Büyükçekmece Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Büyükçekmece Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 70
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Büyükçekmece köpek pansiyonu, İstanbul, un Avrupa yakasında yer alan bir köpek bakım evidir. Büyükçekmece ise doğal güzellikleriyle insanı büyüleyen bir semttir. Büyük çekmece İstanbul, un batında kalan ve Avcılar, Marmara denizi, Silivri’nin çevrelediği bir semttir. Bu güzel semtte yüksek bir TV kulesi, Tüyap sergi alanı bulunur. Yanı sıra da yazlık olarak kullanılan bu semt, çok güzel bir sahil kesimine sahip olup, sayfiye yerlerinin bulunduğu, tarihi eserler, zengin karlı yerleri, tiyatro, turistik oteller, tarihi bir doku da bu senti süsler. 13 adet köye sahip olan semt, birbirinden sevimli yerel, şirin köylere sahiptir. Yüz ölçümü de 213 metre karedir. Yanı sıra günden güne modernleşen bu semt 80 li yıllardan beridir hızlı bir kentleşme programına girip modern bir şehir semtine dönüşmüş ve planlı –sistematik bir yapılaşmaya sahip olmuştur. Altyapısı düzgün, planlı imar yapısında sahip, çevre ve şehircilik bakımından gelişmiş İstanbul a yakışan bir semttir.

Büyükçekmece Köpek Pansiyonu

Büyükçekmece köpek pansiyonu ise, bu güzel beldede bulunan temiz havanın içinde doğa ile özdeş bir bölgede bulunmaktadır. Büyükçekmece köpek pansiyonu sizin şehir dışında çeşitli meşguliyetleriniz varken, köpeklerinizi memnuniyetle misafir edecek ve onları sizin verdiğiniz sevgiden asla mahrum etmeyecektir. Köpek dostlarımız bizim için neredeyse evlatlarımızdan farksız derecede sevdiğimiz sadık dostlarımızdır. Hayvan bakanların çok iyi bilebileceği gibi, köpek dostu edinen bir insan bir daha asla ondan ayrılamaz ve bu dostlar insanlar için hayatlarının büyük bir bölümünde büyük bir yer edinecektir.

Fakat yanı sıra da köpek bakmak oldukça mesuliyetli bir iştir. Bu konu ile ilgili köpek bakıcılarını en çok düşündüren sorunlardan biri de önemli bir işleri çıktığında, tatil, şehir dışı meşguliyetleri gibi aktivitelerde köpeklerini nereye bırakacakları ve bıraktıkları yerde de can dostlarına nasılsa bakılacağı konusudur. Bu konuda köpek bakıcıları kara kara düşünmektedir zaman zaman. Oysaki artık böyle şeyleri sorun etmenize gerek yok. Zira Büyükçekmece köpek pansiyonunda köpekleriniz itina ile kendi sahibi Olduğumuz köpeklerden ayırt edilmeyecek şekilde bakılmaktadır.

Köpek Bakımı

Bu nedenle artık şehir dışına çıkacağınız zaman, ya da tatil için köpek almayan otellere gideceğiniz de, köpeklerinizi bize gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz. Köpeğiniz hangi cins olursa olsun, yaşı kaç olursa olsun pansiyonumuza bırakabilirsiniz. Pansiyonumuzun ortamı yeşillikler içinde, temiz hava ile iç içe, gayet doğal ortamda kısacası köpeklerinizin en güzel şekilde açık alanda gözetimimiz altında koşup oynayacağı ve çok iyi vakit geçirebileceği bir ortama sahiptir. Bu sayede köpekleriniz kapalı ortamlarda mukayese edildiğinde çok daha iyi vakitler geçirerek, tabiat ortamında, kendine en uygun ortamlarda istirahat edecektir. Hizmetlerimiz bu kadarla da kalmayıp, araba ile köpeklerini otelimize kadar getirme imkanı olmayan kişiler İçin, özel köpek transfer aracı göndererek bizzat köpeklerinizi evlerinizden alarak siz gelip alana dek bakımlarını gerçekleştiriyoruz.

Bu konuda sizden istenilen tek şey, köpeklerinizin tam aşılarının olduğunu ibraz eden kimlik kartlarıdır. Zira otelimize aşısız köpekleri almıyoruz. Şayet köpeklerinizin aşıları tam ise köpeklerinize kapılarımız sonuna kadar açıktır. Bunun dışında köpeklerinizi siz aksini beyan etmedikçe günde iki kez en kaliteli mamalarla beslenmektedir. Minimum günde iki kez yürüyüşe çıkarılacak olan köpekleriniz; bunun dışında doğal ortamımızda açık alanda bizlerin gözetiminde uzun saatler oynayabilmekte ve gezebilmektedir. Köpekleriniz otelimizde misafirliğini sürdürdüğü müddetçe, arzu ettiğiniz zaman bizleri mesai saatleri içinde arayarak, köpekleriniz hakkında arayabilirsiniz. Bunun yanına anlaşmalı olduğumuz veteriner hekim kontrolünde de tutulan sadık dostlarınız, her hangi bir rahatsızlık yaşadıklarında da hekimlerimiz hemen gerekli ilaçları verecektir.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir