Köpek Pansiyonu Maltepe Fiyatı

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Maltepe Fiyatı
  • 0
  • 19
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpek besleyen ve köpeğini emanet etmek isteyenler için çok uygun imkanlar sunan Maltepe Köpek Pansiyonu güvenilir hizmetler vererek köpek sahiplerine destek veriyor. Köpek Pansiyonu Maltepe fiyatı oldukça uygun olduğu kadar hizmette kalitede de asla ödün vermez. Uygun fiyat ve profesyonel hizmeti nedeni ile köpek sahipleri tarafından oldukça rağbet gören Maltepe Köpek Pansiyonu içinde çok farklı köpek cinslerine rastlamak mümkün oluyor. Adeta köpek cenneti şeklinde tabir edilebilecek bu mekan köpeklerin barınması ve rahat etmesi için her türlü detaya yer verilmiştir. Köpeklerin gerek fiziksel gerek ise psikolojik olarak zarar görmemesi için gerekli her önlem alınmıştır. Maltepe Köpek Pansiyonu için köpekler çok değerlidir ve personellerinin hayvan sever olması nedeniyle bir çocuk gibi sahiplenilir.

Köpek Pansiyonu Maltepe Fiyatı

Bir iş seyahati nedeni ile ya da tatil amaçlı seyahat nedeni ile şehir değişikliği yapmak durumunda olan köpek sahipleri gittikleri yere köpeklerini götüremeyecek durumda olduklarında Maltepe Köpek Pansiyonuna müracaat edebilirler. Köpek Pansiyonu Maltepe fiyatı her bütçeye uygundur ve işinin ehli kadrosu ile istenilen tüm hizmetleri sunar. Bunun için köpek sahibinin yapması gereken ilk şey köpeğinin kaydını otele yaptırmak olmalıdır. Kayıt altına alınan köpek öncelikle bir sağlık denetiminden geçirilir. Köpeğin bir sağlık sorununun olduğunun tespiti halinde veteriner hekim kontrolüne tabi tutulur. Şayet köpek sağlık sorunu ile tedavi altında ise Maltepe Köpek Pansiyonu bu tedavinin sorumluluğunu üstlenir. Bu yaklaşım hem müracaat eden köpek hem de oteldeki diğer köpeklerin korunması açısından önem arz eder. Bu konuda oldukça titiz davranan Maltepe Köpek Pansiyonu bu yaklaşımı sayesinde birçok köpek sahibinin tercih ettiği bir kurum olmayı başarmıştır.

Köpek Pansiyonu Maltepe Fiyatı

Maltepe Köpek Pansiyonunun Verdiği Hizmetler

Maltepe Köpek Oteli ihtiyaç duyulan bütün hizmetleri programında yer verir. Köpeklerin beslenme ihtiyaçları günde üç öğün olarak verilir. Köpeklerin gezme ve açık havaya çıkma ihtiyaçları karşılanır. Tuvalet ihtiyaçlarının giderilmesi için köpeklere belirli bir nokta öğretilir ve köpeklere ihtiyaç duyduklarında bu noktaya tek başlarına gidebilmeleri için özel kapıları vardır. Köpeğin yattığı yerler günlük olarak dezenfekte edilir. Maltepe Köpek Pansiyonu hijyenden asla ödün vermez Köpeğin günlük sağlık denetimleri yapılır. Verdiği bu hizmetler göz önünde bulundurulduğunda Köpek Pansiyonu Maltepe fiyatı açısından oldukça uygun olmaktadır.

Maltepe Köpek Pansiyonu Veteriner Hizmeti

Köpek pansiyonlarının hizmetlerinde veteriner doktor personeline mutlaka yer vermelidir. Maltepe Köpek Pansiyonu bünyesinde çalıştırdığı veteriner hekimler ile büyük avantajlar sağlıyor. Veteriner hekimin sürekli denetimde olması hem hayvan sağlığı açısından hem de pansiyonda çalışanların sağlığı açısından gereklidir. Maltepe Köpek Pansiyonu emanete bırakılan köpeklerin tüm sağlık sorunlarıyla yakından ilgilenerek köpek sahiplerine sağlıklı olarak geri teslim eder. Tüm hizmetler eksiksiz olarak yerine getirilir. Köpeklerin her halini oldukça önemseyen ve her ihtiyacını anında gideren Maltepe Köpek Pansiyonu çalışanları görevlerini hakkıyla yerine getirir. Köpeklere sevgi ile yaklaşılır ve şiddete asla yer yoktur. Köpekler hassas ve duygusal canlılar oldukları için alışık oldukları düzenden ayrılmak istemezler. Maltepe Köpek Pansiyonun emanete bırakılan köpeklerin rutin düzenlerini sahibinden öğrenir ve edindiği bilgilere göre hareket ederek köpeklerin alışkın olduğu şekilde düzenlerini bozmadan bakımları verilir. Bu yaklaşım köpeklerin pansiyondan huzurlarının bozulmaması için gereklidir. Bu duyarlılığı gösteren pansiyon çalışanları işlerini severek yapan eğitimli kişilerden oluşur. Pansiyondan çalışacak veteriner hekimlerin ilgili bölümden mezun ve hayvan sevgisi olan kişilerden olmasına özen gösterilir. Hayvan sevgisini her şeyden önce tutan Maltepe Köpek pansiyonu verdiği üstün kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla köpek sahiplerinin ilk tercihidir.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir