Maltepe Köpek Oteli

PAYLAŞ
Maltepe Köpek Oteli
  • 0
  • 181
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Sizde bir köpek besliyorsanız ve köpeğinizi emanet edebilecek bir yer bulamadıysanız, Maltepe köpek oteli, köpeğinizi emanet bırakabileceğiniz çok güvenilir bir yer olmaktadır. Burada birçok farklı köpek cinslerini bulabilirsiniz ve otelin içine girdiğinizde, tamamen bir köpek cenneti olarak göreceksiniz. Maltepe köpek oteli, köpeklerinizi için gerekli olan bütün hizmetleri sunmaktadır ve hiçbir şekilde köpeğinizin zarar görmesine izin vermemektedir. Maltepe köpek oteli için köpeklerin değeri, ciddi anlamda altından çok daha değerli ve kıymetli olmaktadır. Bu sebeple bu otelde çalışabilecek olan personeller, ancak köpekleri gerçekten sevenler olabilmektedir. Maltepe köpek oteli için köpekler gerçekten çok önemlidir ve burada bulunan herkes köpekleri arkadaşları, hatta çocukları gibi sahiplenmektedir.

Maltepe Köpek Oteli

Maltepe Köpek Oteline Köpeğimi Nasıl Kayıt Ettiririm?

Eğer herhangi bir iş seyahatine gidecekseniz veya tatile gideceksiniz ve tatile gideceğiniz yerdeki otel evcil hayvanları kabul etmiyorsa, Maltepe köpek oteline köpeğinizi getirebilirsiniz. Otele getirdikten sonra, öncelikle köpeğinizin kaydı alınır ve daha sonrasında ise bir sağlık kontrolü yapılır. Bu hem otelde bulunan köpekler için hem de müşterinin köpeği açısından çok önemlidir. Sağlık kontörlüden geçerken köpeğin herhangi bir sorunu varsa, onlarda kontrol edilmektedir. Köpek herhangi bir özel tedavi görüyorsa, otelimiz tedavinin sorumluluğunu da almaktadır. Bu sebeple otelin bütün müşterileri, köpeklerini gönül rahatlığı ile bırakabiliyorlar. Maltepe köpek oteli, dışarıda bulunan bütün köpekler için bir ev olmaktadır.

 

Maltepe Köpek Oteli Ne Tür Hizmetler Verilmektedir?

Otelde köpekler için gerekli olan bütün hizmetler verilmektedir. Sabah, öğle ve akşam olacak şekilde köpeklerin yemekleri verilir. Bunun dışında ise gerektiği zaman köpekler dışarıya çıkarılır veya bahçeye çıkarılır. Lavabo ihtiyaçları için mutlaka dışarıya çıkarılırlar veya tuvaletlerini nereye yapabileceklerini öğrendiklerinde, köpeklerin tek başına çıkabilmeleri için onlara bir kapı açılır. Bunun dışında eğer herhangi özel bir tedavi görüyorsa, ona göre köpeklere hizmet verilir. Yatakları her gün temizlenir ve aralıklı bir şekilde düzenli olarak sağlık kontrolleri yapılır. Maltepe köpek oteli, sadece sahibi olan köpekler değil, bütün köpekler için bir ev olmuştur.

 

Maltepe Köpek Otelinde Mutlaka Veteriner Bulunur

Maltepe köpek otelinin en büyük avantajlarından bir tanesi veterinerin bulunmasıdır ki bütün hayvan otellerinde mutlaka bir veterinerin bulunması gerekiyor. Bu hem köpeklerin sağlığı için önemlidir, hem de otelde çalışan personellerin sağlığı için de ayrıca çok önemlidir. Köpekler öyle hayvanlardır ki hastalandıkları zaman veya kendilerini rahatsız hissettiklerinde anında kendilerine yakın gördükleri bir insana yaklaşık uyumak isterler veya onların yanında kalmak isterler. Böyle bir durumda köpeği çok iyi tanıyan biri, onun bir sorunu olduğunu anlıyor ve veterinere götürüyor veya oteldeyse, veteriner hekime gösteriyor ve ona göre tedavisi başlıyor. Köpeklerin ne kadar duygusal hayvanlar olduklarını unutmayalım. İnsanların en sadık dostlarından bir tanesi köpeklerdir.

 

Maltepe köpek oteli, sahibi gelene kadar köpeğine en iyi şekilde bakmaktadır. Bütün hizmetler yerine getirilir ve eksiksiz olarak yapılmaktadır. Otelde önemli olan köpeklerdir ve köpeklerde malum yardıma muhtaç canlılar oldukları için, her zaman insan desteğine ihtiyaç duyuyorlar. Bu sebeple insanların veya otelde çalışan personellerin her zaman duyarlı davranmaları ve hareket etmeleri gerekiyor. Maltepe köpek oteli yılların tecrübesini taşıyarak çalışmaktadır ve otelde çalışacak olan bütün personeller en titiz şekilde seçilmektedir. Otelde çalışacak olan personellerin ya veterinerlik veya benzeri bölümlerden mezun olmuş olmaları veya hayvanları çok seviyor olmaları tercih edilmektedir. Elbette hayvanların sevilmesi veteriner olmaktan çok daha önemlidir, çünkü veteriner olup ta hayvanları sevmeyenlerde oluyor.

Incoming search terms:

  • https://www kopekpansiyonu org/maltepe-kopek-oteli/
köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir