Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu En ıyisi

PAYLAŞ
Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu En ıyisi
  • 0
  • 11
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Tatile ya da iş seyahatine çıkacağınız zaman köpeklerinizi bırakabileceğiniz güvenli merkezler köpek pansiyonlarıdır. Bu konuda Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu en ıyisi olarak bilinir. Köpek pansiyonları sayesinde seyahatinize gönül rahatlığı ile çıkabilir, burada uzman güvenilir ellerde iyi bakılacağına emin olabilirsiniz. Köpek pansiyonları tamamen sizin vereceğiniz talimatlara göre köpeğinize bakar. Gerek köpeğinizin maması, gerek beslenmesi, yıkanması ve her türlü hassasiyetleri ne ise vereceğiniz talimatlara göre hareket edilir. Bu merkezde köpeğinize sizin verdiğiniz talimatlara göre bakılacağına emin olabilirsiniz ve asla gözünüz arkada kalmaz.

Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu En ıyisi  Verilen Hizmetler

Bünyesinde uzman veterinerler bulunur. Bu nedenle sağlık ile ilgili konularda asla sıkıntı yaşanmaz. Zamanında aşılarının yapılması sağlanır. Köpek sahipleri tatile ya da seyahate giderken bir yakınına ya da komşusuna köpeğini bırakmak istediğinde büyük sıkıntı oluşuyordu. Zira herkes köpek bakımından anlamadığından dolayı hem bakacak kişi endişeye kapılıyor hem de köpek sahibi derin bir endişeye kapılıyordu. Ne yapılan tatilden bir şey anlaşılabiliyordu ne de iş seyahati huzurlu geçebiliyordu. Ancak köpek pansiyonları sayesinde bu sorun tamamen ortadan kalkmış bulunuyor. Bu konuda da Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu en ıyisi olarak biliniyor.

Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu En ıyisi

Hiç gözünüz arkada kalmadan bırakabileceğiniz uzman bir köpek bakım merkezidir. Köpek sahibi yokken köpekler güzelce yıkanır, gezdirilir, zamanında yemeği yedirilir. Köpeğinizin gezme saatlerini, yemek yeme saatlerini, banyo saatlerini, hassas olduğu noktaları siz belirleyip sizin belirlediğiniz saatlere ve şartlara göre bakılmasını sağlayabiliyorsunuz. Böylelikle siz yokken de köpeğinizi en iyi şekilde bakılmış oluyor. Dinlenme saatinde dinlenmesi, oyun saatinde oynaması sağlanır. Neticede oyun oynayarak streslerini armaları sağlanır. Bu nedenledir ki bırakacağınız merkezin güvenilir olması önemlidir. Anadolu Hisarı köpek pansiyonu sizin belirlediğiniz saatlerde köpeğinizi doyurur, banyo ihtiyacını karşılar, gezdirir. Böylelikle köpeğinizin evde olan bakımı bu merkezde de aynı şekilde devam eder.

Sizin de seyahatte olduğunuz süre için de aklınız geride kalmaz. İhtiyaç ve talep fazla olduğundan dolayı köpeklerin geçici olarak bırakılacağı bu merkezlerin açılması da zorunlu bir hal almıştır. Aynı çocuklarımız gibi evde bakılan köpeklerimizin de bakımı çok önemlidir. Evde köpek bakan kişiler tıpkı çocuk bakar gibi özenli hareket eder. Ancak tatile giderken her otel köpek kabul etmiyor. Ya da iş seyahatine giderken köpeğinizi de yanınız da götürmeniz şık ve doğru olmaz. İşte bu gibi sebeplerden dolayı geçici olarak ayrı kalacak olan köpek sahipleri yokluklarında köpeklerine iyi bakılmasını isterler. Bu köpek pansiyonları işte bu noktada devreye girer ve sizi büyük bir yükten kurtarır. Siz yokken siz gibi köpeklerinize bakılır. Avrupa’ da yüzyılı aşkındır köpekler bu merkezlerde bakılırken ülkemizde yeni yeni yaygınlaşıyor. Bu işi yapan kurum sayısı ülkemizin her şehrinde ve semtinde hızla artıyor.

Köpek Pansiyonuna Gitmeden Önce Yapılması Gerekenler

Köpeğinizi köpek pansiyonuna bırakmadan önce mutlaka aşı çizelgesinin hazırlanması gerekir. Böylece yokluğunuzda merkezin veterineri aşı vakti geldiğinde uygular ve siz de köpeğiniz de sorun yaşamaz. Böylece önemli bir sağlık sorunun önüne geçilmiş olur. Diğer köpeklerde zarar görmemiş olur. Anadolu Hisarı Köpek Pansiyonu en ıyisi olduğunu kaliteli mamalar kullanması ve bunları köpeğinize yedirmesinden kendini belli ediyor. Ancak bu konuda sizin yönlendirmeleriniz de dikkate alınıyor. Köpeğinizin sevmediği mama asla verilmiyor. Köpeğinizin sevdiği mamayı söylediğinizde sevdiği yediriliyor. Bu konuda en iyi hizmeti veren Anadolu Hisarı köpek pansiyonudur. Asla gözünüz arkada kalmaz. En iyi şekilde verdiğiniz bilgiler doğrultusunda istediğiniz şekilde köpeğinize bakılır.

 

 

 

 

 

 

 

 

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir