Kağıthane Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Kağıthane Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 29
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Kağıthane Marmara bölgesinde İstanbul şehrinin Avrupa yakasından bulunan güzel , şirin ve bol bol yükseltilere sahip olan bir semtidir. Levent, Şişli, Beşiktaş, Alibeyköy ün çevrelediği bu şirin semt Kanuni Sultan Süleyman, Ih oğullarının dillere destan olan görkemde yapıldığı semt olmakla unvan almıştır. Yanı sıra 18. Yüzyıla kadar buraya ekilen lalelerin Lale bahçelerini ünlendirmesi nedeniyle; insanlar sırt buradaki laleleri görmeye gelir ve buradaki lalelerin görüntüsüyle kendilerinden geçerlerdi. Lalezar mesire yeri de bu ünüyle ünlenmiş bir merkezdir. Hatta Evliya çelebi bile satırlarında bu görüntüye yer vermiştir.

Lale devrinin lale ekimlerine de meskenli eden ve o yıllarda bu muazzam  lale bahçeleriyle de ünlenen Kağıt hane semti bu dönemde muhteşem, köşk, kasır ve eşsiz mimarileriyle bu gibi sanat eserlerine ev sahipliği yaparak, muhteşem yapay bahçe çağlayanlarına ve olağanüstü peysaj mimarilerine merkezlik etmiştir. Fakat takip eden senelerde bu şaha şahalı köşk ve kasırların ve hayat şeklinin aşırı dikkat çekmesi ve tepki toplaması üzerine Patrona Halil isyanı ile bu topraklar düm düz edilmiştir. Tarihi yapıları, camileri, deresi, bahçeleriyle tarihte meşhur olan bu belde de şimdi gelişmiş üniversiteler, plazalar ve iş merkezleri yer almaktadır.

Kağıthane Köpek Pansiyonu

Kağıthane köpek oteli kurumumuzda bu güzel tarihi ve günümüzde de oldukça gelişmiş bir iş trafiğine merkez olmuş olan bu semtte bulunmaktadır. Köpekler ve diğer hayvanlar hepimizin can dostudur. Zira bizlerde hayvan severler olarak ve özellikle de kedi ve köpek severler olarak evcil hayvansız bir hayat düşünemiyoruz. Küçük yaşlardan beri hayvan sevgisi ve hep hayvanlarla iç içe bir hayat yaşamış olan ekibimiz; küçük yaşlardan beri hayvan severliği bir hayat tarzı olarak benimsemiştir. Zira dökme suyla değirmen dönmeyeceği gibi, hayvan sevgisi de sonradan ekilecek ya da edinilecek bir duygu değildir diye düşünüyoruz. Bu duyguyu ancak hayvan seven ve hayvan bakıp besleyen insanların anlayabileceği gibi, onların başına en küçük bir şey geldiğinde de ne kadar üzüldüğümüzü ve hayatımızın karardığını da b ir tek yine hayvan besleyen insanlar anlayabileceklerdir.

Kâğıthane Köpek Pansiyonu

Bu amaçla yola çıkarak kurduğumuz Kağıthane Köpek Pansiyonu  siz hayvan severlerin duygularını ve hissiyatını gayet iyi anlayabilmektedir. Kağıt hane köpek otelinin kuruluş sebebi, herhangi bir sebeple il dışına çıkması gereken hayvan severlerin köpeklerine bakıcılık etmek ve onların tüm ihtiyaçlarını gidermektir. Köpeklerinize içimizde duyduğumuz hayvan sevgisinden kaynaklanan sevgiyle sizler kadar iyi bakacağımızdan ve onları her türlü tehlikeden içtenlikle koruyacağımızdan emin olabilirsiniz. Köpek otelimize köpek kabulü sırasında dikkat edilen bazı özel hususlar bulunmaktadır. Örneğin bunlardan bir tanesi, aşısı olmayan ya da alı eksiği olan köpekler, diğer köpekler için hayati tehlike oluşturmamak adına otelimize kabul edilmemektedir.

Köpek Bakımı

Bu nedenle otelimize misafir olarak getirilen köpeklerin ilk olarak aşı kartına bakarak, aşılarının kontrolü yapılmaktadır. Bununla beraber şayet köpeklerinizi otelimize getirecek uygun vesayetiniz, aracınız yoksa da işletmemiz tarafından sizlere bir köpek taşıma aracı gönderilerek, adreslerinize kadar gönderilen araçlarımızla köpekleriniz otelimize bizzat getirilmektedir. Bunun dışında köpek otelimizde bulunan odaları tek tek görebilir ve gezebilirsiniz. Zira sizin yokluğunuz sırasında biricik dostlarınızın nasıl odalarda kalacağını görmek, sizin en büyük hakkınızdır.

Bu sayede hayvanlarınızın kalacağı odaları kendi gözlerinizle görmek sizlerin içini daha çok rahatlanacaktır. Odalarımız ferah, izolasyonlu, geniş ve hijyen olup köpeklerinizin istirahati için oldukça konforludur. Mama konusuna gelince kuru mamalar en kaliteli Royal canin marka mamalardan seçilerek, sizin alıştırdığınız öğün ve ölçeklerde verilmektedir. Bunun yanında da köpekleriniz en az günde iki kez gezdirilerek havalandırılacak ve tuvalet ihtiyacı da giderilecektir.

Incoming search terms:

  • https://www kopekpansiyonu org/kagithane-kopek-pansiyonu-2/
köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir