Köpek Oteli Pendik ıstanbul

PAYLAŞ
Köpek Oteli Pendik ıstanbul
  • 0
  • 71
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpekler dünyanın en akıllı hayvanlarından biridir. Dünya üzerinde evde en çok beslenen hayvan sıralamasında birinci sırada yer alıyor. Köpekler insanların can yoldaşı ve hatta çocukları gibi oluyor. Köpekler can yoldaşı olmanın yanında birçok alanda da hayat kurtarıcı görevi görüyorlar. Bu sevimli hayvanlardan bazen bir süreliğine ayrılmak zorunda kalacağınız durumlar meydana geliyor. Çalışan kişiler köpekleri ile ilgilenemeyecekleri kadar yoğun oluyorlar. Bu gibi durumlarda köpeğinizi birine emanet etmek zorunda kalıyorsunuz. Emanet edeceğiniz kişinin köpeğinizle ne kadar ilgileneceği konusunda tereddüt ediyorsanız ya da köpeğinizi emanet edeceğiniz kimse yoksa İstanbul Anadolu yakasında bulunan köpek oteli Pendik ıstanbul sizlere bu konuda yardımcı olmak için hizmet veriyor. Köpeğinizi güvenle bırakabileceğinizköpek oteli Pendik İstanbul köpeğinize sizin yokluğunuzu aratmayacaktır. İster bir seyahat isterseniz de iş yoğunluğunuzdan dolayı köpeğinizin yalnız kalmasını istemiyorsanız köpek oteli Pendik İstanbulsizin için en ideal bir yerdir. Köpeğiniz burada sevgi ve şefkatle bakılır.

Köpek Oteli Pendik ıstanbul

Köpeğinizin Yararlandığı Hizmetler:

Köpeğinizi bırakacağınız oteli köpek oteli Pendik İstanbul olarak seçtiğinizde köpeğinizin sağlığı, mutluluğu ve huzurlu olması için köpek oteli Pendik İstanbul tecrübesi ve hayvan sever personeli ile hizmet vermektedir. Köpeğinizin tesliminden sonra gerekli tüm muayeneler yapılıyor. Köpeğinizin beslenme alışkanlığına göre mama veriliyor. Köpeğiniz mama değil de ev yemekleri ile besleniyorsa köpeğiniz için ev yemekleri yapılarak beslenmesi sağlanıyor. Özel mama ile beslenen köpekler için kullandığı mama temin ediliyor. Köpeğinizin banyo alışkanlığına göre banyosu yapılıyor. Köpeğiniz evinizde nasıl büyük bir keyifle banyo yapıyorsa köpek oteli Pendik İstanbul o keyfi yaşamasını sağlıyor. Düzenli ve belirli saatlerde köpeğinizin yürüyüşü yaptırılıp oyunlar oynanıyor. Köpeğinizin kalmış olduğu oda onun rahat edeceği bir şekilde konforlu, geniş ve havadar bir yerden oluşuyor. Köpeğiniz köpek oteli Pendik İstanbul veteriner hizmeti ile kontrol altında tutuluyor. Aşı zamanı gelen köpeğinizin sizin de izniniz ile aşısı yapılıyor. Herhangi bir rahatsızlık durumunda her gün her saat veteriner hizmeti mevcut olan otelde hemen müdahale ediliyor ve gerekli ilaçlar düzenli ve saatinde veriliyor. Bir hastalığı olan ve özel bakım gereken köpeğinize özel bakım yapılıyor. Köpek oteli Pendik ıstanbul bunların yanı sıra öncelik olarak hijyene yer veriyor. Köpeklerinizin kaldığı odalar her gün belli saatte dezenfekte ediliyor. Köpekleriniz için en kaliteli mamalar kullanılıyor.

Köpek Oteli Pendik ıstanbul Hizmet Anlayışı:

Köpek oteli Pendik İstanbul her hayvanın sevgiye ve bakıma muhtaç olduğunu, hayvan sevgisi olmayan kişilerin köpeklerin bakımı ile ilgilenemeyeceği anlayışına sahip bir yerdir. Köpek oteli Pendik İstanbul personel seçiminde hayvan sevgisinin tecrübeden daha önce geldiği inanışına sahip bir oteldir. Tecrübesi olup da hayvan sevgisi olmayan kişileri personelliğe kabul etmemektedir. Hayvanların bakımını sadece görev olduğu için değil hayvanları sevdiği için yapılmasına inanmaktadır. Hayvanlar istediklerini insanlar gibi anlatamadıkları için o hayvanın ne istediğini ya da bir rahatsızlığı olup olmadığını kişinin anlaması gerektiği anlayışına sahiptir. Hayvanlar en masum en savunmasız ve en değerli varlıklardır sloganı ile hizmet vermektedir. Köpek oteli Pendik İstanbul hayvanları sevmeyen kişilerin insanları da sevemeyeceği politikası ile bu yolda ilerlemektedir.

Köpek Oteli Pendik İstanbul’a Köpek Tesliminde:

Köpeğinizin aşı kartını teslim etmeniz gerekmektedir. Köpeğinizin kullandığı mama, tuvalet saatlerini ve nerede yaptırılması (ev ya da dışarda) gerektiğini, banyosunda kullanılan şampuan yada diğer maddeyi, mama saatini, kullandığı ilaç varsa ilacı ve kullanma düzenini, köpeğinizin özel bir durumu varsa köpeğinizi köpek oteli Pendik İstanbul kayıt işlemlerinde mutlaka bildirmelisiniz.

 

 

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir