Köpek Pansiyonu Başakşehir Adresi

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Başakşehir Adresi
  • 0
  • 51
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpeklerin tüm günlük gereksinimlerinin kusursuz olarak karşılandığı köpek pansiyonu Başakşehir adresi ve diğer köpek pansiyon merkezleri, profesyonel köpek bakıcıları ile haftanın 7 gününde kaliteli hizmetler sunuyor. Köpek bakımında en fazla tercih edilen köpek pansiyonu, aynı zamanda uygun fiyat tarifeleri sayesinde müşterilerinden yoğun ilgi görüyor.

Köpek Pansiyonu Başakşehir Adresi

Köpek pansiyonu veya köpek oteli hakkında bilinmesi gereken bazı önemli özellikler bulunuyor. Köpek pansiyonu köpek eğitim merkezi olmamakla birlikte, yalnızca köpeğin günlük gereksinimlerinin profesyonel olarak sağlandığı bir kurumdur. Köpeğin konaklama imkanının bulunduğu köpek pansiyonu, bu bakımdan köpek oteli olarak da tanım görüyor. Geçmiş yıllarda özellikle Avrupa ülkelerinde hizmete sunulmuş olan köpek pansiyonu, köpek türlerinin sosyal ortamda yoğun olarak yer alması ile birlikte, ülkemizde de yoğun olarak faaliyete sunulmuştur.

Köpek Pansiyonunda Sunulan Hizmetler Nelerdir?

Köpek Pansiyonu Başakşehir Adresi

Köpek pansiyonunda teslim alınan köpeğe sunulan hizmetler kaliteli ve farklı tarza sahiptir. Bu bakımdan ev veya diğer ortamlarda beslenilen köpeğin, köpek pansiyonunda daha farklı ve daha profesyonelce beslenebildiğini belirtmek isteriz. Köpek pansiyonunda örneğin yavru köpeğe sunulan hizmetler gerek fiziksel gelişimin sağlanması ve gerekse de ruhsal gelişimin sağlanması açısından önemli katkılar sunuyor. Köpek pansiyonunda sunulan tüm hizmetler, alanında uzmanlık belgesine sahip olan personeller tarafından sağlandığından dolayı, teslim alınan köpekte herhangi bir huzursuz durumun oluşabilmesi söz konusu değildir. Köpek pansiyonunda ev ortamında sunulamayan ek hizmetler de sunulabiliyor. Örneğin, ev veya diğer ortamlarda beslenilen köpeğin, günlük bakım işlemleri çoğu zaman aksatılabilir. Bu olumsuz durumun köpek pansiyonu açısından geçerlilik teşkil etmediğini belirtmek isteriz. Köpek pansiyonunda, teslim alınan köpeğin günlük temizlik bakımları, günlük gezi programı, sosyal ortamda daha aktif olması gibi birçok farklı alanlarda hizmetler sunuluyor.

Köpek Pansiyonuna Hangi Durumlarda Köpek Teslim Ediliyor?

Köpek pansiyonu, günün tamamında ve haftanın tamamında köpek bakım hizmetleri sunar. Bu bakımdan köpek pansiyonuna teslim edilen köpeğin hangi durumlarda teslim edilmesi gerektiğine yalnızca ilgili köpek sahibi tarafından belirleniyor. Örneğin, mesleği gereği iş seyahatine çıkması gereken durumlarda, tatil döneminde tatile çıkması durumlarında veya köpeğinin daha iyi koşullar altında bakımının yapılmasını tercih ettiği durumlarda, köpeğini beğendiği bir köpek pansiyonuna teslim edebilir.

Köpek Pansiyonu Hangi Durumlarda Köpeği Teslim Almaz?

Köpek pansiyonu bir müddetliğine bakımını üstlendiği köpeği teslim almadan önce bazı prosedürler uygulamak durumundadır. Sahibinden teslim alacağı köpeğin prosedürlere uygun olması durumunda teslim alıyor. Köpek pansiyonu teslim alacağı köpekte herhangi bir sağlık sorununun bulunması, sahibinin fiyat tarifesini kabul etmemesi, köpeğin saldırgan bir yapıda olması ve köpek eğitim merkezlerince eğitilmemiş olması durumunda, köpek pansiyonu, köpeği teslim almama hakkına sahip olabiliyor.

Köpek Pansiyonu Tercih Edilmeden Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

Köpek pansiyonu tercih edilmeden önce, köpek sahibinin dikkat etmesi gereken önemli noktalar bulunuyor. Özellikle ilgili köpek pansiyonunun resmi yönden belgelerinin ve çalışma izinlerinin bulunup bulunmadığına, kurumda kameralı sistemin yer alıp almadığına, ilgili kurumun başta yöneticisi olmak üzere tüm personellerinin hal ve hareketlerine ve hatta yüz mimiklerinin dahi incelenmesi gerekiyor. Zira birçok köpek pansiyonunda, birçok yönden sahtekarlıklar yapılabiliyor ve köpek bakımları alanlarında herhangi bilgisi bulunmayanlar tarafından dahi köpek pansiyonu, resmi denetleme kurumlarından gizli olarak işletilebiliyor. Bu bakımdan, köpek sağlığının riske atılmaması açısından, seçilen köpek pansiyonu hakkında detaylı olarak ön araştırmalar yapılmalıdır. İlgili köpek pansiyonunun dürüstlüğüne, samimiyetine ve ilgisine güvenildiği takdirde güven içerisinde köpeğin teslimi yapılabilir. Aksi durumda tabiri caizse kurt kapanına düşme durumundan söz edilebilir.

Köpek Pansiyonu Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Müşterilerine güven veren köpek pansiyonu hizmetlerinde ücret ayrıntısına önem vermez. Bu ayrıntıya da dikkat edilmesi gerekiyor. Kalitesiz ve güven vermeyen, yani dolandırıcı diye tabir edilen köpek pansiyonu özellikle ilk olarak ücret tarifesini ön planda tutar. Kaliteli köpek pansiyonu zengin ödeme seçenekleri ile hizmet verir. Kredi kartı taksit seçeneği, hizmet süresinin tamamlanması sonrasında nakit ödeme seçeneği veya nakit taksitli ödeme seçeneği gibi farklı ödeme seçeneklerine sahiptir.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir