Köpek Pansiyonu Fatih

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Fatih
  • 0
  • 10
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

 Köpek sahiplerini en çok zorlayan süreçler, ani bir seyahat ve ya yolculuk durumunda köpeklerine ne olacağıdır. Bu süreçte ilk düşünülen çözüm yolu, çevrede ki en yakın olan insanlara başvurmaktır. Köpeklerine, o süreçte bakabilecek bir yakın kişi aranmaktadır. Ancak bu durum hem köpek sahibini, hem bakması istenilen kişileri, hem de köpekleri çeşitli sıkıntılara sokacaktır. Bu tarz sıkıntılı durumların önüne geçmek için, son dönemlerde de oldukça fazla yaygınlık göstermeye başlayan, köpek pansiyonları hizmet vermektedir. Köpek sahipleri her hangi bir acil yolculuk ve ya seyahat gibi bir durumda istedikleri her zaman, güvenli bir şekilde köpeklerini bu pansiyonlara bırakabilirler.

Köpek Pansiyonu Fatih

Bu pansiyonlar oldukça güvenilir ve sağlıklı ortamlardır. Köpekler için her türlü durum özenle düşünülmüş ve onlar için her türlü önlem alınmıştır. Alanlarında uzman olan kişilerden oluşan pansiyon görevlileri sayesinde, pansiyonda kaldıkları süreç içerisinde hem köpekler, hem de sahipleri oldukça rahat etmektedir. Köpek sahipleri istedikleri her zaman da, pansiyon ile iletişim kurarak köpeklerinin sağlık durumundan, günlük ihtiyaçlarının karşılanmasına kadar her türlü durumu ile ilgili bilgi alabilirler.

Köpek Pansiyonu Fatih

Köpek pansiyonlarında alanında uzman olan veterinerler ve köpek eğitim uzmanları, özenle hizmet vermektedirler.

Köpek Pansiyonlarının Verdikleri Başlıca Hizmetler Nelerdir?

Köpek pansiyonları birçok açıdan oldukça fazla çeşitte hizmet vermektedir. Sonuç olarak köpeklerin her türlü sorumluluğu pansiyon görevlileri üzerine geçtiği için, köpeklerin sağlıklı bir şekilde hayatlarını sürdürebilmeleri için, geniş hizmet uygulamaları oldukça önemlidir. Pansiyonlarda köpekler için verilen başlıca hizmetler; köpeklere en uygun olan temiz yaşam ortamlarının sağlanması, köpeklerin sağlık durumlarının düzenli bir şekilde takip edilmesi, düzenli sağlık kontrolleri, aşı takvimlerinin düzenli takibi, köpeğin temizlenmesinin düzenli aralıklarla sağlanması, köpeğin beslenme programının en doğru şekilde planlanması, program içeriğine köpeğin sindirim sistemine en uygun olan köpek mamalarının ve gıdalarının seçilmesi, programın aksatılmadan uygulanmasının sağlanması, köpeğin düzenli tüy bakımı, tırnak bakımı, diş bakımı, günlük fiziksel aktivite programının ayarlanması, programın düzenli olarak eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilmesinin sağlanması, köpeğin tuvalet alışkanlığı ve benzeri vücut mekanizmaları ve komut sistemlerinin eğitmenler tarafından geliştirilmesi bu hizmetlerin başında yer almaktadır.

Köpeklerin Pansiyona Kabul Edilmesinde Aranan Şartlar Var Mıdır?

Köpeklerin pansiyonunda özel olarak aranan her hangi bir şart bulunmamaktadır. Köpeklerin pansiyonlara kabulünde ki tek önemli unsur köpeğin sağlık durumudur. Eğer köpek her hangi bir bulaşıcı hastalık ve ya özel tedavi gerektiren ciddi bir hastalığa sahip ise, bu şartlarda pansiyonlara kabul edilmezler. Çünkü böyle bir durum, hem köpek için, hem pansiyon çalışanları için hem de pansiyonda bulunan diğer köpekler için ciddi tehlike oluşturabilmektedir. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında köpek, sahibinin refakatinde hızlı bir şekilde en yakın kapsamlı sağlık kuruluşuna yönlendirilir. Köpeğin sağlık durumu düzeldikten sonra kuruma her zaman yeniden başvurabilir.

Pansiyonda Köpeğin Kaldığı Sürenin Her Hangi Bir Sınırlaması Var Mıdır?

Çoğu köpek pansiyonunda her hangi bir sınırlama yoktur. Ancak köpek ile sahibinin uzun bir süre bir birinden uzak kalması köpek ile sahibi arasında ki ilişkinin zarar görmesine sebep olabilmektedir. Bu yüzden bu sürenin olabildiğince kısa tutulması her taraf için daha doğru ve sağlıklı bir karar olacaktır.

Şartları ile hem köpek sahiplerini hem de köpekleri oldukça rahatlatan köpek pansiyonları, günümüzde oldukça fazla yaygınlık göstermektedir. Köpek Pansiyonu Fatih bu pansiyonlar arasında verdiği kaliteli hizmetler ile ön sıralarda gelen bir pansiyondur. Köpek sahipleri, köpeklerini bu pansiyonlara güvenle, istedikleri zamanlarda oldukça rahat bir şekilde teslim edebilirler.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir