Çatalca Köpek Oteli

PAYLAŞ
Çatalca Köpek Oteli
  • 0
  • 44
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Çatalca, İstanbul’un en büyük, aynı zamanda ormanlarla kaplı en güzel ilçesidir. İlçenin kuzeyinden itibaren ünlü Yıldız dağları başlar. Doğayla iç içe olan bu tarihi kent verimli ovalara da sahiptir. İstanbul’un gürültülü, kalabalık kent yaşamından kaçanların doğayla buluştukları yerdir.

İstanbul’da bahçe ve parkların her geçen gün azaldığı bilinen bir şeydir. Bu kent dokusu içinde köpek sahibi olmak günden güne daha da imkânsızlaşmaktadır. Gerek av için, gerek koruma amacıyla, gerekse evde besleme amacıyla köpek sahibi olanlar çoktur.  Köpekler, hepimizin bildiği gibi özverili, sevecen ve insana her zaman yakın olmuş bir hayvandır. Köpekler; yol göstericidir, yardımcıdır, destekçidir, insanlar için her türlü tehlikeye atılmaktan da çekinmezler. Bu munis hayvanlar, kent yaşamına çoğu zaman ayak uyduramazlar. Yoğun kent yaşamı içinde, yeterince koşacak, efor sarf edecek alan bulamayan köpeklerde psikolojik rahatsızlıkların yanı sıra çeşitli rahatsızlıklar baş göstermeye başlar.  Köpeği sürekli doğaya götürmenin her zaman imkânı da yoktur. Köpekler bir anlamda ev ve aile ortamı içinde mahpus olma durumu yaşamaya başlarlar. Eski canlılıklarını ve neşelerini kaybederler.

İşte bu şartlarla baş başa kalındığında aslında çözüm sizlere çok yakındır: Çatalca Köpek oteli… Köpek oteli ya da pansiyonu nedir, ne iş yapar? Çocuğunuz gibi bakıp beslediğiniz köpeklere sizin gösterdiğiniz özeni gösterir mi? Köpeklerin ruhsal ve bedensel sağlıkları ile ilgilenebilirler mi? Onları kafes ardına mı kapatacak, yoksa onlara özgürce koşabilme, doğanın bir parçası olma fırsatı verilebilecek mi?

Bütün bu soruların olumlu anlamda cevabını sizlere Çatalca Köpek oteli verebilmektedir. Doğal bir ortam içinde köpeklerinizi en iyi şekilde konuk etmekte, doğanın içinde, onların kendi doğalarından gelen özgürce koşabilme ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Burada köpeklerin bakımı en iyi şekilde yapılmakta, ruh ve beden sağlıkları ile özenle ilgilenilmektedir.  Köpeklerinize sizin gösterdiğiniz özenin aynısını hatta daha fazlasını göstermektedir. Uzmanlar eşliğinde köpeklerin ruhsal ve bedensel gelişimleri izlenmekte,  alanında uzman veterinerimiz, köpeklerin sağlıkları ile çok yakından ilgilenmektedir. Köpekler, uygun ortamları içinde, en rahat edecekleri bir biçimde konuk edilmektedir. Yemekleri özenle hazırlanmaktadır. Belli saatlerde köpekler ormanların arasındaki doğal  alanda özgürce koşabilme olanağına sahiptirler. Tatile mi gideceksiniz? Kentin içindeki bir apartmana, mı taşındınız? Bu nedenle köpeğinizde olumsuz davranışlar mı gelişmeye başladı. Komşularınız, köpeğin havlamalarından rahatsızlık mı duyuyor?  Ava meraklısınız ama evinizde köpek beslemeye uygun alan yok mu? Köpeğinizi rahatlıkla gezdirecek alanlar yok mu?

Çatalca Köpek Oteli

Artık üzülmeyin. Bütün bu sıkıntılarınızın çözümünü Çatalca Köpek oteli olarak biz karşılamaya hazırız. Köpeğiniz,  otelimizde kendi evinizdeymiş gibi konuk edilecektir. Her türlü ihtiyaçları tarafımızdan karşılanacaktır. Köpeğinizin ruh ve beden sağlığı uzman veteriner tarafından sürekli kontrol edilecek, hasta olarak otelimize gelmişse, her türlü tedavisi yapılacaktır.

 

Otelimizde köpekleriniz, sadece barınmak ve yemek yemekle kalmayacak. Burada onlar için çeşitli eğlenceli oyunlar ve etkinlikler düzenlenerek hem eğlenmeleri hem de daha sağlıklı olmaları sağlanabilecektir. Köpeğiniz burada hem sosyalleşecek hem de eğlenerek evlerde saklamak zorunda oldukları gücü burada doğal ortamda özgürce koşabileceklerdir.

Çatalca Köpek Oteli

İşi gereği kentlerde yaşamak zorunda olan ancak köpek sevgisinden de vazgeçemeyenler, artık tüm sıkıntılarınız bitmiştir. Köpeğinizi ona uygun olmayan şartlarda ille de yanınızda bulundurma bencilliğini bir yana bırakarak onu, otelimizin şefkatli ellerine teslim edebilirsiniz. Bu sevecen ve fedakâr dostlarınıza farkında olmayarak işkence yapmayınız artık. Hafta sonlarında otelimize gelerek köpeğinizi alıp doğanın içinde gezdirebilir, avcı iseniz rahatça ava götürebilirsiniz.  Hem sevginizi aktardığınız köpeğiniz rahat edecektir hem de sizin kalbiniz rahat edecektir.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir