Köpek Pansiyonu Arnavutköy

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Arnavutköy
  • 0
  • 21
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpekleri memnun etmeye ve en iyi şekilde ağırlamaya yönelik tasarlanan ve tüm detayları bu amaca hizmet eden köpek pansiyonları ülkemizde dünya ile yarışacak seviyeye ulaşmıştır. Eskiye nazaran daha da yaygınlaşan köpek pansiyonları kendi dalında donanım, ekipman, yöntem ve hizmet kalitesi ile dünya standartlarının üstündedir. Her cins köpek türünün rahatlıkla ağırlanmasına müsait olan köpek pansiyonlarında birçok köpek cinsi aynı anda konaklayabilmektedir. Köpek pansiyonu Arnavutköy bölgesinde hizmet verirken köpeklerin ayrı ayrı kendilerine özel bölmelerde konaklayabilecekleri şekilde dizayn edilmiştir. Bu bölmelerin tamamı yerden ısıtmalıdır. Her bir bölme hem gün ışığı almakta hem de aydınlatma kullanılmaktadır. Her iki aydınlatmada da köpeğin cinsine göre ihtiyacı olan aydınlık ayarlanmaktadır. Pansiyonun bahçesi dâhil olmak üzere tüm detaylar köpeklerin rahat hareketlerine ve konforuna yöneliktir.

Köpek Pansiyonu Arnavutköy

  Köpek pansiyonuna köpeklerini bırakmak isteyen müşteriler köpekleri ile birlikte köpeklerine ait aşı kartını da bırakmak zorundadırlar. Özellikle köpeklerine ait tetanos ve kuduz gibi aşıları eksik olan veya parazit taramasını yaptırmamış olan müşterilerin köpekleri pansiyona alınmamaktadır. Bu uygulama ile pansiyonda ağırlanan diğer köpeklerin parazit ve diğer olası hastalıklara karşı korunması amaçlanmıştır. Pansiyon içerisinde köpeklerin sağlık taraması ihtiyacını karşılayacak sayıda veteriner hekim görev yapmaktadır. Veteriner hekim pansiyonda bulunan köpeklerin pansiyona kabulü esnasında yapmış olduğu sağlık taraması neticesinde köpeğin pansiyonda konaklamaya uygun olup olmadığı belirlenmektedir. Pansiyonda ağırlanan köpeklerin cinslerine göre beslenme düzenleri, mama çeşitleri, aşıları, ilaç takipleri gibi sağlık unsurları tamamen veteriner hekim kontrolünde sağlanmaktadır.

Yaşlı, özürlü, hamile gibi özellikli bakım gerektiren köpekler içinde veteriner hekim desteği sağlanmaktadır. Köpek pansiyonunda müşterinin kullanmakta olduğu özel mamaları teslim etmesi durumu dışında misafir edilen her bir köpek cinsine uygun olan en organik, taze ve lezzetli mamalar köpeklere ikram edilmektedir. Onların günlük almaları gereken besin ölçüleri devamlı olarak veteriner hekim kontrolündedir. Formlarının bozulmaması ve gereksiz kilo almamaları için onlar için düzenlenen bahçedeki oyun alanında enerjilerini atabilmektedirler. Birbirlerine zara vermelerini engellemek için köpekler bir arada oyun veya geziye çıkarılmazlar. Köpekler günlük enerji miktarlarının gerektirdiği ölçüde bahçe içinde veya açık alanda yürüyüşlere çıkarılmaktadır.

Köpek Pansiyonu Arnavutköy Fiyatı

  Köpek pansiyonunda ağırlanan hemen her köpek ile bire bir ilgilenmeye yetecek sayıda personel görev yapmaktadır. Bu personelin tamamı hayvan sevgisi konusunda oldukça duyarlı insanlarda oluşmaktadır. Pansiyon personeli köpek cinsleri konusunda bilgi sahibi, köpek bakımı konusunda deneyimli ve hijyen kurallarına maksimum düzeyde uyan insanlardır. Misafir edilen köpeklerin kulak ve tırnak temizliği, tüylerinin bakımı, vücut temizliği gerekli olan periyotlarda yapılmaktadır. Ayrıca köpeklerin konakladıkları bölmeler sürekli olarak havalandırılmakta ve temizlenmektedir. Her köpek için ayrı ayrı mama ve su kabı kullanılmasına özen gösterilmektedir. Bu kaplar sürekli olarak temiz tutulmaktadır. Hiçbir köpeğin bir başka köpeğe ait kaptan mama yemesine veya su kabından su içmesine asla izin verilmez.

Köpek Pansiyonu Arnavutköy

Mama ve su kapları köpeklere özel olup ortak kullanım alanlarında bulundurulmaz. Köpek pansiyonu rezervasyon sistemi ile çalışmaktadır. Böylece ağırlayacağı köpek cinsini önceden bilerek ona en uygun olan yaşam alanının hazırlığını yapabilmektedir. Konaklama süresi uzayacak olan köpeklerin sahipleri tarafından bu durumun imkanlar dâhilinde olan en kısa süre içerisinde pansiyon idaresine bildirilmesi konaklamak için rezervasyonu yaptırılan diğer köpeklerin mağduriyetinin önlenmesi açısından oldukça önem arz etmektedir. Pansiyon içerisinde görev yapan tüm ekip güler yüzü ile tüm müşterilere yardımcı olmaya çalışmaktadır. Köpek Pansiyonu Arnavutköy ile  köpeği bulunan müşteriler köpeklerini yalnızca kendilerine bildirilen gün ve saatlerde ziyaret edebilirler. Bu zamanın dışında ziyaretçi kabulü edilmemektedir.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir