Caddebostan Köpek Pansiyonu Fiyatı

PAYLAŞ
Caddebostan Köpek Pansiyonu Fiyatı
  • 0
  • 117
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Şehirlerin her geçen gün biraz daha kalabalık bir hal alması ve yapılaşması şehirde yaşayan hayvan sever insanların ve köpeklerin işlerini fazlasıyla zorlaştırıyor. Hayvan sever bir çok insan evinde köpek besliyor ancak bulundukları şehrin doğal güzelliklerini kaybetmesi nedeniyle köpeklerin ihtiyaçlarını tam olarak yerine getiremezler. Köpekler ile köpek sahipleri arasında çok özel çok kuvvetli bağ bulunur. Bu bağ nedeniyle köpekler sahiplerinden, sahipler ise köpeklerinden bir an bile ayrılmak istemezler.

Ancak her ne kadar köpek sahipleri köpeklerinden ayrı kalmak istemeseler de, zaman zaman işleri gereği ya da tatil gereği şehir dışına çıkmak zorunda oldukları zamanlar olabilir. Ancak köpek sahipleri şehir dışına çıksalar bile köpeklerinin evde uzun süre yalnız bırakmak istemezler. Çünkü evde uzun süre tek başına kalan köpek psikolojik rahatsızlıklar yaşar ve bu durum onların hastalanmalarına neden olur.

Bu nedenle köpek sahipleri şehir dışına çıkarken köpeklerini de yanlarında götürmek isterler. Ancak gidecekleri yerde ki otellerin köpeklerini kabul edip etmeyeceğinden kuşku duydukları için onları yanlarında götüremezler. Bunun sonucunda internet üzerinden detaylı bilgiler yaparak köpekleri için en ideal oteli seçmeye karar verirler. Bu araştırmalar sonucunda da caddebostan köpek pansiyonu köpekler için harika bir tatil köyü olarak köpek sahiplerinin karşısına çıkıyor.

Caddebostan Köpek Pansiyonu Neden Tercih Edilmelidir?

Caddebostan Köpek Pansiyonu Fiyatı

Caddebostan köpek pansiyonu tam anlamıyla köpeklerin ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuş bir yerdir. Bu pansiyona getirilen köpekler burada asla yabancılık çekmezler. Çünkü pansiyonda bulunan diğer köpeklerle hemen kaynaşarak onlara oyunlar oynar ve keyifli dakikalar geçirirler. Pansiyon kurucuları ve pansiyon çalışanları tamamen alanında uzman ve profesyonel kişilerden oluşuyor. Bu nedenle pansiyonda ki köpeklerle nasıl ilgilenilmesi gerektiğini ve onlara nasıl davranılması gerektiğini çok iyi biliyorlar. Bu durum köpekler ile bakıcıları arasında olumlu ilişkiler kurulmasına yardımcı oluyor. Caddebostan köpek pansiyonu fiyatı her ailenin bütçesine uygundur.

Caddebostan Köpek Pansiyonu Fiyatı

Ancak yaz aylarının belli dönemlerinde fiyatlar yoğunluktan dolayı değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle köpeklerin pansiyona getirilmeden önce hem fiyat alma amaçlı hem de yer sıkıntısı yaşamamak adına pansiyon yetkilileri mutlaka aranmalı ve köpek için yer rezervasyonu yapılmalıdır. Bu pansiyonda köpekler için özel olarak hazırlanmış oyun alanları, beslenme alanları, egzersiz ve yürüyüş alanları ve uyuma alanları vardır. Köpekler bu oyun alanlarında diğer köpeklerle oyunlar oynar ve burada oldukça keyifli dakikalar geçirirler. Bu da burada ki köpeklerin daha sosyal varlıklar olmasına yardımcı olur.

Ayrıca pansiyon köpeklerin eğitimi ile yakından ilgileniyor. Burada çalışan personel köpeğe tuvalet eğitimi ve diğer eğitimleri özenli bir şekilde veriyor. Bu nedenle caddebostan köpek pansiyonu sadece köpeklerin konaklaması amacıyla tercih edilen bir pansiyon değildir. Köpeklerinin ileri derecede eğitim almasını isteyen köpek sahipleri köpeklerini bu pansiyona getirebilirler. Pansiyona eğitim amacı ile getirilen köpekler ilk önce eğitim düzeyinin ölçülebilmesi için eğitim analizi yapılır. Yapılan bu analizlere göre eğitim programları hazırlanır. Köpekte herhangi bir karakter ve davranış bozukluğu yoksa bu eğitimler bir aylık bir sürede tamamlanır. Verilen eğitimler sayesinde davranış bozukluğu olan köpeklerde ise bu davranışların düzelmesine yardımcı olunur. Köpekler bu pansiyonda kaldıkları süre boyunca asla yabancılık çekmezler.

Sanki kendi evlerindeymiş gibi rahat davranışlar sergilerler. Sahiplerinin eksikliklerini aslan hissetmezler. Köpeklerin bu pansiyonda kaldıkları süre boyunca kendilerine olan güvenleri artar ve kendilerini oldukça mutlu ve huzurlu hissederler. Köpekler pansiyonda kaldıktan sonra evlerine çok mutlu dönerler. Bu durum en çok köpek sahiplerini memnun ediyor. Ayrıca köpeğe pansiyonda verilen eğitimler sayesinde köpekler ile sahipleri arasında ki ilişkiler oldukça kaliteli bir hal alıyor.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir