteri kadar bilgi ve deneyim sahibi olan kişilere ulaşmak gerektiği için, bu kişileri her zaman bulmak zordur. Bakım denilince çoğu insan komşusuna bıraktığı hayvanının yalnızca mamasının verilmesi gerektiğini söyleyebilir. Ancak bu büyük bir yanılgıdır. Çünkü köpek bakımından söz edildiğinde yalnızca köpeklerin yemek yemesi ve içmesi değil, diğer konularda da yeteri kadar bilgi sahibi olunması gerekiyor. Bu yüzden bazı kişiler kendisine teslim edilen köpeklerin bakımını tam anlamıyla doğru şekilde yapamazlar.

Bundan dolayı köpeklerini uzun süre belli bir yere bırakmak isteyen kişilerin gönül rahatlığıyla uğraması gereken köpek pansiyonları bulunuyor. Bu konuda İstanbul’un diğer ilçelerindeki pansiyonlarda olduğu gibi kağıthaneköpek pansiyonuen iyisi olduğunu en kaliteli ve en güvenli imkanlarını sunarak gösterdiği için köpeğinizi gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz. Köpeğin her türlü bakımı, beslenmesi ve eğitimi konusunda profesyonel olan kişiler, teslim ettiğiniz hayvanınıza sizin eksikliğinizi ona hissettirmeyecek derecede son derece özen gösterirler. Böylece köpek besleyenlerin gözü hem arkada kalmamış oluyor hem de köpekler sahiplerinin yanlarında bulunmadığı zamanlarda da bütün bakım ve ihtiyaçları uzman kişilerce en iyi şekilde karşılanmış oluyor. Bu durum köpeklerin hayatlarına daha sağlıklı ve bakımlı devam edebilmeleri için değerlendirilmesi gereken bir fırsattır.

Kağıthane Köpek Pansiyonu En ıyisi

Kağıthane Köpek Pansiyonunun Özellikleri

Senelerden beri köpek bakan insanlara onların bakımı konusunda hizmet sunan köpek pansiyonlarının pek çok özelliği mevcuttur. Köpek pansiyonlarında bulunan bu ayrıcalıklı özelliklerden dolayı köpekler adeta evlerindeymiş hissini yaşıyor. Bunun için İstanbul’un bütün ilçelerinde olduğu gibi kağıthane köpek pansiyonu en ıyisi arasında olduğunu, gösterdiği özellikleri sayesinde ispatlıyor. Tesiste bulunan köpekler için ayrı odalar ve bu odalarda köpek kulübesi biçiminde hazırlanmış olan evler bulunuyor. Ayrıca dış mekanda üstü açık biçimde olan geniş oyun alanları vardır. Bu alanda hayvanınız diğer köpeklerle birlikte oyun oynayabiliyor.

Köpekler için günlük 1-2 saat yürüyüşe çıkmaları için gezinti alanları yapılmış. Yemeklerin özenle seçildiği bu köpek pansiyonunda her çeşit sosyal aktivitelerle köpeğiniz huzurlu ve keyifli olur. Bu bölgede köpek seven insanlar tarafından tesise çok sayıda köpek getiriliyor. Bu köpeklerin bakımı için Kağıthane köpek pansiyonunda her türlü imkan ve bakım hizmetleri sunuluyor. Pansiyonda oyundan hemen sonra hazırlanan yemekler köpekler için ödül olarak veriliyor. Bir süre sonra pansiyona alışan köpekler için günlük fiyat tarifesi açılıyor. Siz toplantıda, seminerde veya uzun seyahatlerde bulunurken aklınızın köpeğinizde kalmaması için onu memnun edecek tüm hizmetler veriliyor. Bunun dışında tuvalet hizmetinin de olduğu pansiyonda oldukça rahat edecek olan köpeğinizin yalnızlık çekmesi mümkün değildir. Köpeğinizi kaliteli tesislere emanet etmek istiyorsanız Kağıthane yakınlarında olan pansiyonlardan faydalanabilirsiniz.

 

 

 

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir