Köpek Pansiyonu Sultanbeyli

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Sultanbeyli
  • 0
  • 15
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

İnsanların sebepleri farklı da olsa bir şekilde ev ya da işyerlerinde hayvan beslemekteler. Son yıllarda evcil hayvan bakımı sayısı oldukça artış göstermektedir. Kırsal kesimler de genelde hayvanlar bahçede bakılmak da olup, büyükşehirler de ise ev de bakılan evcil hayvan sayısı oldukça fazladır ve evlerde bakmak için tercih edilen evcil hayvan sayısı genelde köpektir. Bu sebepten büyükşehirler de köpek eğitim merkezi sayısın da ciddi bir artış vardır. Köpekler bilindiği gibi insanlar ile iletişim iyi olan, sahibinin ve yaşadığı yerin koruyucusu olan, sadık ve akıllı hayvanlardır. Fakat unutmamak gerekir ki aklınıza gelen her konunun bir eğitim şekli vardır ve bir konuda eğitim vermek için o konuda bilgili ve eğitimli olmak gerekir. Aynı olay köpek eğitimi ile de ilgilidir. Beraber sizinle yaşayan köpekten beklentiniz fazla ise ve ondan beklentileriniz var ise eğitim aldırmanız gerekir.

Köpek Pansiyonu Sultanbeyli

Mesela diziler de oynayan bir köpek sahibi olmak istiyorsunuz ama siz oturup bir köpeğe show eğitimi verecek bilgi ve donanıma sahip değilseniz o zaman bunun için köpeğinizi şiddet uygulanmadan sevgi ve ilgi ile eğitim veren uzman ve tecrübeli bir kadrodan oluşan bir köpek eğitim merkezine göndermeniz gerekir. Neresi iyi nereden bileceksiniz, araştıracaksınız. İstanbul’ da oturuyor iseniz, İstanbul iki yakaya ayrılmış çok büyük bir şehirdir ve çok kalabalık bir şehir olma durumundadır. İstanbul’ un Anadolu yakasında Sultanbeyli civarlarında oturanlar için, köpeklere en iyi ve garantili eğitim veren, verdiği eğitimler de asla köpeklere şiddet uygulamayan bir köpek eğitim merkezi olan Sultanbeyli köpek eğitim merkezini söyleyebiliriz.

Köpek Pansiyonu Sultanbeyli

Sultanbeyli köpek eğitim merkezi profesyonel bir ekipten oluşur. Köpeklere ilgi alaka gösterilerek eğitim verilir ve verilen eğitimler garantili olup ayrıca eğitim sürece köpeklere asla şiddet uygulanmaz. Sultanbeyli köpek eğitim merkezinin verdiği başlıca eğitimler, tuvalet eğitimi, yavru köpek tuvalet eğitimi, temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, alan koruma eğitimi, koruma yani bodyguard eğitimi, arama kurtarma eğitimi, köpeğinizin televizyon yıldızı olmasını istiyor iseniz show eğitimi ve sosyalleşme eğitimi başlıca eğitimler arasındadır. Bu eğitimlerin ilk başta alınması gereken eğitim türü tuvalet eğitimi ve temel itaat eğitimidir. Temel itaat eğitimi almamış bir köpeğe başka bir eğitim veremezsiniz. Şöyle düşünün alfabeyi öğretmeden bir kişiye okuma öğretemezsiniz. Temel itaat eğimin de köpeğe belli başlı olan komutlar ( otur, kalk, yürü, bekle gibi ) öğretilir. İleri itaat eğitim de köpeğe yabancılara gitmemesi, yabancı birinden bir şey yememesi, geri getir gibi komutlar öğretilir.

Köpek Pansiyonu Sultanbeyli Fiyatları

Yani ileri itaat eğitimi almış bir köpek sahibinin her dediğini yapar bir duruma gelir. Sadık ve hizmetkâr bir dost olarak düşünün ileri itaat eğitimi aldırdığınız köpeğinizi. Siz köpeğinizi kendinize arkadaş olarak alıp evinize getirdi iseniz köpeğinize itaat eğitimi ve tuvalet eğitimi aldırmanız yeterlidir. Fakat köpek edinme sebebiniz daha farklı ise, mesela işyerinizi korumasını istiyor iseniz o zaman alan koruma eğitimine ihtiyaç vardır. Sultanbeyli köpek eğitim merkezin de tüm eğitimler itina ile verilir iken eğer var olan köpeğinizi herhangi bir sebep ile belli bir süreliğine bırakmak zorunda iseniz de bu tür durumlarda da köpeğinizi Köpek Pansiyonu Sultanbeyli misafir olarak bırakabilirsiniz. Köpeğiniz burada siz gelene kadar en iyi şekilde bakılır ve sizin yokluğunuz köpeğinize belli edilmez. Herkesin bildiği gibi köpekler sahiplerinden ayrı kalınca bunalıma girer ama Sultanbeyli köpek pansiyonuna emanet edilen köpeklerde bu tür durumlar görülmez.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir