Şile Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Şile Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 20
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Sevimli dostlarınızdan ayrı kalmak zorunda kaldığınızda köpeğiniz için en uygun yer köpek pansiyonu olacaktır. Fakat doğru ve güvenilir köpek pansiyonunu bulmak da önemli bir konudur. Köpek pansiyonu tercih edilirken yasal hizmet veren temiz ve düzenli yerleri tercih etmek gerekir. Pansiyonda çalışan kişiler de köpekler ile yakından ilgilenen ve onlara sevgi gösterebilen kişiler olmalıdır. Köpek pansiyonu tercih edilirken semtinize yakın olması da köpekleri sık sık ziyaret edebilmenizi sağlayacaktır. İş yaşantınız nedeni ile köpekleri evde yalnız bırakmak istemiyorsanız belirli saat aralıklarında köpeklerinizi emanet edebileceğiniz köpek pansiyonlarını tercih edebilirsiniz.

Şile köpek pansiyonu köpeklerin konaklamasına uygun olarak tasarlanmış olup yaz kış konaklama imkanı sunmaktadır. Köpek pansiyonlarına alınan köpekler sağlık kontrollerinin ardından özel odalara alınırlar. Köpekler toplu halde kalabildiği gibi özel olarak tasarlanmış odalarda da konaklama imkanı bulabiliyor. Fakat toplu halde kalınan odalar ile özel odalar arasında bir takım fiyat farkı da ortaya çıkmaktadır. Köpek pansiyonu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için tercih ettiğiniz pansiyonun iletişim numaralarına ulaşarak detaylı bilgi alma imkanı bulabilirsiniz. Günlük konaklama ya da belirli saatler arasında pansiyona bırakma arasında da yine farklı ücretlendirme olacaktır. Eğer köpekleriniz uzun süre köpek pansiyonunda kalacak ise bu durumda da yine farklı ücretlendirme yapılır.

Köpek Pansiyonunda Eğitim

Şile Köpek Pansiyonu

Köpek pansiyonu yalnızca köpek bakımı değil aynı zamanda köpek eğitimi ile de ilgilenebiliyor. Köpek eğitimi köpekler ve sahiplerinin ilişkilerini kuvvetlendirmek ve anlaşmazlık sorununu ortadan kaldırmak için önemlidir. Eğer köpeğiniz insanların üzerine atlıyor ya da havlama eğilimi gösteriyor ise bu durumda köpeklerin eğitimine odaklanmak gerekecektir. Köpek eğitiminde köpeklerin uysal olduğu kadar zekalarını ön plana çıkarması da önemlidir. Pek çok köpek ırkı oldukça zekidir. Bu nedenle zekanın ön plana çıkarılması gerekir. Zeki köpek ırklarından birine sahipseniz eğer eğitim yolu ile köpeğinizin zekasını güçlendirmek mümkündür.

Şile Köpek Pansiyonu

Zeki köpekler eğitime kolay cevap verecektir. Bu nedenle köpeklerin küçük yaşlardan itibaren eğitim sürecine katılması ve gerekli eğitimleri alabilmesi önemlidir. Ne kadar erken eğitim köpeklerin de o kadar hızlı öğrenmesi anlamına gelir. Köpek eğitiminde dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri de köpeklerin eğitiminin hangi düzeyde olması gerektiğidir. Küçük köpek ırkları için temel itaat eğitimleri vermek yeterli olurken büyük ve yetenekli köpekler için ileri itaat eğitimlerinin verilmesi de gerekir. Köpek pansiyonlarında köpeklerin eğitimine önem verilir. Doğru eğitmeniz seçmek köpeğin de doğru eğitimi almasını sağlar.

Bu nedenle köpek eğitim pansiyonlarında köpeklere eğitim verecek kişileri yakından tanımak önemlidir. Köpek eğitimine özen gösterdiğinizde köpeklerin ne kadar mutlu olduğunu farkedebilirsiniz. Eğitim köpeklerin kendini keşfedebilmesini sağlar. Kendi varlığının farkında olan ve yetenekleri ile ödüllendirilen köpekler kendilerini çok daha mutlu hisseder. Köpek eğitiminde köpeklerin kendini sağlıklı hissetmesi ve huzurlu hissetmesi önemlidir. Köpek eğitimi alan köpekler ile almayan köpekler kıyaslandığında eğitimli köpeklerin sahipleri ile daha dengeli iletişim kurduğu gözlemlenecektir. Köpek eğitimi konusunda uzman olan eğiticiler köpek sahiplerini de yakından tanımak ister. Böylece köpekler ile sahipleri arasındaki iletişim eksikliği olup olmadığı da ortaya çıkacaktır.

Köpek eğitiminde köpeklere bu süreçte sahiplerin destek olması önemlidir. Eğitimleri sahipleri ile katılan köpeklerde daha çok olumlu sonuç alındığından dolayı eğitimlerde sahiplere de yer vermek önemlidir. Köpek pansiyonları köpeklerin eğitimi ile olduğu kadar sağlığı ile de yakından ilgilenir. Şile köpek pansiyonunda köpekler için günlük taze mamalar kullanılarak dengeli beslenmeleri sağlanır. Uzun süre pansiyonda kalan köpekler için tüy bakımı da yapılır.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir