Köpek Oteli Pendik Hizmet Bölgesi

PAYLAŞ
Köpek Oteli Pendik Hizmet Bölgesi
  • 0
  • 87
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpek oteli Pendik bölgesinde evcil hayvan sahipleri ve onların can dostları için zorunlu oldukları zamanlarda gönül rahatlığıyla başvurabilecekleri bir mekândır. Tatil, iş gezisi, hastalık gibi onlarla ilgilenmeyi zorlaştırıcı hatta imkânsız hale getirici istenmeyen durumlar her zaman olabilir. Ancak evcil köpek sahipleri bu gibi durumlarda patili arkadaşlarını emanet edecek hem güvenilir hem de hijyenik bir yer bulmakta oldukça zorlanmaktadırlar. Böyle bir durum bazen istenmeyen durumlara bile yol açabilmektedir. Bu nedenle köpek oteli pendik bölgesinde bu gibi acil durumlarda aranabilecek en doğru yerdir.

Neden Bir Köpek Oteli Tercih Edilmeli?
Köpek otelleri evcil hayvanların alışa geldikleri konforu, bakımı ve sağlıklı ortamı en doğru şekilde sunabilen yerlerdir. Gerek hijyen bakımından gerekse beslenme, oyun ve ilgi bakımından onlara 7/24 hizmet sağlayarak en az sahipleri kadar doğru ve iyi bakılmalarını sağlamaktadır.
Rutin bir şekilde temizlenen, dezenfekte edilen bu ortamlarda patili dostlar herhangi bir virüs, mikrop ya da diğer hastalıklara yakalanma konusunda sorun yaşamaz ve güvenli bir biçimde yaşar. Evcil hayvanın otele kabulü sırasında yapılan sağlık kontrolleri ve aşılarının tam olması zorunluluğu da birbirlerinden bu tip bir olumsuzlukla etkilenmelerini de önlemektedir. Ayrıca köpeğin tıbbi geçmişi öğrenilerek gerektiği yerde müdahalelerin kolaylaşması da sağlanmaktadır.
Köpek otellerinde mamalar evcil hayvanın gereksinimine göre verilmektedir. Bu nedenle köpeğin gebe olup olmadığı, herhangi bir besin alerjisi bulunup bulunmadığı yetkililere mutlaka bildirilmelidir.
Köpek oteli Pendik bölgesinde konusunda uzman, sevgi dolu, ilgilerini bir an bile esirgemeyecek çalışanlarla en çok tercih edilen mekânlardan biridir. Burada evcil hayvanlar hem kısıtlanmadan hem de sürekli bakım ve eğitim altında tutularak süreç sonunda ailelerine sağlıklı bir şekilde teslim edilmektedirler.

Köpek Otelleri Ne Sunar?
Öncelikle sahibinin gözü gibi baktığı bu tatlı ev arkadaşına daima güvende olacağı bir mekân sunulmaktadır. Emniyet ve güvenlik önlemlerinin sıkı sıkıya alındığı bu ortamlarda köpeğin kaçması, korkması ya da kaybolması gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir.
Evcil hayvanın sağlığı aslında ona bakan sahibinin de sağlığı demek olduğundan bu konuya maksimum özen gösterilmektedir. Rutin veteriner hekim kontrolleri, temizlik ve bakım işlemleri asla atlanmamaktadır.Bunun yanı sıra sahibinden ayrılan hayvanda psikolojik etkilenmeler de olacağından profesyonel ilgi ve sevgi görebilecekleri bir ortam yaratılmaktadır. Gerek günlük alışkanlıklarının atlanmadan sürdürülmesi gerekse diğer hemcinsleriyle bir arada olarak sosyalleşmeleri bakımından da köpek otelleri çok uygun mekânlardır.
Köpek oteli Pendik köpek sahipleri için bu bakımlardan bölgede en uygun ortamı sunmaktadır. Sevimli dostlarından ayrılma üzüntüsünün yanında ne olacak endişesini duymadan, rahatlıkla onları emanet edebilecekleri bir kadro ve mekân ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Köpek Otelleri Hangi Irk ve Cinsleri Kabul Eder?
Herhangi bir ayrım yapılmadan köpeğin cinsi, ırkı, cinsiyetine değil sağlık durumuna ve aşılarının tam olup olmadığına bakılmaktadır. Otele kabul edilen köpekler birbirleri ile herhangi bir sorun yaşamamaları için irilik, yaş ve gerekirse cinsiyetlerine göre de ayrı yerlerde tutulmaktadırlar.
Köpek oteli Pendik bölgesinde evcil hayvanların özgürce oynayabilecekleri, dinlenebilecekleri bir ortam sunduğundan sahipleri tarafından zorunlu durumlarda en çok tercih edilen mekânlardan biridir.

Köpek Oteli Fiyatları
Bir tanıdığa bırakmak, evde yalnız kalmalarına göz yummak çeşitli tehlikelerin oluşmasına ve istenmeyen durumlara neden olmaktadır. Bu nedenle köpek otelleri evcil hayvanlar için en güvenilir ortamlardır. Köpek oteli hizmetleri ve fiyatları hakkında bilgi almak ve yerleştirme yapmak için kurumu aramanız ve rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir