Unkapanı Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Unkapanı Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 21
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpek Pansiyonu Nedir?

Her şeyden önce köpeğini bir köpek pansiyonuna bırakmak isteyecek köpek sahipleri için köpek pansiyonunun ne olduğunu açıklamak gerekir.

Köpek pansiyonu köpek sahiplerinin köpeklerinden ayrı kalmak zorunda kaldıkları zamanlarda, iş, tatil yahut özel zamanlarda başvurabilecekleri güvenilir yerlerdir. Köpek sahipleri can dostlarını almaya döndüklerinde onları bıraktıkları gibi sağlıklı ve mutlu görmek isterler. Çiftliğimiz bu konuda son derece güvenilir ve başarılıdır. Siz iş seyahatinizden, tatilinizden yahut özel sebeplerle gerçekleşen bu ayrılıktan döndüğünüzde köpeğinizi son derece sağlıklı ve mutlu bulacaksınız. Onları bıraktığınızdan çok daha mutlu bir şekilde bulabilirsiniz. Bizim esas amacımız da esasen budur. Köpeğinize son derece mutlu ve sağlıklı bir zaman diliminde eşlik etmek…

Neden Unkapanı Köpek Pansiyonu ?

Unkapanı Köpek Pansiyonu bünyesinde bulunan tüm ekibimiz son derece profesyonel ve de son derece hayvan severdir. Ekibimizde bulunan her bireyin tek başına hayvan sever olması yeterli değildir. Bunun da üstüne köpekleri ayrı bir yere koymaları ve onlarla oldukça iyi anlaşabilmeleri gerekmektedir. Ekibimizin köpekleri ayrı bir yere koymaları ne kadar önemli olsa da köpeklerin de ekibimizin her bir bireyini sevmesi ve sıcaklık göstermesi gerekmektedir. Biz de ekibimizi oluştururken bu hususlara oldukça önem vermekteyiz. Unkapanı Köpek Pansiyonu köpekleriniz için gerekli olan tüm olanakları fazlasıyla sizlere sunmaktadır. Yemekleri en sağlıklı köpek mamalarından seçilerek düzenli şekilde köpeklerinize sunulur. Tesisimizde köpeklerinizin egzersiz ihtiyaçları düzenli olarak giderilir, çevrelenmiş alanlarda serbestçe dolaşımları sağlanır ve her gün sağlık kontrolleri eksiksiz yapılır. Tüm bunların yanında asla sevgiden ödün verilmez. Son derece sevgi dolu ve sağlık bir ortamda vakit geçirirler.

Köpek Bakımı

  Unkapanı Köpek Pansiyonu can arkadaşınızı en az sizin kadar ve sahiplenir. Pansiyonumuz bu güne kadar bir çok köpeğe ev sahipliği yapmış ve tüm müşterilerini memnun bırakmıştır. Bunun öncelikli etkeni ekibimizin dostlarınıza karşı duyduğu sonsuz sevgidir. Köpekler son derece duygusal varlıklar olduğu için kendisi ile iletişime geçen kişinin de duygularını kolaylıkla anlayabilmektedir.

Bu onların psikolojisi için oldukça önemlidir ve sağlıkları açısından etkin rol oynar. Unkapanı Köpek Pansiyonu içerisinde köpeğiniz fazlasıyla sosyal vakit geçirir. Yalnızca ekip arkadaşlarımızla iletişim içinde olmayıp aynı zamanda da diğer köpeklerle etkileşim halinde olarak sosyalleşirler. Bu, köpeğinizin gelişimi ve sosyal yaşantısı için oldukça önemlidir. Bu noktada köpeğiniz fiziksel ya da psikolojik zarar görebilme durumuna asla düşmezler. Bu arkadaşlıklar profesyonel ekibimizin ön görüleri ve gözetimleri altında, köpeğinizin ve arkadaşlık edebilecekleri köpeklerin karakterleri gözetilerek gerçekleşir.

Unkapanı Köpek Pansiyonu

Pansiyonumuz sizin isteklerinizi de göz önünde bulundurmaktadır. Köpeğinizin alışkanlıkları ve yaşayışı diğer köpeklerden farklı olacaktır ve çoğunlukla böyle olur. Yemek saatleri olağanın dışında olabilir, diğer köpeklerden daha fazla dinlenmeye ya da harekete ihtiyaç duyabilirler ve dahi farklı davranışları bulunabilir. Bu detayları profesyonel ekibimizle paylaştığınız taktirde ekibimiz bu detayları titizlikle not alır ve köpeğinize gerektiği şekilde davranarak onun yaşamına ayak uydururlar.

  Köpeğinizin pansiyonumuzda konaklayabilmesi için bazı şartlar vardır. Bunlardan en önemlisi köpeğinizin karnesinin yetkili bir veteriner hekim tarafından mutlaka çıkartılmış olmasıdır. Gerekli aşıları zamanında yapılmış olmalıdır ve köpeğinizin hali hazırda bir sağlık sorunu bulunmaması gerekir.

Bazı kişiler köpeklerini barınağımıza taahhüt ettikleri süreden çok daha uzun süre bırakmaktadır. Köpeğini sokağa atmak istemeyen ancak sorumluluklarını yerine getiremeyen köpek sahiplerinin bu yola başvurduğunu bir çok kez gördük ve yaşadık. Böyle bir durumla karşılaşılması halinde işleme alınacak olan işlemler siz köpeğinizi bırakırken sizinle paylaşılır.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir