Kartal Köpek Oteli

PAYLAŞ
Kartal Köpek Oteli
  • 0
  • 118
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

İş, seyahat veya başka nedenlerden dolayı sahip olduğu köpeğe bakamayan köpek sahiplerinin geçici bir süre için güvenle emanet edebileceği bir köpek konaklama yeri olan Kartal Köpek Oteli, köpek sahibinin işlerini halledene kadar geçen süre içinde, emanete bırakılan köpeğe güzel bir tatil olanağı sunuyor.

Köpeklere otel kurma fikri ilk defa Avrupa ülkelerinde ortaya çıkmıştır. Özel işleri olan ya da tatil yapmak amacıyla köpeklerine zaman ayıramayan kişilerin köpeklerini emanet edebilecekleri merkezlere ihtiyaç duymuşlar. Bu ihtiyaçların çoğalması üzerine zaman içerisinde köpek oteli hizmetleri yaygınlaşmış ve köpeklerin emanete bırakılarak çok iyi zaman geçirebilecekleri yerler haline gelmiştir.

Kartal Köpek Oteli

Kartal Köpek Oteli İle Verilen Hizmetler

Sahipleri için önemli bir yeri olan köpekler, sahiplerinin bir iş ya da tatil amacıyla başka yerlere gitmesi durumunda yanlarında beraber götüremedikleri köpeklerini emin ellere bırakmak zorunda kalırlar. Kartal Köpek Oteli bu anlamda başı sıkışan köpek sahiplerinin imdadına koşuyor. Sahibinin olmadığı zaman içinde köpeğin beslenmesi, yıkanması, gezmesi gibi günlük rutin yapılan işlerin yerine getirilmesi sağlanır. Aşı zamanı gelen köpeklerin aşılarının düzenli olarak yapılması ve veteriner gözetimi yapılması Kartal Köpek Oteli’nin verdiği hizmetlerdendir. Köpek sahiplerinin köpeklerinden ayrı kaldıkları süre içerisinde tüm bu gereksinim ve bakımların eksiksiz olarak yapılacağı ve güvenle emanet edebileceği bir yer olan Kartal Köpek Oteli Köpek sahiplerinin tercih sebebidir.

Kartal Köpek Oteli bünyesinde bulundurduğu alanında uzman personelleri ile işini en iyi şekilde yaparak hem köpeklerin iyi zaman geçirmelerini hem de köpek sahiplerinin içi rahat bir şekilde köpeğinden ayrı zaman geçirmelerini sağlar. Emin ellerde olan köpekler sağlıklı olarak köpek sahiplerine teslim edilirler. Köpeklerin en kaliteli mamalarla beslenmesinin sağlanması; kapalı alana maruz bırakılmadan sık olarak gezdirilmesi, belirli zaman aralıklarında düzenli olarak köpeğin öz bakımının yapılması ve düzenli bir şekilde veteriner kontrolüne tabi tutulmaları Kartal Köpek Oteli’nin bir hizmet ayrıcalığıdır. Bunların dışında daha birçok hizmet veren Kartal Köpek Oteli, köpekler için oldukça geniş odalara yer vermiştir. Her ırktan ve her cinsten köpeklerin bırakıldığı bu otelde köpekler sosyalleşmeden de geri kalmayacak ve yalnızlaşmayacaktır. Bir gözetmen eşliğinde bol bol oyun oynayacak olan köpekler hiç bir sorun yaşamadan güvenli bir ortamda bakılacaktır.

Kartal Köpek Oteli’ne Gelmeden Önce Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Hangi sebepten ötürü olur ise olsun belirli bir süre için köpeğini Kartal Köpek Oteli’ne bırakmak isteyen köpek sahibinin; köpeğini otele getirmeden evvel hazırlaması gereken bazı şeyler vardır. Bunlar köpeğe ait aşı karnesi, köpeğin maması ve köpeğin rutin düzen zamanlarıdır. Kartal Köpek Oteli olarak emanete bırakılan köpeklere en iyi şekilde bakım sağlamak için bu şeyleri hazırlamak oldukça önemlidir. Köpeğin bilinmesi gereken özel bir durumu var ise (gebe olması, herhangi bir nesneye karşı hassasiyetinin olması gibi) mutlaka otel yetkilileri bu konuda bilgilendirilmelidir.

Aşı kartları, köpeklerin olması gereken zamanda aşılanmaları için gereklidir. Böylece köpeğin sağlığı korunmuş olacak ve köpek sahibi için bu durum sorun olmaktan çıkacaktır. Kartal Köpek Oteli, mamaların ve iyi beslenmenin köpek sağlığı için çok önemli olduğunu bildiği için en kaliteli ve en güvenilir köpek maması markalarını tercih eder. Ancak yine de köpeğin sürekli olarak tükettiği bildiği bir mamayı yemesi köpek için önemlidir. Vücut sağlıklarının korunması adına alışmış olduğu mamayı yemesi gerekir. Mama değişikliğine maruz kalan köpekte hazımsızlık ve ishal gibi problemler oluşturacağı için köpek sahibinin köpeğin yediği mama markasını ilgiliye bildirmesi gerekir. Diğer önemli bir husus da köpeğin alışık olduğu günlük rutinlerin bildirilmesidir. Sahibi tarafından belirtilen anlarda gezdirilen ve banyosu yapılan köpek günlük rutini bozulmadığından sorun yaşamayacaktır.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir