Köpek Pansiyonu Beyoğlu Fiyatı

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Beyoğlu Fiyatı
  • 0
  • 20
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Hayvanlar insanların hayatlarını renklendiren canlılardır. Aynı zamanda bakımları da önemlidir. İş temposu yoğun kişiler ve sahiplendiği evcil hayvanına yeterli vakit ayıramayacak kişilerin evcil hayvan edinmeleri uygun değildir. Aynı zamanda sık sık iş seyahatleri yapan kişilerin de hayvan sahiplenmesi uygun görülmüyor. Bu gibi durumlarda hayvan pansiyonları devreye giriyor. İş seyahati süresince evcil hayvanlarınızı bırakabileceğiniz pansiyonlar veya şahıslar yer alıyor.

İnsanlar tatile çıktıklarında otellerde veya pansiyonlarda kalabiliyorlar. Köpek pansiyonlarda bunun gibidir. Evcil hayvanını tıpkı dost ve arkadaş gibi gören kişiler için köpek pansiyonları çok idealdir. İnsanlar tatilde veya iş seyahatinde iken bu pansiyonlar evcil hayvanlarına gereken ilgi ve bakımı gösteriyorlar. Böylece insanlar hem endişe duymaktan kurtuluyor hem de geçen zaman içerisinde köpekleri yalnızlık duygusu yaşamıyor.Köpek pansiyonu Beyoğlu fiyatı şahıs ilanlarına ve kurum ilanlarına göre değişiklik göstermektedir. Hayvanlar için en iyi ortamlar sağlanmaya çalışılır.

Köpek Pansiyonu Beyoğlu Fiyatı

Köpek Pansiyonu Beyoğlu Fiyatı

İstanbul’un en iyi yaşam standartlarına sahip yerlerinden biri olan Beyoğlu’nda birçok köpek pansiyonu bulunuyor. Aynı zamanda da Beyoğlu’nda birçok kişinin evcil hayvanı olduğu biliniyor. Beyoğlu’nda bulunan köpek pansiyonları hayvan sahiplerinin beklentilerini karşılayabilecek bir yerdir. Aynı zamanda bu pansiyonların fiyatları çok uygundur.

Köpek Pansiyonu 

Köpek pansiyonu Beyoğlu fiyatı haftalık ücret olarak 50-60 TL arasında değişmektedir. Köpek Pansiyonu Beyoğlu Fiyatı uygun olması ve insanların büyük bir yükten kurtulacak olmaları bu pansiyonların tercih edilmesinde en önemli etkendir. Köpek pansiyonlarına giderek uygun ortamları kendiniz görüp seçebilirsiniz.

Pansiyon Özellikleri

Genel olarak mekanların hayvan kapasitesi 50 ve 60 arasındadır. Hayvanlarınızın burada rahat etmesi için her türlü uygun ortam sağlanmaktadır. Pansiyonlarda devamlı olarak bir veteriner hekim bulunuyor. Veteriner hekim hem hayvanların sağlığı ile ilgileniyor hem de ortamın dezenfekte edilmesi için çalışıyor. Hayvanlarınız pansiyonlara alınmadan önce tüm sağlık kontrolleri yapılıyor. Tekrar çıkışlarda ise yine sağlık kontrolleri yapılıyor ve tırnakları kesilerek hayvan sahiplerine iade ediliyor. Hayvanlarınızı pansiyonlara bırakırken süre konusunda farklı seçenekler sunuluyor. İsterseniz ev pansiyonunu, isterseniz kısa süreli pansiyonu veya uzun süreli uzun süreli pansiyonu tercih edebilirsiniz. Seyahatinizin uzunluğuna göre evcil hayvanlarınızı bu pansiyonlardan herhangi birini emanet edebilirsiniz. Köpeğinizi bırakacağınız pansiyonu araştırarak gidip görebilirsiniz. Yeni gelişmekte olan köpek pansiyonu uygulaması şuana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmamıştır. Müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamıştır.

Pansiyonlarda köpekler ev ortamında bakıldığı için yemek düzenlerine hayvan sahipleri tarafından karar verilmektedir. Pansiyon yetkililerine bilgi vererek köpeğinizin hangi saatlerde yemek yemesi gerektiğine karar verebilirsiniz. Köpekler müşterilerden teslim alınırken detaylı bir form doldurulmaktadır. Bu formda köpekle ilgili tüm bilgiler yer almaktadır ve bu bilgiler yetkililere bildirilmektedir. Müşteri sahiplerinden onay gelmesi durumunda köpeğiniz ile aynı ırktaki köpeklerle sosyalleşmesi sağlanabilir. Pansiyon yetkilileri köpekleri kapalı bir alanda sosyalleştirebilir ve daha güzel vakit geçirmelerini sağlayabilir. Ayrıca köpeğinizi pansiyona götürecek vaktiniz yok ise pansiyon yetkilileri servis ile gelerek köpeğinizi alabilir.

Bu pansiyonların gerekli kurum ve kuruluşlardan izinleri mevcuttur. Köpeklerin kalacağı yerler gerekli konfor ve hijyene sahiptir. Köpekler için oynayabilecekleri alanlar mevcuttur. Çalışan personeller profesyoneldir. Köpeğiniz için tek kalabileceği bir odası vardır. Aynı zamanda köpeğinize uzman kişiler tarafından gerekli destek veriliyor. Konaklamanın dışında talep edilmesi karşılığında eğitim hizmeti de verilmektedir. Ücrete dahil olarak köpeğiniz için en kaliteli mamalar kullanılır. Evcil hayvanınıza beslenme alışkanlığı kazandırılır. Aynı zamanda kendi maması ile beslenmesi istenirse o mama ile beslenmesi de sağlanabilir.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir