Şaşkınbakkal Köpek Pansiyonu Fiyatı

PAYLAŞ
Şaşkınbakkal Köpek Pansiyonu Fiyatı
  • 0
  • 25
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpekler her zaman insanların en sevimli ve en sadık dostları olmuşlardır. Köpeklerin duygusal bağlarının çok güçlü olması sahipleri ile arasında kuvvetli bağlar oluşmasına neden olur. Bu bağlar sebebiyle köpek sahipleri köpeklerinden bir an bile ayrı kalmak istemezler. Çünkü köpekler evde uzun süre yalnız kaldıkları zamanlarda ve sahiplerinden ayrı kaldıklarında çok mutsuz olur ve çok üzülürler. Bu durum köpeklerin psikolojisini olumsuz yönde etkiler ve köpeklerde psikolojik rahatsızlıklar ve hastalıkların meydana gelmesine neden olur. Bunu çok iyi bilen köpek sahipleri bu nedenle köpeklerini yalnız bırakmak istemezler. Ancak zaman zamanda olsa köpek sahiplerinin yaptıkları iş gereği ya da yaz olmasının sebebi ile tatile çıkma planları nedeni ile şehir dışına çıkmak ve köpeklerinden ayrılmak zorunda kalabilirler. Şaşkınbakkal Köpek Pansiyonu Fiyatı ile çok uygun olduğu için her zaman sizin imdadınıza  koşacaktır.

Böyle durumlarda köpeklerini yanlarında götürmek isteyen ancak gidecekleri yerde ki otel ya da pansiyonun köpeklerini kabul edip etmeyeceğini bilmediğinden dolayı onları emanet edecek bir yer arayışı içerisine girerler. Ancak akraba ya da arkadaşlarının kendisinin köpeğinin yanında olmadığı durumlarda köpeğe iyi bakıp bakmayacağından emin olmadıkları için köpek için güvenli bir yer bulabilmek adına internet üzerinden araştırmalar yapar ve köpekleri için en ideal pansiyonu seçerek köpeklerini bu pansiyona tatil yapmaları için bırakırlar. Yapılan araştırmalar sonucunda ise köpekleri için en uygun pansiyonun şaşkın bakkal köpek pansiyonu olduğuna karar verirler. Köpekler bu pansiyona getirildikleri andan itibaren burada tatil keyfini yaşarlar. Kendileri için hazırlanmış olan alanlarda keyifli dakikalar geçirirler.

Şaşkınbakkal Köpek Pansiyonu Neden Tercih Edilmelidir?

Şaşkınbakkal Köpek Pansiyonu Fiyatı

Şaşkınbakkal köpek pansiyonu köpeklerin tam olarak tatil yapma ve dinlenme fırsatı buldukları bir pansiyondur. Köpeklerin bu pansiyona getirildikleri andan itibaren uzman eller tarafından tüm ihtiyaçları itina ile karşılanır. Köpeklerle özel olarak ilgilenilir ve onlara şefkatli bir şekilde yaklaşılarak onların ürkmemeleri sağlanır. Bu pansiyonda köpeklerin rahat edebilmesi için tüm detaylar en önce ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Köpekler pansiyonda kaldıkları süre boyunca varsa davranış bozuklukları köpeklere verilecek özel eğitimler sayesinde düzeltilir.

Şaşkınbakkal Köpek Pansiyonu Fiyatı

Köpekler pansiyonda kendileri için hazırlanmış olan oyun alanlarında diğer köpeklerle oyunlar oynar ve keyifli dakikalar geçirirler. Bu pansiyonda kaldıkları süre içerisinde asla can sıkıntısı yaşamaz ve köpeklerinin yokluğunu bir an bile hissetmezler. Köpekler ile ilgilenen bütün personeller işlerinde uzman ve profesyonel kişilerdir. Aynı zamanda bu kişiler tam bir hayvan severdir. Bu nedenle köpeklerin bakım ve diğer ihtiyaçlarını karşılarken bir yandan da sevgi ve ilgi ihtiyaçlarını karşılarlar. Bu nedenle köpekler ile bakıcıları arasında samimi ve kaliteli bir bağ oluşur. Ayrıca pansiyonda çalışan personeller köpeğin tuvalet ve temel eğitimleri ile de yakında ilgilenilir. Köpekler bu eğitimler sayesinde daha da sosyal varlıklar haline geliyor ve herhangi bir hırçınlık ya da istenmeyen tüm davranışlarından kurtulması sağlanır.

Ayrıca şaşkınbakkal köpek pansiyonu fiyatı oldukça uygundur. Ancak her ailenin bütçesine hitap eden bu pansiyonun dönem dönem fiyatlarında yoğunluk sebebiyle değişiklikler meydana gelebilir. Ayrıca yoğunluk sebebiyle pansiyonda yer bulma sıkıntısı yaşamamak adına köpek sahiplerinin rezervasyon yaptırmadan köpeklerini pansiyona getirmemeleri gerekir. Köpek sahiplerinin köpeklerini getirmeden önce hem pansiyon hakkında ön bilgi alıp rezervasyon yaptırmak hem de fiyatlar hakkında bilgi almak için pansiyonu arayabilirler. Pansiyon yaş ve cins ayrımı yapmadan tüm köpekleri kabul etse de aşıları tam olmayan köpeklerin kayıt kabul işlemlerini yapmaz. Çünkü köpeklerin aşılarının tam olarak yapılması pansiyonda bulunan diğer köpekler ve görevli personellerin sağlığı açısından oldukça önemlidir. Ayrıca herhangi bir bulaşıcı hastalığı olan köpekler de pansiyona kabul edilmezler.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir