Beyoğlu Köpek Oteli ıstanbul

PAYLAŞ
Beyoğlu Köpek Oteli ıstanbul
  • 0
  • 32
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpeklerin en huzurlu olduğu zamanlar, sahipleri ile geçirdikleri anlardır. Köpek sahipleri bazı zamanlarda; ellerinde olmayan nedenlerden dolayı, çok kısa bir süre de olsa, köpeklerinden ayrı yerlerde kalmak zorunda kalabilirler. İş seyahatleri, sağlık problemleri ya da tatil planları bunların başında yer alan etkenlerdir. Bu gibi durumlarda, köpek sahipleri bazı mekan arayışları içine girerler. Köpeklerini yalnız bırakmak istemeyen köpek sahipleri, köpekleri için uygun oteller araştırırlar. Bulundukları semtlere göre arayış içine giren köpek sahipleri, internet sitesinden gerekli detaylara ulaşırlar. Beyoğlu Köpek Oteli İstanbul olarak araştırıldığında, Beyoğlu semtinde yer alan köpek otelinin genel hizmetleri hakkında bilgi alınır. Beyoğlu Köpek Oteli hizmetleri arasında; konaklama hizmetleri, sağlıklı ve programlı şekilde beslenme programı, açık alanlarda sağlanan aktivite ve oyun faaliyetleri, uzman hekimler tarafından yapılan sağlık kontrolleri, köpek sahiplerinin talebi durumunda verilen eğitimler ya da ayrı bakım faaliyetleri gibi bazı durumlar mevcuttur.

Beyoğlu Köpek Oteli ıstanbul  Hizmet Anlayışı

Beyoğlu Köpek Oteli ıstanbul

Beyoğlu Köpek Oteli’nde; en çok dikkat edilen konulardan biri, hijyen üzerine yapılan çalışmalardır. Konaklayan köpeklerin kaldıkları ortamlar olsun, kapalı ya da açık alanlardaki faaliyetleri olsun , aktivite durumları olsun en sağlıklı ortam oluşturulmaya çalışılır. Oteldeki konaklama alanları, köpeğin rahat bir şekilde hareket etmesini sağlar ve zeminler ısı yalıtımlıdır. Kapalı alanlarda mevcut olan havalandırma sistemi, ortamı istenen sıcaklık derecesine ayarlar. Havadaki sirkülasyon devamlı bir şekilde işler. Konaklayan köpekler; uzman ekip eşliğinde, hiçbir sıkıntı çekmeden sağlıklı ve rahat bir ortamda bakılırlar.

Köpeklerin sağlık durumları ya da yaşları ile alakalı; programlı bir şekilde alması gereken ilaçlar mevcutsa, giriş işlemlerinde kayıt edilmesi gerekir. Kayıt işlemleri, düzenli takip için gereklidir. Otel veterineri, acil bir sağlık problemi olduğunda günün her saatinde hizmet verir. Konaklamaya gelen köpeklerin giriş aşamasında, köpeklerin özellikleri kaydedilir. Bu özelliklerin arasında; alışkanlıkları, ırkı, yaşı, özel bakım gerektiren halleri, sevdiği ya da sevmediği şeyler ve kullandıkları ilaç bilgileri yer alır. Konaklama bilgileri, talep edilen eğitim programları ve aşı tespiti de yapılır. Kalış süresi kesin olmayan durumlarda, yaklaşık bir tahmin verilir. Aşı ile ilgili durumlar için, mutlaka aşı karnesinin getirilmesi gerekir.

Beyoğlu Köpek Oteli’nde Konaklama Faaliyetleri

Beyoğlu Köpek Oteli’nde verilen tüm hizmetler, kalite standartlarında ve uzman bir ekip sayesinde sürdürülür. Ekibin uzmanlığı dışında, hayvanseverliği de en ilgi çekici yanları arasında yer alır. Köpekler; sahipleri yanında olmadıkları anlarda, çok zor zamanlar geçirirler. Köpek sahipleri, köpeklerinin yalnızlık sendromu yaşamasını istemezler. Bu yüzden; zorunlu hallerde, onları geçici süreliğine otele bırakırlar. Beyoğlu Köpek Oteli, konaklayan köpekler için ikinci bir ev ortamı görevi üstlenir. Çalışan görevliler yaptıkları görevin bilincinde olarak hizmet verirler. Köpeklerle sağlanan iletişim, çok doğal ve rahat bir şekilde gerçekleşir. Çünkü her köpeğin farklı karakteri vardır ve buna göre muamele edilmesi gerekir. Köpeklerini teslim eden köpek sahipleri; refakatçi eşliğinde, köpeklerin konakladıkları alanları, veterinerlik ünitelerini, aktivite ve oyun alanlarını ve diğer hizmetlerin sağlandığı mekanları görme hakkına sahiptirler. İnternet sitesinde yer alan detaylarda, köpeklerin kalacağı yer hakkında bilgi sahibi olunur. Şeffaflık esasına dayanan hizmetler, köpek sahipleri ile paylaşılır. Tesis içerisinde kameralar mevcuttur. Köpeklerini konaklamak için bırakan köpek sahipleri; mobil cihazlarından ya da telefonlarından, günün her saatinde köpeklerini takip ederler. Beyoğlu Köpek Oteli’nde konaklayan köpekler, başka semtlerden de gelme şansına sahiptirler. Köpeklerini konaklama açısından teslim etmek isteyenler; gerek telefonla, gerekse web sitesi aracılığı ile otelle iletişime geçerler.

 

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir