Köpek Pansiyonu Şişli

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Şişli
  • 0
  • 33
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpek sahipleri için köpeğini birine emanet edip bir yere gitmek zordur. Kendilerinin konforu yanında dostlarının da konforunu düşünen sahipler ne yapacaklarını şaşırırlar. Köpeğinize iyi bakılacak mı, yemeği zamanında verilecek mi, hastaysa ilaçlarına dikkat edilecek mi, banyosu ve kişisel temizliğine dikkat edilecek mi, bıraktığınız kiloda köpeğinizi geri bulabilecek miyim gibi sorular hayvan dostlarının en büyük korkularından biridir. Bu nedenlerden dolayı hayvan sahipleri için iş ya da tatil için çıkılan seyahatler bir azap olur. Siz de hem gözüm arkada kalmasın hem de yokluğumda köpeğime iyi bakılsın istiyorsanız köpek pansiyonu ile bu sorunlarınıza çare bulabilirsiniz.

Köpeğime Nasıl Hizmet Veriliyor

Köpek pansiyonlarında köpeğinize her türlü konforu sunan bir hizmet anlayışı ile hareket edilmektedir. Köpeğinizi nasıl bir yere emanet ediyorum diye merak ediyorsanız önceden gelip pansiyonumuzu görebilir ve köpeğinize sunulacak hizmeti değerlendirebilirsiniz. Köpeğinizi Köpek Pansiyonu Şişli ‘ye bırakmaya karar verdiniz fakat uçağa yetişmek zorundasınız böyle bir durumda profesyonel olan ekip arkadaşlarımızla gelip köpeğinizi evinizden alabiliriz. Köpeğiniz pansiyonumuza geldiğinde ilk önce kilosu kontrol edilir. Daha sonra rutin bir muayenesi yapıldıktan sonra pansiyona alınır. Bahçede ve ev içinde yaşayan köpek dostlarımız için iki ayrı hizmet sunmaktayız. Ev içinde yaşayan köpekleriniz için pansiyon içinde onların yaşamına uygun bölümlerde hizmet verilmektedir. Köpek pansiyonu bahçede yaşayan köpekleriniz için ise yaşadıkları yeri yabancılamasınlar diye bahçede onlara kendi yaşam alanlarını aratmayacak yerler oluşturarak bu sevimli dostlarımızı misafir ediyoruz.

Köpeğimin Konakladığı Yer Nasıl

Köpeklerimizin kaldığı yerler günlük olarak hijyenik mi diye veterinerlerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Ayrıca köpekleriniz size teslim edilirken göz, kulak ve kiloları tekrar kontrol edilmektedir. Köpekleriniz bize getirdiğiniz bazı sağlık sorunları var ise bize bildiriyorsunuz ve biz köpeklerinize ilaçlarını doğru zamanda veriyoruz. Ayrıca köpeğim hastalanırsa diye korkuyorsanız pansiyonumuzda 24 saat dostlarınıza eşlik eden veterinerimiz bu soruna çare oluyor. Size gerekli bilgilendirme yapıldıktan sonra köpeğinizi tedavi ediyoruz. Bu gibi durumlarda ücreti faturanıza yansıtıyoruz. Köpeğiniz kendisini rahatsız edecek bir durumda ya da saldırgan bir köpek tarafından rahatsız edildiğinde onun güvenliğini koruyacağımıza ve teslim ettiğiniz gibi alacağınızı garanti ediyoruz.

Köpek Pansiyonu Şişli

Köpeğimin Hangi aşıları Tam Olmalı

Köpeğinizin gerekli olan aşılarını yaptırmanız gereklidir. Aksi takdirde köpeğinizi pansiyonumuzda misafir etmemiz mümkün olmayacaktır. Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri pansiyonumuzda misafir etmemiz mümkün olmayacaktır. Köpeğinizin kaşıntı ya da bit gibi bir sorunu varsa pansiyonumuza almamız mümkün değildir. Diğer köpeklerin etkilenmemesi ve misafirlerimizin sağlığını düşündüğümüzden dolayı böyle köpekleri pansiyonumuza alamıyoruz.

Köpek Pansiyonu Şişli

Köpeğinize temiz su verilmekte ve organik mamalarla beslenmektedir. Köpeğiniz diyette ise sizin arzu ettiğiniz bir mama varsa temiz edilmekte ve yine faturanıza yansıtılmaktadır. Köpeğiniz huzuru için her türlü standarttı ona sağlamaktayız. Siz geldiğiniz zaman köpeğiniz sizi özlemiş olsa da bu pansiyonda kurduğu arkadaşlıklardan dolayı burayı özleyecektir.

Köpeğimin Tuvalet ve Gezinti İhtiyacı için Ne Yapılıyor

Köpeğiniz günde en az iki kere gezintiye çıkarılmaktadır. Köpeğiniz deneyimli yardımcılarımız ile gezintiye çıkacaktır. Hem enerjisini boşaltacak hem de tuvalet ihtiyacını giderecektir. Köpeğiniz için ek olarak istediğiniz kuaför uygulamalarında masrafları siz karşılamaktasınız. Köpeğinizin banyosuna da dikkat edilmektedir. Köpeğinizin pansiyonumuzda ne kadar kalacağına siz karar veriyorsunuz. Köpeğinizi uzun süreli bıraktığınız durumlarda söz verdiğiniz tarihte paranızı yatırmanızı rica ediyoruz. Bunlardan daha önemlisi köpeğiniz taahhüt ettiğiniz zamanda köpeğinizi pansiyonumuzdan almanızı istiyoruz. Köpeğiniz sizler onları alana kadar bizim pansiyonumuzda özel dakikalar yaşayacaktır.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir