Çekmeköy Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Çekmeköy Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 158
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Canlıların beslenme dışında barınma ihtiyaçlarını gidermek, onlara karşı olan ilgi ve alakanın eksik edilmemesi, sahipleri olmadan da bu ihtiyaçlarının karşılanması için belli kurumlar ve kuruluşlar vardır. Köpek barınakları dışında da evcil hayvanların barınacakları yerler mevcuttur. Örneğin; günümüz de ekonomiye katkı sağlamak için yoğun olarak bir yerde çalışma ve para kazanma şekilleri vardır. Bu kişiler yoğun olarak çalışarak belli oranda kalkınmasını sağlamaktadır. Bu kişilerin evcil hayvanları var ise; bu iş yoğunluklarının yanında onların ilgi ve ihtiyaçlarını karşılama sorumlulukları vardır.

Acil bir iş görüşmesi, şehir dışı tatil, herhangi bir yere göç durumunda bu köpeklerin günlük ihtiyaçlarını karşılayacak ve barınmasını saplayacak kurumlardan biri de Çekme köy Köpek Pansiyonu’ dur. Pansiyon sadece barınma dışında güvenliği sağlamaktadır. Köpeklerin barınmasının yanında sahipleri ile beraber konaklaması da sağlanmaktadır. Özellikle uzaktan gelenler için köpekleri ile beraber kalabilecekleri pansiyon odaları da mevcuttur. Bu odalarda kendi tüketeceği besini kişi kendisi karşılar. Yalnız köpek olduğu durumlarda belirlenen fiyatlar ile köpeklerin barınması sağlanacaktır.

Çekmeköy Köpek Pansiyonu Hakkında Detaylar

Köpeklerin tesliminin alınması ve konaklayacağı gün sayısı sahibinin talebine göre değişecektir. Günlük, haftalık hatta aylık olarak kiralayabileceğiniz pansiyon odası ile köpeklerinin barınma, beslenme, bakım ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılamış olacaklardır. Belirlenen günlük fiyatlar üzerinden kalacakları gün kadar hesap tutarı çıkarılmaktadır. Çekmeköy Köpek Pansiyonu nda günlük köpek barında fiyatı 30 TL olarak belirlenmiştir. Bu fiyat üzerinden genel hesap tutarı çıkarılmaktadır. Ödenecek ücret içeriğinde beslenme ücreti dâhil değildir. Özel beslenme ve sağlık bakım kontrolleri isteyen köpek sahipleri için extradan ücret ödeyeceklerdir. 30 TL içerisinde günlük mama ihtiyacı karşılama ücreti tabiidir.

Köpek Bakımı

Köpeklerin konaklama süresi boyunca oyun etkinlikleri, eğitim etkinlikleri, uyku saatleri ve beslenme saatleri mevcuttur. Bu saatler dışında köpekler ile ilgilenme ve onların rahatı ve güveni için sevgi ve ilgi gösterilmektedir. Rahatsız olan köpekler için belli saatlerde uzman veteriner hekim kontrolleri mevcuttur. Bu kontroller sonucunda köpek için gerekli sağlık önlemleri alınarak sahibine bilgilendirmeler yapılmaktadır. Bunun dışında hassas ve seçici köpekler için özel beslenme saatleri mevcuttur. Bazı köpekler her türlü besini tüketememektedirler. Bu yüzden sahiplerinin belirledikleri besin listesi dikkate alınarak günlük besin ihtiyaçları karşılanacaktır.

Eğitim etkinlikleri ve programları köpeklerin içinde bulundukları durumlara göre değişir. Irkına, cinsine, cinsiyetine, sağlık durumuna, doğurganlık ve kısırlık durumuna, yaşına, kilosuna, hassasiyetine, yetişkin ve yavruluk evreleri gibi özellikler göz önünde bulundurulmaktadır. Sadece köpekler dışında sahiplerinin konaklaması durumunda onlar için eğlenceli etkinlikler mevcuttur. Bu etkinlikler genel olarak köpek ve sahibi arasındaki bağı arttırmaya ve güçlendirmeye bağlıdır. İsteğe göre alınan bu etkinlik programları iyi vakit geçirmek için düzenlenmiştir. Her köpek için özel ayrılmış oda bölmeleri ile köpeklere özel muamele yapılmaktadır. Tek tek ilgilenilen köpekler için oyun saatleri düzenlenmektedir.

Çekmeköy Köpek Pansiyonu

Bu saatlerde ilgi ve alakadan uzak kalmayan köpekler rahata ve güvene kavuşacaklardır. Köpeklerin barındığı odalar güvenliğe göre dizayn edilmiştir. Oda içerisinde köpeğin kendine zarar verebileceği hiçbir materyal bulunmamaktadır. Sadece sahibi tarafından köpeğinin ilgilenmekten hoşlandığı oyuncak ya da nesnelerinin oda içerisinde bulundurulmasına izin verilmiştir. Bunlarda metal ve kesici nesneler olmamak şartıyla. Sahibin köpeğinden uzak kalması ve özlem duygusunu gidermek için belirlenen ve istenen zamanlarda köpeğini görmesi ve merakını gidermek için yapılacak internet ağı üzerinden ya da iletişim aletleri üzerinden bilgilendirmeleri yapılmaktadır. Köpeğin ihtiyaçlarını öğrenmek sağlık durumunu bildirmek için sahip ile iletişimde kalınmaktadır. 

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir