Köpek Pansiyonu Ümraniye

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Ümraniye
  • 0
  • 25
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

  Bir köpek sahibiyseniz ve acil durumlarda köpeğinizi emanet edecek bir yer bulamıyorsanız Köpek Pansiyonu Ümraniye sizlere hizmet vermek ve köpeğinizi misafir etmek için bekleyen harika kurumlardan bir tanesi. Emanet edeceğiniz köpekler tıpkı çocuk gibi gözetilir. Eğer sizler de Köpek Pansiyonu Ümraniye için bir ziyarette bulunursanız köpeğiniz için ne kadar uygun ve güvenilir bir kurum olduğunu anlayacaksınız. Bu nedenle köpeklerinizi gönül rahatlığı ile pansiyon çalışanlarına emanet ederek gidebilirsiniz. Burada köpeğinizin her türlü ihtiyacı karşılanacağı gibi bakımı da yapılacaktır. Pansiyon kadrosu tamamen alanında uzman kişiler olmakla birlikte en önemlisi de içlerinde hayvan sevgisi bulunan ve işlerini severek yapan kişilerdir. Bu sayede köpekleriniz emin ellerde olacak ve keyifli vakit geçirecektir.

Köpek Pansiyonu Ümraniye

Bu kurumda ancak hayvan, özellikle de köpekleri seven çalışanlar bulunmaktadır. Her ne kadar gerekli eğitimleri almış bireyler de olsa içlerinde hayvan sevgisi taşımayan kişiler ya da köpeklerinize karşı olumsuz bir davranışta bulunabilecek herhangi bir kişi Köpek Pansiyonu Ümraniye bünyesinde yer alamaz. Burada köpekler ve onlarla ilgilenen personeller son derece iyi geçinirler. Bu pansiyonda köpeklerinizin ihtiyaçları için gereken tüm hizmetler verilecektir. Köpeğinizi emanet ettiğiniz takdirde her gün düzenli şekilde yemeği verilecek, onunla oyunlar oynanacak, egzersiz ihtiyacını karşılamak için düzenli olarak yürüyüşlere çıkarılacak, su ihtiyacı bolca karşılanacak en önemlisi de köpeğinizin sağlık kontrollerinin yapılması da mümkün olacaktır.

Köpek Pansiyonu Ümraniye

Köpek Pansiyonu Ümraniye, köpeğinize ihtiyaç duyduğu sevgiyi de vermeyi unutmayacaktır. Bu kurum bu zamana kadar kalitesi ve güvenilirliği ile birçok köpek dostunu misafir etme şansını yakalamıştır. Köpek sahiplerinin olduğu kadar köpeklerin mutluluğunu da gözeten mükemmel bir pansiyon olma özelliğini taşır. Köpekler için sadece birer hayvan diyerek geçilmemeli, biz insanlar nasıl sevilip sevilmediğimizi anlıyorsak köpekler de hislere sahip hayvanlar olduğundan bunu kolaylıkla anlayabilirler. İşte bunun bilincinde olarak yola çıkan bu pansiyon köpeklerinize asla yalnız bırakılmış ya da terk edilmişlik duygusunu hissettirmeyecektir. Ayrıca köpekleriniz bu köpek pansiyonunda birçok yeni köpek arkadaş edinecek ve onlarla oyunlar oynayacaktır. Bu sayede köpeğinizin sosyalleşmesi de burada mümkün olacaktır.

Köpek Pansiyonu Ümraniye Fiyatları

Köpeğiniz bu pansiyonda sadece diğer köpeklerle arkadaşlık etmeyecek aynı zamanda personellerle de yakınlık kuracaktır. Bu oldukça önemlidir. Çünkü köpeğiniz personelleri ne kadar sever ve onlara ne kadar yakınlık duyarsa burada o kadar mutlu olacaktır. Köpek Pansiyonu Ümraniye, köpeğinizi teslim almak için geri geldiğinizde size oldukça mutlu ve bakımlı bir köpek teslim edeceğinin garantisini vermektedir. Köpeğinizi pansiyona bırakacağınız zaman öncelikle onun için bir kayıt oluşturulacak ardından hem sizin köpeğiniz hem de diğer misafir dostlarımızın sağlığı açısından köpeğiniz gerekli sağlık kontrollerinden geçirilecektir. Köpeğinizin herhangi bir özel ihtiyacı varsa bunu çalışanlara bildirmeniz ve köpeğinizle buna göre ilgilenilmesi de ayrıca önemlidir.

Köpek Pansiyonu Ümraniye, vermiş olduğu hizmetler bir yana köpeklerinize göstermiş olduğu sevgi ile birçok müşteri kazanma olanağına sahip olmuştur. Dışarıdan bakıldığında bir köpeği sevmek ve ona bakmak çok kolay gibi görünebilir. Bir köpek sahibi olmak için onları alıp evinizde yemek vermeniz yeterli değildir. Onlarla gezmeli, oyun oynamalı, birlikte vakit geçirmelisiniz. İyi bir köpek sahibi olabilmek için kişilerin hayatının ve zamanının bir kısmını bu sevimli dostları için ayırmaları gerekir. Eğer sizlerde köpeğinizi bırakacak bir yer bulamıyorsanız köpeğinizi alın ve Köpek Pansiyonu Ümraniye kadrosuna emanet edin. Köpeğiniz burada sizden gördüğü sevgiden daha eksiğini kesinlikle görmeyecektir. Köpek Pansiyonu Ümraniye ve personelleri heyecanla yeni gelecek misafir dostlarını bekliyor olacak.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir