Köpek Oteli Eyüp istanbul

PAYLAŞ
Köpek Oteli Eyüp istanbul
  • 0
  • 62
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Günümüzde insanlar kadar köpeklere de değer verilmektedir. Seyahate gittiğinde insanlar nasıl rahat edebileceği otel seçiyorsa köpekler içinde aynı şey geçerlidir. Köpek sahipleri köpeklerini güvenerek bırakabileceği ve köpeklerinin rahat edebileceği otelleri seçer. Bu güvenilir köpek otelleri sayesinde köpek sahipleri gideceği tatil, iş seyahati ya da sağlık sorunundan dolayı köpeğinden ayrı kaldığı sürede köpeklerine en iyi şeklide bakılmaktadır. Bu otellerden biri de İstanbul Eyüp’te yaşayan köpek sahipleri için köpek oteli Eyüp İstanbul. Köpeğiniz burada en iyi şekilde bakılır. Siz köpek sahipleri de köpeğinizden ayrı kaldığınızda aklınız onda kalmadan tatilinizi yapabilir, iş seyahatine çıkabilirsiniz. Ya da çalışan köpek sahipleri gün içerisinde köpeği ile ilgilenecek zaman bulamıyorsa ve iş yerinde aklı köpeğinde kalıyorsa köpeğini köpek oteline bırakarak işine konsantre olabilir.

Köpek Oteli Eyüp istanbul

Otelde Bulunan Hizmetler:

Köpek oteli Eyüp İstanbul köpeğinizin alışkın olduğu yaşam ortamını köpeğinize sağlar. Köpeğiniz bahçe ya da ev ortamında ferah, temiz ve havadar odalarda kalmaktadır. Düzenli mama saatleri, en iyi en kaliteli mamalar ile köpeğinizin en sağlıklı şekilde beslenmesi sağlanır. Diyet yapan köpekler için özel beslenme programları ve egzersizleri yaptırılır. Köpeğinizin cinsine ve bakımına göre banyosu köpek sahibinin belirlediği ya da köpek oteli Eyüp İstanbul belirlediği zamanlarda yaptırılır. Köpeğinizin tüy ve tırnak bakımı düzenli olarak yapılırken diş sağlığı da kontrol edilir. Köpeğinize uygun aktiviteler hazırlanarak uzman kişiler ile düzenli bir şekilde yaptırılır. Köpeğinizin aşı zamanı geldiğinde sizin bilginiz dahilinde veteriner hekim tarafından aşısı yapılır. Özel sağlık problemi olan köpekler veteriner ve uzman eğitmenler tarafından sürekli olarak gözlemlenir. Köpek oteli Eyüp İstanbul köpeğinizin psikolojik veya farklı bir rahatsızlığında otelde 7/24 hizmet veren veteriner hekim tarafından hemen müdahale edilir. Köpekler gezintiye çıkarılır ve oyunlar oynatılır. Tuvalet ihtiyacı alışkın olduğu şekilde giderilir. Köpeklerin kaldığı odalar her gün düzenli olarak dezenfekte edilerek kullandığı mama ve su kaplarının hijyenik olmasına özen gösterilir.

Köpeğinizin Otele Kabul Edilme Şartları:

Köpeğinizin cinsi ne olursa olsun köpek oteli Eyüp İstanbul kabul etmektedir. Otele aşı kartı bulunmayan, ciddi bir tedaviye ihtiyacı olan ve bulaşıcı hastalığı bulunan köpekler kabul edilmemektedir. Rahatsız eden davranışları ve saldırganlığı olan köpekler ise belirli şartlar altında kabul edilmektedir. Köpeğiniz diyet yapıyorsa ya da normalden daha farklı pahalı ve gelmesi uzun süre alan mama kullanıyorsa köpek sahibinin köpeğini köpek oteli Eyüp İstanbul oteline teslim ederken bunları tedarik etmesi istenmektedir. Köpeğin özel olarak kullandığı ilaç bulunuyorsa otele kayıt sırasında bu ilaçların yetkili kişiye teslim edilmesi gerekmektedir. Köpeğinizin alışkın olduğu beslenme, banyo, gezme ve tuvalet zamanları bildirilmelidir.

Neden Köpek Oteli Eyüp?

Köpek oteli Eyüp İstanbul sizleri düşünerek bütçenizi zorlamayacak fiyatlar ile hizmet verirken köpeğinize de en iyi hizmeti sunar. Otelde çalışan personeller özel eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Bu personellerin işe alımında uzmanlığından fazla ne kadar hayvan sevgisi taşıdığı göz önüne alınarak işe alınmaktadır. Hayvan sevgisi olmayan kişiler konusunda ne kadar uzman olursa olsun otele kabul edilmezler. Köpeğiniz tüm bu hizmetleri uzman eğitmenler tarafından almaktadır. Köpeğiniz köpek oteli Eyüp İstanbul ile sizin yokluğunuzu aramaz. Tüm hizmetler sevgi ve ilgi ile verilir. Köpeğinizin psikolojisini bozacak olan hiçbir davranışa izin verilmez. Köpeğinizi otele teslim etmeden önce gelip köpeğinizin kalacağı, oyun oynayacağı yerleri gördükten sonra kararınızı verebilirsiniz. Otelimizde hijyene aşırı derecede önem verilmektedir. Siz de Eyüp’te oturuyorsanız köpeğinizi bir süreliğine bakacak bir yer arıyorsanız köpek oteli Eyüp İstanbul ile irtibata geçebilirsiniz.

 

 

köpek eğitimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir