Köpek Oteli Zeytinburnu istanbul

PAYLAŞ
Köpek Oteli Zeytinburnu istanbul
  • 0
  • 11
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Zeytinburnu Avrupa yakasında bulunan ve İstanbul’un en kalabalık semtlerinden biridir. Nüfus yoğunluğu olan ve çalışan nüfusun da çok bulunduğu kalabalık bir semttir. Bu semtte konaklama alanları gelişmiştir. Hem pansiyon hem de otel olarak insan ve köpekler için yaşam alanları mevcuttur. Zeytinburnu’nda köpek sahiplerine zor zamanlarda yardımcı olabilecek, köpekleri ev konforunu sağlayan ideal köpek yaşam alanları bulunuyor. Köpek oteli Zeytinburnu istanbul, köpeklere temel ihtiyaç ve hizmetleri en kaliteli şekilde sağlayarak köpek sahiplerine de güven vererek gözlerini arkada bırakmayacak şekilde faaliyet sürdürüyor.

Köpek Oteli Zeytinburnu istanbul

Köpekler için oluşturulan özel odalar en iyi tasarım şartlarında oluşturulmuştur. Ve konforlu, hijyenik olarak ayarlanır. Ses ve ısı yalıtımı dikkat edilerek odalar dizayn edilir. Her köpek için bireysel odalar oluşturulur. Her köpek ırkı bir arada sağlıklı anlaşamayacağı için de ortak alanlarda köpeklerin anlaşabilecek şekilde gruplar meydana getirilir ve sosyalleşmeleri sağlanır. Beslenme açısından köpek mamalarının organik olmasına dikkat edilir. Gezme saatleri köpeklerin alıştıkları günlük rutinlerine uygun olarak belirlenir. Gün içinde 2 kez gezdirme saatleri oluşturulur. Köpek bakıcıları tarafından bu konularda hassas davranılarak oyun saatleri ve gezme saatleri aksatılmadan uygulanır. Özel durumu olan köpekler sağlık sorunları nedeniyle veteriner gözetiminde sürekli gözetim altındadır. Özel ilaçları, vitaminleri veya aşıları varsa belli saatlerde veteriner tarafından uygulanır. Ekstra hizmetlerden yararlanmak isteyen köpek sahipleri için kuaför, tüy, manikür ve pedikür, tırnak gibi bakımları ek ücretler ile ilave edilir. Köpeklerin konaklama süresi içinde herhangi bir sıkıntı oluştuğunda hemen köpek sahipleri ile iletişime geçilerek köpek sahiplerinin güveninin kazanılması amaçlanır.

Zeytinburnu Köpek Oteli Hizmetleri

Köpek Oteli Zeytinburnu istanbul

Köpek sahipleri, köpeklerini emanet bıraktıkların sonraki süreçte her şekilde her zaman otel ile iletişime geçerek bilgi alabilirler. Sağlık sıkıntısı olan, yeni operasyon geçirmiş olan köpekler konusunda ayrıca hassas davranılır. Otellerde insanlar için nasıl konfor sağlanıyorsa Zeytinburnu köpek otelinde de köpekler için aynı konfor sağlanarak kaliteli bir şekilde faaliyetine devam ediyor. Köpeklerin barınma, beslenme ihtiyaçlarının yanı sıra bakım hizmetleri de veriliyor ve eğitimlerden de faydalanılabilecek ortam sunuluyor. Uzun süre konaklayacak köpekler için eğitim verecek uzman kişiler de mevcuttur. Köpek sahiplerinin bıraktıkları süre içinde köpekler eğitim açısından gelişerek çıkış günlerinde daha donanımlı olmaları amaçlanıyor. Zeytinburnu sadece sahipli köpeklere değil sokak köpeklerine de aynı hizmetleri sunuyor. Köpeklerin hizmetlerinin yanı sıra ilgi ve alaka konusunda da özenli davranılıyor. Günlük ihtiyaçlarının yanı sıra özel odalarında ve ortak alanlarda köpeklerin bakıcılar eşliğinde oyun oynayarak zaman geçirmeleri sağlanıyor. Zeytinburnu köpek oteli çalışan uzman personelleri ve teknolojinin gelişmesiyle güncellenen hizmet anlayışı sayesinde tercih edilen köpek otellerinden biridir.

Zeytinburnu köpek otelinde günde 3 öğün olmak üzere köpeğe özel belirlenen saatlerde yemek veriliyor. Suyu da sık sık yenilenerek susuz kalmamasına özen gösteriliyor. Otelde kaldığı süre içinde devam eden tedavisi varsa bu köpekler ile ayrıca ilgileniyor. Köpekler için gereken oyun saatleri ve egzersizler belli saatlerde gruplar oluşturularak oyun alanlarında karşılanıyor. Köpek sahiplerinin özel isteği durumunda köpeğe gün içinde uygulanan hizmetler bir bir aktarılıyor. Köpek otelinde çalışan kişilerin deneyimli olması ve köpek sevgisi ile işini yapması konusunda özenli davranılıyor. Köpeği olan kişiler saatlik veya uzun süreler dahilinde köpeklerini Zeytinburnu köpek oteline bırakabilirler. Yardıma ihtiyacı olan veya çok küçük olan köpeklerin otele bırakılırken özel durumu hakkında bilgi verilmesi durumunda bu köpekler ile sürekli iletişim halinde olunuyor. Zeytinburnu köpek oteline bırakılan köpekler kaldıkları sürece sağlıklı, eğlenceli vakit geçirecekler ve yalnız kalmayacaklardır. Köpekleri ile çıkış gününde buluşan köpek sahipleri köpeklerinin mutluluğuna şahit olarak Zeytinburnu köpek oteli hakkında olumlu kanaat getireceklerdir.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir