Büyükçekmece Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Büyükçekmece Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 9
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Hem tatil yapmak için can atıyor hem de tatiliniz boyunca köpeğinizi için kafa yormak istemiyorsanız köpek pansiyonu seçeneği tam da sizin için. Köpek pansiyonları dostlarını siz gelene kadar misafir eder ve onları her türlü tehlikeden koruyarak köpeğinizi nasıl teslim ettiyseniz size o şekilde geri veriri. Siz köpeğinizin bakımları yapıldı mı, yemeği zamanında verildi mi, onunla ilgileniliyor mu, yürüyüşe çıkarıldı mı, hastaysa ilaçları zamanında verildi mi sorularla aklınız meşgul etmez ve tatilinizin tadını çıkarırsınız. Büyükçekmece köpek pansiyonu seçeneği ile bu sorunlarınıza veda eder, köpeğiniz için rahat konforlu bir konaklama sağlayabilirsiniz.

Büyükçekmece Köpek Pansiyonu

Köpeğiniz güzel bir araziye inşa edilmiş köpek pansiyonumuzda siz gelene rahat edecektir. Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri pansiyonumuzda misafir edemeyiz. Diğer köpek konuklarımızın canlarını tehlikeye atamayacağımızdan böyle bir problemiz göz ardı edemeyiz. Eğer köpeğiniz uyuz, bit, pire gibi sorunlar varsa lütfen bu sorunların üstesinden geldikten sonra pansiyonumuza köpeğinizi bırakabilirsiniz. Köpeğinizde mantar, kaşıntı gibi problemler varsa lütfen gereğini yapıp öyle pansiyonumuza getiriniz. Diğer köpeklere bulaşması tehlikesi ile böyle rahatsızlığı olan köpekleri de pansiyonumuzda ağırlayamayız.

Büyükçekmece Köpek Pansiyonu İşleyişi

Köpeğim nasıl bir yerde kalacak, ev ortamı ona sunulacak mı diye merak edenleri pansiyonumuza bekleriz. Köpeğinizin nasıl bir yere bırakacağınız merak ediyorsanız sizin içinizi rahatlatmak için önceden sizi köpek pansiyonumuzda ağırlayabiliriz. Bu sayede siz köpeğinizin kalacağı yeri görebilir ve kendinizi rahatlayabilirsiniz. Veterinerimizle endişeleriniz hakkında konuşabilir, köpeğinizin kullanacağı vitaminler falan varsa onları belirtebilirsiniz ve merakınızı giderebilirsiniz bunun yanı sıra köpeğinize yürüyüşlerinde ve tuvaletlerinde yardımcı olacak deneyimli çalışanlarımızla görüşebilirsiniz. Siz Büyükçekmece Köpek Pansiyonu ‘na köpeğinizi vermeye karar verdikten sonra dilerseniz evinizden ücretli servislerimizle köpeğinizi alabiliriz.

Köpekleriniz Nasıl Beslenir

Büyükçekmece Köpek Pansiyonuna getirdiğiniz köpeklerinizi kendi yaşam koşullarını aratmayacak şekilde misafir etmekteyiz. Köpeklerinizin alıştığı yaşam ortamını onlara sunmaya çalışırız. Biz onların ortamlarını garipsememeleri için en uygun koşulları onlara sağlıyoruz. Ev içinde yaşayan köpekler pansiyonda kendilerine ait bölmelerde misafir edilmektedir. Bazı köpekler ise doğaları gereği açık alanlarda yaşarlar böyle köpekleri ise bahçemizde onlar için oluşturulan yaşam alanlarında misafir etmekteyiz. Köpeklerinize arıtılmış ve kontrolleri yapılmış temiz su verilmekte ve organik mamalar ile beslenmektedir. Köpeğinizin yattığı yerler hijyen kurallarına uygun mu diye her gün veteriner tarafından teftiş edilmektedir. Köpeğinize başka bir mama yedirmek istiyorsanız eğer sizin istediğiniz mama ile beslenecektir. bu durum sonucu sizden ek ücret talep edilir.

Büyükçekmece Köpek Pansiyonu

Köpekleriniz Sağlığı

Köpeğinizin sağlık durumunda herhangi bir problem meydana gelirse 24 saat pansiyonumuzda köpeklerinize eşlik eden veterinerimiz duruma müdahale edecektir. Köpek pansiyonumuz 24 saat kameralı sistem ile izlenmektedir. Köpeğinizi bize nasıl teslim ettiyseniz öyle alacağınız garanti ederiz. Köpeğiniz hırçın köpeklerle yalnız bırakılmaz. Köpeğiniz size teslim edilirken göz, kulak ve kilo kontrolleri yapılır ve bu işlemler için ücret ödemezsiniz. Köpeğinize kuaför hizmeti istediğinizde fazladan ücret ödersiniz.

Köpeğimin Tuvalet ihtiyacı

Köpeklerinizi deneyimli çalışanlarımız her sorunlarında eşlik edeceklerdir. Köpeğiniz günde en az iki kez yürüyüşe çıkartılmaktadır ve tuvalet ihtiyacı giderilmektedir. Köpeğinizi belirli aralıklarda yıkanmaktadır. Ayrıca pansiyonumuzda köpeğiniz sosyalleşecek ve arkadaşları ile iyi vakit geçirdiğinde burayı çok özleyecektir.

Köpeğim Nasıl Uğurlanır

Köpeğiniz ne kadar süre kalmasını istiyorsanız köpeğinizi o kadar süre köpeğinizi pansiyonumuzda ağırlamaktayız. Köpeğiniz kısa süreli misafir olabileceği gibi uzun sürelide misafir olabilir. Ayrıca aylık ücretleri zamanında ödemenizi rica ederiz. Siz ücretleri zamanında ödeyin ki biz daha iyi hizmet kalitesi sağlayabilelim. Köpeğime bu pansiyonda bakılır diye bir daha köpeğiniz almamak gibi bir amaçta olmamanızı temenni ediyoruz. Ailenizin bir üyesi olan köpeklerinizi söz verdiğiniz tarihte almayı unutmayınız.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir