Köpek Pansiyonu Kartal Fiyatı

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Kartal Fiyatı
  • 0
  • 28
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpek sahiplerinin en büyük sıkıntısı şehir dışına çıkacakları zaman veya acil işleri çıktığında köpeklerini bırakabilecekleri, köpekler için ideal yaşam alanı bulamamalarıdır. Köpeklerini bırakabilecekleri herhangi bir kişi veya bir aile, köpeğin alıştığı beslenme, tuvalet ve uyku düzenini uyum sağlamayacak belki de yeteri kadar ilgi gösteremeyecektir. Köpek pansiyonları bu gibi durumlarda güvenilir personelleri ve kaliteli hizmetiyle tercih edilebilecek en iyi hizmet kurumlarıdır. Köpekler için köpek sahiplerinin gözünü arkada bırakmayacak şekilde hizmet sağlanır. Köpek pansiyonlarında köpeklerin temel ihtiyaçlarının yanında sağlıklı ve hijyenik ortamlar da önemlidir. Bu nedenle köpeklerin kaldıkları odalar her gün dezenfekte edilir ve ortak alanlar temizlenir. Kartal’da bulunan köpek pansiyonu köpeklere hassas davranan ve hizmetler konusunda en kaliteli ve özenli şekilde hareket eden hizmet kurumlarından biridir. Köpek pansiyonu kartal fiyatı, günlük konaklama ücreti üzerinden 40-50 TL civarında belirlenir. Köpek pansiyonları ortalama bir fiyat üzerinden işlem görürken köpek otelleri tasarımları ve verdikleri ekstra hizmetler neticesinde daha fazla fiyatlar talep eder. Günlük konaklama fiyatlarına sağlık kontrolleri, köpeklerin gezdirilmesi, göz ve kulak kontrolleri dahildir. Köpek sahiplerinin ekstra ilaç, vitamine veya mama istediği takdirde ek ücretler uygulanır.

Kartal Köpek Pansiyonu Hizmetleri

Köpek Pansiyonu Kartal Fiyatı

Köpek pansiyonlarında her köpek için ayrı programlar belirlenir. Beslenme şekli organik mamalar ile sağlanır. Köpeklerin alıştığı farklı mama çeşitleri varsa kısa sürede bu mamalar temin edilmeye çalışılır. Fakat mamalar temin edilene kadar köpek sahibinin mamayı pansiyona bırakması köpeğin zor durumda kalmaması için önemlidir. Köpeklerin beslenme saatlerinde bireysel yemek yemekleri sağlanır. Farklı beslenme saatleri oluşacağından ve farklı ırkların bir arada bulunmasından dolayı bu sistem uygulanır. Tuvalet ihtiyaçlarına da özen gösterilir. Bunların yanı sıra günde iki kere köpekler bakıcılar tarafından gezmeye çıkarılır. Köpeklerin giriş zamanında kilo ve sağlık kontrolleri veteriner tarafından yapılır. Çıkış gününde de tekrar kilo ver sağlık kontrolleri yapılarak köpeğin sağlıklı bir şekilde teslim edilmesi amaçlanır. Ayrıca çıkış günü belli olan köpeğin önceden göz ve kulak temizliği ve tırnak kontrolü yapılır. Giriş sırasında köpeklerin aşı kartları pansiyonlar tarafından alınır, aşı kontrolleri yapılır. Zamanı gelen aşılar veteriner tarafından uygulanır. Aşısı tam olmayan köpeklerin giriş işlemleri yapılmaz. Giriş işlemleri tamamlanan köpeklere özel odalar temin edilir. Bu odalar köpeklerin konforlu bir şekilde hayatlarını sürdürebilmeleri için ses ve ışık yalıtımlı şekilde dizayn edilmiştir.

Günlük konaklama hizmet ücreti dışında ekstra hizmetler için ayrıca fiyatlandırma yapılır. Tüy bakımı, manikür ve pedikür için kuaför hizmeti dahilinde ek ücretler talep edilir.

Köpeklerin sahiplerinden uzakta kaldığı süreçte yokluklarını hissetmemeleri için uzman personeller tarafından özellikle ilgi ve alaka gösterilir. Ayrıca eğlenceli vakit geçirmeleri için oyun alanlarında diğer köpekler ile oyun oynamaları sağlanır. Günün belli saatlerinde de aktiviteler yaptırılarak hem gelişimlerine katkı sağlamak hem de sosyalleşmeleri sağlanır.

Köpek Pansiyonu Kartal Fiyatı

Köpeklerin pansiyonda konakladığı süre içinde sağlık sorunları oluşursa hemen veteriner gözetimi altına alınır. 24 saat gerekli tedaviler ve ilaçlar uygulanır. Uygun zamanda köpek sahipleri ile iletişime geçilerek durum bildirilir. Aynı zamanda iş yoğunluğundan dolayı pansiyona köpeklerini bırakamayan kişiler için de uzman kişilerce köpekler evden teslim alınır. Köpek pansiyonunda da konaklayan köpekler 24 saat kamera ile izlenir. Köpek sahipleri de canlı kameralar ile bağlantıya geçerek köpeklerini istedikleri zaman izleme imkanı bulurlar. Kartal köpek oteli köpeklere en iyi hizmeti sunarken, köpek sahiplerinin de içini ferahlatacak güveni sağlarlar. Böylece köpeklerinden uzak kalmak zorunda kalan köpek sahipleri endişeyi bir kenara bırakarak köpeklerinin de eğlenceli vakit geçirmesinde yardımcı olurlar.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir