Üsküdar Köpek Pansiyonu istanbul

PAYLAŞ
Üsküdar Köpek Pansiyonu istanbul
  • 0
  • 31
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

İstanbul’un en iyi bilinen semtlerinden biri de Üsküdar’dır. İnsanlar için de iyi yaşam alanları bulunan Üsküdar’da hayvanlar için de çok güzel pansiyonlar yer alıyor. Üsküdar’da konumlandırılan köpek pansiyonlarında verilen hizmetler neticesinde köpeklerin mutlu olabilecekleri alanlar oluşturulmuştur. Günlük yaşam şartlarında köpek sahiplerinin işleri kapsamında köpekleri yanına alamayacakları zaman aradıkları güvenilir ve konforlu bir yuva için ideal yerlerdir. Üsküdar Köpek Pansiyonu istanbul, köpekler için özgür alanlar oluştururken köpeklerin sosyalleşerek gelişmesinde de yardımcı oluyorlar. Pansiyon kültürü insanlar için yaşam alanları olarak bilinmesinin yanında köpekler için de aynı durum geçerli olmaya başlamıştır.

Köpeklerin Pansiyona Bırakılma Sebepleri

Üsküdar Köpek Pansiyonu istanbul

Günlük yaşam şartlarında köpek sahiplerinin, köpeklerini köpek pansiyon veya otellerine bırakmalarında farklı birçok sebep olabilir. Acil durumların yanı sıra günlük geçim şartlarının zor oluşu ve köpek bakımı için zaman bulamamak da bu sebeplerden biridir. Kişiler artık köpeklere bakamayacaklarını anladıkları durumda köpek pansiyonlarına köpekleri emanet edebilirler. Bu durumun dışında kişiler, kısa süreli tatil kaçamaklarında, iş seyahatlerinde, birkaç saatlik köpeğini bırakacak yer aradığında bırakabilecekleri en iyi konaklama alanlarıdır. Tatil için tercih edilen pek çok otel köpekleri tercih edebiliyor, fakat bazı oteller köpekleri almadığında köpek sahipleri, kendileri kadar köpek bakımında hassas davranacak yer arayışına giriyorlar. Günümüzde hemen her şehir ve ilçelerde oluşu ile kolay ulaşım sağlayan köpek pansiyonları köpekler için en kaliteli, hizmetleri sunuyorlar. Köpek sahipleri köpeklerinden ayrı kaldıkları durumlarda köpeklerini merak edip özleyebilirler. Bunun için de köpek sahiplerinin pansiyonu sık sık arayıp sorabilecekleri rahatlığını sunuyor.

Üsküdar Köpek Pansiyonunda Verilen Hizmetler

Üsküdar Köpek Oteli, köpeklere sağlanan ayrıcalıklar ile köpeklerin harika zaman geçirecekleri özel yerlerdir. Geniş oyun alanları ve yaşam odaları ile köpeklere konforlu günlerin imkanını sunuyor. Otelde çalışan personeller ve uzmanlar ile köpeklerin bir gün içindeki tüm hareketleri takip altındadır. Herhangi bir sıkıntı hissedildiğinde hemen müdahale edilir. Bu hassasiyet sağlandığından köpeğe ev konforu sunularak köpek sahiplerinin de gözlerinin arkada kalmaması amaçlanır. Köpekler, bu alanlarda sahipleri olmadan da kaliteli vakit geçirerek tatil yaparlar. Köpeklerin kaldıkları gün içinde ihtiyaçları ve bakımları için yardımcı olunur.

Beslenme, barınma ve tuvalet ihtiyaçlarının dışında otelde bulunan oyun alanlarında diğer köpekler ile kaynaşarak dostluk kurmaları sağlanır. Köpeğin bırakılacağı otel seçimi sahipler için çok önemlidir. Hem güvenmek hem de köpek bakımı için kaliteli hizmet almak ister. Köpekler sahiplerinden uzak kaldığında da en iyi bakımı ve ilgiyi hak ederler. Bunun için de güvenilecek en iyi yerlerden biri Üsküdar köpek otelidir. Güvenilir ve köpek seven personeller ile köpeklerin bakımı, köpek sahipleri kadar önemsenir ve bu konuda hassas davranılır. Kaldıkları süreçte en iyi şekilde bakılarak sağlık kontrollerinden geçirilecektir.

Köpek Eğitimi

Sağlık durumu özel köpeklere ayrı bir hassasiyet ile bakılarak sık sık kontrolleri yapılacaktır. Beslenme saatinde en iyi köpek mamaları ile beslenen köpekler günde iki kere çalışan personeller sayesinde dışarıda gezdirilecektir. Aynı zamanda belli aralıklar ile yıkanarak temizliğine dikkat edilecektir. Üsküdar köpek oteline köpeklerini emanet edecek kişilerin aşı kartlarını yanında bulundurmaları gerekiyor. Aşı kontrolleri yapılarak eksik kalan aşılar varsa veya zamanı gelen aşı saptanırsa uzman veteriner ile uygulaması yapılacaktır. Köpeğin pansiyona kaydı alınırken özel bazı sorular sorularak köpeğin gün içinde yaşam şartları ve düzeni öğrenilir.

Bu sayede alıştığı mama varsa aynı şekilde beslenmesi düzenlenir. Mamanın pansiyonda bulunmaması durumuna karşın köpek sahibinin mamayı yanında getirmesi önemlidir. Köpeğin günlük alışkanlıkları neticesinde gezdirilme saatleri ayarlanacak ve yıkanma zamanına karar verilecektir. Bu bilgiler neticesinde en iyi hizmet verilerek köpeğin günlük alışkanlıklarının devam etmesi sağlanacaktır. Böylece köpek sahibinin de içi daha ferah olacaktır. Pansiyonda bulunan uzman ve güvenilir çalışanlar ile köpeğin sahiplerinden uzaktayken de eğlenceli vakit geçirmesi amaçlanıyor.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir