Köpek Pansiyon Esenyurt

PAYLAŞ
Köpek Pansiyon Esenyurt
  • 0
  • 92
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Yaşamımız içinde bize arkadaşlık eden sadık dostlarımız olan köpekleri elimizde olmayan sebepler ile sürekli olarak gittiğimiz her yerde götürmek ne yazık ki her zaman mümkün olmamaktadır. Evcil yaşama uyum sağlamış olan köpeklerimizi bu tarz zor durumlarda emanet edecek bir yer bulmak oldukça sıkıntılıdır. Artık ani iş gezileri veya hastalık gibi zor durumlarda ya da herhangi bir sebeple ihtiyaç anında yanınızda köpek pansiyon Esenyurt vardır.

Esen yurtta hizmet veren bu köpek pansiyon oldukça geniş ve yeşil bir alana konumlanmıştır. Geniş ve yemyeşil bahçesi içinde köpekleriniz koşup oynarken hem enerjilerini de atmakta hem de keyifli vakit geçirmektedirler. Pansiyon içerisinde konaklayan her köpek için ayrı bölmeler tasarlanmıştır. Pansiyon tamamı, bahçe ve diğer tüm detaylar köpeklerin konfor ve rahatlığı düşünülerek tasarlanmıştır. Pansiyonun neredeyse tamamında güvenlik kameraları mevcuttur. Pansiyon içerisinde konaklayan köpeklere konaklama süresince keyifli vakit geçirmenin yanı sıra küçük eğitimler verilmektedir.

Esen yurtta köpek pansiyon dalganın ağırlanan köpek sayısına yetecek kadar veteriner hekim görev yapmaktadır. Veteriner hekim tarafından tüm köpeklerin sağlık kontrolleri yapılmaktadır. Bu kontrollerde gerekli olan aşı veya ilaç kullanma ihtiyaçları veteriner hekim tarafından giderilmektedir. Pansiyon içerisinde hijyen kurallarına görevli olan tüm personel tarafından en üst seviyede uyulmaktadır. Tüm köpek misafirlerin su ve mama kapları ayrı ayrıdır. Köpeklerin kaldıkları bölümler sürekli temizlenmektedir. Kısırlaştırılmış köpekleriniz, kilolu köpekleriniz, hamile köpekleriniz veya herhangi bir sebeple özel beslenmesi gereken köpekleriniz veteriner hekim kontrolünde bir beslenme programı ile beslenmektedir. Onların diğer köpeklerin mamalarından yemeleri görevliler tarafından engellemektedir.

Köpek Pansiyon Esenyurt

Pansiyonda görevli olan tüm personel uzman ve deneyimli bir ekipten oluşmaktadır. Ekibin tamamı hayvan sevgisine sahip, profesyonel ve hijyen kurallarının öneminin bilincine sahip olan insanlardan oluşmaktadır. Pansiyon tüm köpek cinslerinin ağırlanabilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Arzu eden müşterilerin köpekleri vermiş oldukları adresten pansiyon personelleri tarafından teslim alınarak pansiyon getirilmektedir. Aynı şekilde konaklama sonunda talep eden müşterilerin köpekleri bildirilen adrese pansiyon görevlileri tarafından teslim edilmektedir. Pansiyonda konaklama süresinin uzaması halinde bu durum mutlaka pansiyon yetkililerine bildirilmelidir. Böylece konaklama rezervasyonu olan diğer köpeklerin mağduriyeti önlenmiş olmaktadır.

Pansiyon içerisinde konaklayan köpeklere cinslerine uygun şekilde hizmet verilmektedir. Tüm çalışanlar köpek cinsleri konusunda bilgi ve deneyim sahibidir ve köpeklere bilinçli bir şekilde yaklaşmaktadır. Köpeklerin tırnak kesimleri, tüylerinin bakımı gibi hizmetler oldukça profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Daha dikkat ve özen gerektiren hamile, hasta veya yavru köpeklere gerekli olan tüm hassasiyet gösterilmektedir. Köpeklerin ihtiyaçları karşılanırken sağlıklarının korunmasına da üst seviyede önem gösterilmektedir. Onlar huzur ve sağlıkla koşup oynarken profesyonel ekip sürekli olarak yanlarında bulunarak birbirlerine zarar vermelerini önlemektedir.

Köpek Pansiyon Esenyurt

Her köpek düzenli olarak günlük yürüyüşlerine çıkarılmaktadır. Pansiyona köpek dostlarını emanet eden müşteriler gönül rahatlığı ile işlerini halledip geçebilirler. Her zaman kesintisiz hizmet veren köpek pansiyonları hizmet için bir telefon uzağındadır. Aramanız halinde köpeğiniz adresinizden alınmaktadır. Buda müşteriler için zaman açısından oldukça tasarruf sağlamaktadır. Arzu eden müşteriler köpeklerinin mamalarından kendileri verirken arzu edenlere mamalarından pansiyon tarafından temin edilmektedir. Köpek pansiyonu oldukça ekonomik fiyatlarla kesintisiz hizmet vermektedir. Pansiyon içerisinde köpeklerin hem barınmaları hem beslenmeleri temin edilirken hem de sağlık kontrolleri sağlanmaktadır. Böylece köpekleriniz hem güzel vakit geçirmekte hem de enerjilerini atmaktadır.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir