Köpek Pansiyonu Eyüp

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Eyüp
  • 0
  • 15
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Sizin de zaman zaman köpeğinizi yanınızda bulunduramayacağınız acil işleriniz, seyahatleriniz oluyor mu? Peki ya tatile ihtiyaç duyuyor fakat köpeğinizi bırakabileceğiniz kimseyi bulamıyorsunuz? Böyle durumlar için köpeklerinizin bakımını sağlayacak oteller ve pansiyonlar bulunuyor. Belki de çevrenize yeterince bakmamış ve bu gibi yerleri henüz keşfedememişsinizdir. O halde artık rahatlayabilirsiniz. Çünkü artık köpeğinizi istediğiniz zaman emanet edebileceğiniz güvenilir bir kurumla karşı karşıyasınız. Burası Köpek Pansiyonu Eyüp olarak sevimli dostlarımızı misafir etmekten mutluluk duyacak bir merkezdir. Burası siz gözünüz arkada kalmadan işinize veya tatilinize gidin diye var. Üstelik burada köpeğiniz gayet eğlenecek ve bakımlı bir şekilde size teslim edilecektir. Bu sayede gözünüz arkada kalmadığı gibi son derece mutlu ve sağlıklı bir köpek de geri döndüğünüzde sizi bekliyor olacak.

Köpek Pansiyonu Eyüp

Köpek Pansiyonu Eyüp, uzun zamandır Eyüp’te eksik olduğunu düşündüğü bu pansiyonu açmış olup sizin memnuniyetiniz, köpeğinizin de ilgi ve bakım gibi ihtiyaçları için hizmet vermektedir. Bu pansiyonda alanında deneyimli, eğitimli ve köpek sever personeller çalışmaktadır. Bu sayede artık hayatınızı paylaştığınız bu güzel dostlarınızı kime emanet edeceğim diye düşünmenize de gerek kalmıyor. Eğer siz de Eyüp veya çevresinde yaşıyorsanız size hizmet eden bu pansiyon, köpeğiniz ve sizin için harika bir tercih ve güzel bir deneyim olacaktır. Siz rahatlıkla iş seyahatlerinize gidip işlerinizle ilgilenirken ekip olarak köpeğiniz hiç yalnız bırakılmayacak, onunla oyunlar oynanacak ve sizin yokluğunuz köpeğinize hissettirilmeyecektir.

  Bu pansiyon köpeğinizin ihtiyaç duyabileceği birçok şey düşünülerek tasarlanmıştır. Köpeğinize yemek saatleri içerisinde servis hizmeti, temizlik hizmeti, tuvalete alıştırma ve tuvalet hizmeti, yıkanma hizmeti verilmekle birlikte bu hizmetlerin yanı sıra köpeğinizin en önemli ihtiyaçlarından biri olan egzersiz ihtiyacını karşılamak için gezinti alanlarda 1-2 saatlik yürüyüş olanağı köpeğiniz için sağlanacaktır. Eskiden çoğu kişinin aklına dahi gelmeyen bu pansiyonlar, büyük ölçüde çalışan evcil hayvan sahipleri düşünülerek oluşturulmuştur. Bu yorucu iş seyahatleri ve çalışma temposu elbette ki sizi yorduğu gibi köpeğinizi de yoracaktır. Bu nedenle Köpek Pansiyonu Eyüp hem sizin imdadınıza koşacak hem de köpeğinizin dinlemesini ve eğlenmesini sağlayacaktır.

Köpek Pansiyonu Eyüp Fiyatları

Köpeğinizi bırakabileceğiniz hiç kimse yoksa Köpek Pansiyonu Eyüp ziyaretleriniz için sizlere kapılarını açık tutmaktadır. Aklınıza gelebilecek ilk adres olarak gelip bu pansiyonu ziyaret edebilir ve köpeğinizi bırakacağınız ortamı görüp, personelden pansiyon hakkında da bilgi alabilirsiniz. Üstelik köpek dostunuzu gerçekten bu işte deneyim sahibi olan pansiyon kadrosuna bırakmanızın köpeğinize de birçok yararı olacaktır. Köpeğiniz sevildiğini hissedecek, yalnızlık çekmeyecek ve bol bol oyun oynamaya doyacaktır. Çünkü burası yalnızca köpeklerinizin mutluluğu ve onlarla ilgilenmek için kurulmuş bir merkezdir. Köpekler pansiyon içinde tekli odalarda ve onlara özel köpek kulübelerinde kalmaktadır. Ayrıca pansiyonda üstü açık oyun alanları da mevcut bulunuyor.

Köpek Pansiyonu Eyüp

Sıcak havalarda köpekleriniz serinlesin diye köpek havuzu da bulunan bu pansiyon, köpek dostlarınızın size ihtiyaç duymadan saatlerini geçirmesi ve yokluğunuz nedeniyle üzüntüye kapılmaması için tam kadro çalışmaktadır. Üstelik köpeğinizi Köpek Pansiyonu Eyüp tesisine bıraktığınızda aklınız köpeğinizde kalmadan gönül rahatlığı içinde zaman geçirebilirsiniz. İstediğiniz zaman köpeğinizi getirmeden önce gelerek merkezi görebilir ve küçük dostunuzu nasıl bir ortama bırakacağınızı görebilirsiniz. Siz de geldiğinizde bu pansiyonda köpeğinizin nasıl keyifle konaklayacağını ve onunla oyunlar oynayacak eğitmenler ile güvende olacağını görecekseniz. Köpeğinizi kaliteli, güvenilir, uzman eğitmen ve personellere sahip, yokluğunuzu hissetmeden vakit geçirebileceği bir yere emanet etmek isterseniz Köpek Pansiyonu Eyüp tüylü dostlarımızı ağırlamaktan zevk duyacaktır.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir