Köpek Pansiyonu Pendik

admin 6 sene önce

Köpek sahipleri için köpeğini birine emanet edip bir yere gitmek zordur. Emanet edilen kişi bunu hatır için yapsa bile sizin bi gözünüz hep arkada kalır. Köpeğinize iyi bakılacak mı, yemeği zamanında verilecek mi, hastaysa ilaçlarına dikkat edilecek mi, banyosu ve kişisel temizliğine dikkat edilecek mi, bıraktığınız kiloda köpeğinizi geri bulabilecek miyim gibi sorular hayvan dostlarının en büyük korkularından biridir. Bu nedenlerden dolayı hayvan sahipleri için iş ya da tatil için çıkılan seyahatler bir azap olur. Siz de hem gözüm arkada kalmasın hem de yokluğumda köpeğime iyi bakılsın istiyorsanız Köpek pansiyonu Pendik ile bu sorunlarınıza çare bulabilirsiniz.

Köpek Pansiyonu Pendik

Köpek pansiyonlarında köpeğinize her türlü konforu sunan bir hizmet anlayışı ile hareket edilmektedir. Köpeğinizi nasıl bir yere emanet ediyorum diye merak ediyorsanız önceden gelip pansiyonumuzu görebilir ve köpeğinize sunulacak hizmeti değerlendirebilirsiniz. Köpeğinizi pansiyonumuza bırakmaya karar verdiniz fakat uçağa yetişmek zorundasınız böyle bir durumda profesyonel olan ekip arkadaşlarımızla gelip köpeğinizi evinizden alabiliriz. Köpeğiniz pansiyonumuza geldiğinde ilk önce kilosu kontrol edilir. Daha sonra rutin bir muayenesi yapıldıktan sonra pansiyona alınır. Bahçede ve ev içinde yaşayan köpek dostlarımız için iki ayrı hizmet sunmaktayız. Ev içinde yaşayan köpekleriniz için pansiyon içinde onların yaşamına uygun bölümlerde hizmet verilmektedir. Köpek pansiyonu Pendik bahçede yaşayan köpekleriniz için ise yaşadıkları yeri yabancılaşmasınlar diye bahçede onlara kendi yaşam alanlarını aratmayacak yerler oluşturarak bu sevimli dostlarımızı misafir ediyoruz.

Köpeğimin kaldığı yer hijyen kurallarına uygun mu diye merak edenler

Köpeklerimizin kaldığı yerler günlük olarak hijyenik mi diye veterinerlerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Ayrıca köpekleriniz size teslim edilirken göz, kulak ve kiloları tekrar kontrol edilmektedir. Köpekleriniz bize getirdiğiniz bazı sağlık sorunları var ise bize bildiriyorsunuz ve biz köpeklerinize ilaçlarını doğru zamanda veriyoruz. Ayrıca köpeğim hastalanırsa diye korkuyorsanız pansiyonumuzda 24 saat dostlarınıza eşlik eden veterinerimiz bu soruna çare oluyor. Size gerekli bilgilendirme yapıldıktan sonra köpeğinizi tedavi ediyoruz. Bu gibi durumlarda ücreti faturanıza yansıtıyoruz. Köpeğiniz kendisini rahatsız edecek bir durumda ya da saldırgan bir köpek tarafından rahatsız edildiğinde onun güvenliğini koruyacağımıza ve teslim ettiğiniz gibi alacağınızı garanti ediyoruz.

Köpek Pansiyonu Pendik

Köpeğim nasıl besleniyor

Köpeğinize temiz su verilmekte ve organik mamalarla beslenmektedir. Köpeğinize sizin arzu ettiğiniz bir mama varsa temiz edilmekte ve yine faturanıza yansıtılmaktadır. Köpeğiniz huzuru için her türlü standarttı ona sağlamaktayız. Siz geldiğiniz zaman köpeğiniz sizi özlemiş olsa da bu pansiyonda kurduğu arkadaşlıklardan dolayı buradan ayrılmak istemeyecektir.

Köpeğinizin Gerekli Aşılarını Yaptırmanız Gereklidir

Köpeğinizin gerekli olan aşılarını yaptırmanız gereklidir. Aksi taktirde köpeğinizi pansiyonumuzda misafir etmemiz mümkün olmayacaktır. Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri pansiyonumuzda misafir etmemiz mümkün olmayacaktır. Köpeğinizin kaşıntı ya da bit gibi bir sorunu varsa pansiyonumuza almamız mümkün değildir. Diğer köpeklerin etkilenmemesi ve misafirlerimizin sağlığını düşündüğümüzden dolayı böyle köpekleri pansiyonumuza alamıyoruz.

Köpeğim Gezintiye Çıkarılacak Mı?

Köpeğiniz günde en az iki kere gezintiye çıkarılmaktadır. Hem tuvaletleri için hem de enerjilerini boşaltmaları için köpeğinizi deneyimli elemanlarımız eşliğinde geziye çıkartıyoruz. Köpeğiniz için ek olarak istediğiniz kuaför uygulamalarında masrafları siz karşılamaktasınız. Köpeğinizin banyosuna da dikkat edilmektedir. Köpeğinizin pansiyonumuzda ne kadar kalacağına siz karar veriyorsunuz. Köpeğinizi uzun süreli bıraktığınız durumlarda taahhüt ettiğiniz tarihte paranızı yatırmanızı rica ediyoruz. Bunlardan daha önemlisi köpeğiniz taahhüt ettiğiniz zamanda köpeğinizi pansiyonumuzdan almanızı istiyoruz. Sizin için değerli olan dostlarınız bize emanet.

Hause Of İstanbul

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.