Şile Köpek Oteli ıstanbul

PAYLAŞ
Şile Köpek Oteli ıstanbul
  • 0
  • 14
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpekler şu dünyada en sadık, en dost canlısı, en sevimli hayvanlardır. Köpeklerin bu özellikleri açısından bir çok insan evinde köpek beslemektedir. Köpekler evlerde her ne kadar can yoldaşı ise bir çok işlerde de başarılı bir görevlidir. Bekçilik, narkotik, rehber köpekliği gibi bir çok alanda insanların en büyük yardımcısıdır. İnsanlar için bu kadar değerli olan köpekler bazı zamanlarda sahiplerinden ayrılmak zorunda kalıyorlar. Özellikle yaz aylarında tatile gidecek olan köpek sahipleri otellerin köpekleri kabul etmemesinden dolayı köpeklerini bırakacak güvenli bir yer arayışı içine giriyorlar.

Türkiye’nin bir çok ilinde ve ilçesinde bulunan köpek otellerinin biri olan Şile köpek oteli ıstanbul köpek sahiplerinin imdadına yetişiyor. Köpeğinizi nereye kime bırakacağım derdine son veren otel en iyi ve kaliteli hizmeti ile siz köpek severlerin hizmetindedir. Sizler rahat rahat tatilinizi yaparken köpeğiniz de Şile köpek oteli ıstanbul ile güzel, eğlenceli ve keyifli bir tatil yapıyor. Köpeğinize en iyi hizmeti sunan otel sevgi ve ilgisi ile sizin yokluğunuzu aratmıyor. Köpekleriniz sizin için ne kadar değerli ise Şile köpek oteli İstanbul için de o kadar değerlidir.

Şile Köpek Oteli ıstanbul Hizmetleri:

Şile Köpek Oteli ıstanbul

Şile köpek oteli ıstanbul ilk olarak köpeğinizin yaşayacağı ortamın rahat olmasını sağlamaktadır. Köpeğinizin kalacağı ortam kafessiz olup evlerinde olduğu gibi oda sistemi bulunmaktadır. Doğa ile iç içe olan otelin bahçeli ve geniş alan üzerine kurulmuştur. Köpekleriniz bu alanlarda oyun oynayarak hem eğlenip hem de günlük egzersizlerini yapmaktadır. Köpeğinizin kalacağı yer ve kullandığı malzemelerin her gün hijyeni sağlanmaktadır. Köpeğinizin almasını istediğiniz bir eğitim varsa uzman kişiler tarafından temel eğitim verilmektedir. Her gün ve her saat otelde bulunan veteriner hekim ile köpeğinizin sağlık kontrolleri düzenli olarak yapılırken tırnak ve tüy bakımları da yapılmaktadır.

Ayrıca yaşanacak bir sağlık probleminde veteriner tarafından hemen müdahale edilmektedir. Köpeğiniz sizin belirlediğiniz yada otelin belirlediği yemek saatlerinde beslenmeleri sağlanır. En kaliteli mamalar kullanılırken ev yemeğine alışkın köpekler için ev yemeği yapılır. Banyo yapma alışkanlığı olan köpeklere banyosu yaptırılırken, tüylerinin düzenli fırçalanması gereken köpeklerin tüyleri düzenli olarak fırçalanır. Oyun saatlerinde köpeğiniz diğer köpekler hiç bir şekilde zarar görmeyerek sosyalleşmesi sağlanır. Köpeğinizin alışkın olduğu tuvalet ihtiyacına göre tuvalet ihtiyacı giderilir. Günde en az iki saat uzman kişi eşliğinde yürüyüşe çıkarılır. Özel bakım gerektiren köpeğinize ilaçları veya vitaminleri zamanında verilir. Diyet yapan köpekler için belirlediğiniz mama verilir.

Neden Şile Köpek Oteli’ni Tercih Etmelisiniz?

Şile köpek oteli İstanbul ormanlık alanda şehrin gürültüsünden uzak ve temiz havaya sahip bir yerdir. Otelin tüm personeli hayvan bakımı konusunda uzman ve hayvan sever kişilerden oluşur. Eksik aşıları bulunan köpeklerin aşıları yapılır. Köpek sahibinin istediği temel eğitim varsa bilirkişi tarafından bu eğitim verilir. Köpeklerinize en iyi hizmeti sunan Şile köpek oteli İstanbul ile köpeğiniz huzurlu ve mutlu bir ortamda kalır. Köpeğiniz ne kadar mutlu olursa sizlerin de o kadar mutlu olacağının bilincinde olan Şile köpek oteli İstanbul köpeğinize gereken tüm bakımları yaparken onları sevgi ve ilgiden mahrum bırakmaz.

Köpeğinizi Otele Teslim Ederken:

Köpeğinizin aşı kartını mutlaka yanınızda getirmelisiniz. Sizlere verilen giriş formunda köpeğinizin mama, tuvalet, yürüyüş alışkınlıklarını mutlaka belirtin. Köpeğinizin alerjik durumu varsa, diyet programına tabi ise kullandığı mamayı, talep ettiğiniz eğitimi, kullanmakta olduğu vitamin ya da başka bir ilacı, kötü bir alışkanlığı saldırganlık gibi, banyo yada fırçalanma zamanlarını mutlaka bu formda belirtmelisiniz.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir