Ortaköy Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Ortaköy Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 147
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Her köpek, sahibinden belli dönemlerde ayrı kalmak zorunda olabilir. En çok tatil zamanlarında bu ayrılık gerçekleşmektedir. Bunun en büyük nedeni ise birçok otelin içerisinde köpekler için ayrılmış bir bölge olmaması ve içeride köpek beslenmesinin yasak olmasıdır. Bu nedenle sahipler köpeklerini bırakabileceği bir yer aramaktadırlar. Köpeklerin, pansiyonda güvenliğinin sağlanması, mutlu olması ve düzeninin bozulmaması önemli bir konudur. Köpek pansiyonları haftanın her günü açıktır. En önemli konu köpeklerin kendilerini güvende hissetmeleridir. Bu da sizin için huzurlu vakit geçirmenize yardımcı olacaktır.

Ortaköy Köpek Pansiyonu

Sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda köpeğinizin bakımı gerçekleşmektedir. Beslenme ve öğün sayısı sizin istediğiniz doğrultuda ve saatte gerçekleşmektedir. Bunun nedeni mama değişimin köpek üzerinde sindirim sisteminde problem açacağıdır. Bu durum aynı zamanda pansiyona daha kolay adapte olunmasını sağlayacaktır. Tuvalet alışkanlığı da sizin belirlediğiniz şekilde devam edebilir. Ancak isterseniz danışmanlardan yardım alıp bu düzeni tekrar oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda pansiyonlar köpeklerin sosyalleşmesi için de oldukça önemlidir. Diğer köpek cinsleriyle ya da aynı ırk köpeklerle anlaştığı takdirde, daha fazla vakit geçirmesi sağlanmaktadır. Bu rahatlığı sağlamak için Ortaköy’de Ortaköy köpek pansiyonu bulunmaktadır.

Köpek Pansiyonlarında Olması Gerekenler Nelerdir?

Köpeklere, alışkın oldukları ev ortamı sunulmalıdır. Bahçede yaşıyorsa bahçe, evde yaşıyorsa ev içerisinde rahat ettirilmelidir. Sürekli olarak veteriner bulunmalıdır. Köpekler kontrol altında tutulmalıdır. Köpeklerin günlük bakımlarını ve ihtiyaçlarını sağlayacak bakıcılar bulunmalıdır. Köpeğiniz ilk giriş yaparken sağlık kontrolünden geçirilmektedir. Aynı işlem çıkışı sırasında da uygulanmaktadır. Giriş sırasında aynı zamanda, sizden bir form doldurmanız istenmektedir. Bu formda köpeğinizin bilgileri ve ihtiyaçları sorulmaktadır. Aynı zamanda köpeğinizin düzenli olarak kullandığı şeyleri de pansiyona teslim etmeniz doğru olacaktır.

Köpek Pansiyonlarında Konaklama Tipleri

Birçok köpek pansiyonunda farklı tip konaklama şekilleri bulunmaktadır. Ortaköy Köpek Pansiyonu ‘nda kısa süreli ve uzun süreli konaklamaların yanında, köpeğinizin cinsi ve büyüklüğü de bu konaklama durumunu etkilemektedir. Bu konaklama tiplerinden istediğiniz seçebilirsiniz. Aynı zamanda pansiyonlarda bulunan özel hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Bu özel hizmetlerin başında kuaför hizmeti gelmektedir. Kuaförler, tırnak kesimi, tıraş ve özel yıkama gibi hizmetler vermektedir. Köpekleriniz için ayrıca birçok ekstra lüks bulunmaktadır. Bunların başında gece yatarken köpeklerin klasik müzik eşliğinde uyuyor olmasıdır.

Ortaköy Köpek Pansiyonu

Tüm köpeklerin yemek yediği yer farklı tutulmaktadır. Odalar klimalı ve temiz havalı odalardır. Birçok köpek pansiyonunu internet üzerinden izleyebilirsiniz. Bu da köpeğinizi izleyerek, içinizin daha rahat olmasını sağlayacaktır. Köpekler gün içerisinde yorularak gece daha rahat bir uygu sürmesi sağlanmaktadır. Odalar hem köpeğinizi hem de yalnız kalmak istemezse arkadaşlarını da içine alabileceği büyüklüktedir. Aynı zamanda pansiyonların, köpeğinizi evden alma hizmeti de bulunmaktadır. Bu da sizin için kolaylık sağlayacaktır. Birçok pansiyonun kreş hizmeti de bulunmaktadır. Bu hizmet sayesinde hayvanınızı sabah bırakıp, gün içerisinde sosyalleşmesini sağlayacağı ve yalnız kalmayacağı bir ortam sağlanmaktadır. Akşam aynı şekilde geri alabilirsiniz.

Köpek Pansiyonlarında Kalma Şartları Nelerdir?

Köpeğinizin sağlığını korumak için bazı şartlara uymanız ve yerine getirmeniz gerekmektedir. İlk olarak köpeğin aşılarının tam olması ve tam olduğunu belli eden aşı karnesini mutlaka yanınızda getirmeniz gerekir. Köpeğinizin herhangi bir hastalığı olduğu takdirde, bunu ilgili kişilere bildirmeniz ve gereken ilaçları iletmeniz gerekmektedir. İç ve dış parazit aşılarının düzenli olarak yaptırılması gerekmektedir. Bu şartlar hem kendi köpeğinizi korur hem de pansiyonda kalan diğer köpeklerin güvenliği ve sağlı için gereklidir. Aynı zamanda birçok pansiyon bünyesinde, talep ettiğiniz ve zamanı geldiği takdirde, köpeğinizin aşı ve parazit ilaçları uygulanmaktadır. Köpeğinizin ve kendi rahatlığınızı sağlamak için güvendiğiniz pansiyonlara emanet etmelisiniz.

Incoming search terms:

  • https://www kopekpansiyonu org/ortakoy-kopek-pansiyonu/
köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir