Köpek Oteli Şişli istanbul

PAYLAŞ
Köpek Oteli Şişli istanbul
  • 0
  • 37
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Her insanın sevdiği bir hayvan vardır. Bir çok insan evinde hayvan beslemektedir. Fakat bu hayvanlar içinde sevimliliği, oyunculuğu, sadık olması nedeniyle köpekler daha fazla tercih edilmektedir. Evlerinde köpek besleyen insanlar onları çocukları, en iyi arkadaşları ve dostları olarak görürler. Köpeklerde sevildiğini anladıkları zaman sahibi ile aralarında bambaşka bir bağ oluşur. Onlardan ayrı kalmak istemezler. Fakat bazı zamanlarda tatil, iş seyahati yada sağlık problemleri yüzünden ayrı kalmak zorunda kalırlar. Böyle zamanlar için köpek oteli Şişli İstanbul sizlere bu konuda yardımcı olan bir kuruluştur. Köpek sahipleri böyle durumlarda köpeğimi nereye bırakacağım diye kara kara düşünürler. Bir anne yada babanın çocuğunu herkese emanet etmesi ne kadar zor ise bu durumda farklı değildir. Köpeğime iyi bakarlar mı?

Köpek Oteli Şişli istanbul

Yemeğini zamanında verirler mi? Yürüyüşe çıkarırlar mı? gibi kafalarında bir çok soru işareti oluşur. Köpek oteli Şişli İstanbul bu soru işaretlerini kafanızdan silecek bir kuruluştur. Köpeğiniz burada mutlu ve sağlıklı günler geçirirken sizde ondan ayrı kaldığınız günlerde gözünüz arkada kalmadan rahat edeceksiniz. Burada köpeğiniz için gerekli olan her hizmet mevcuttur. En önemlisi köpeğiniz büyük bir sevgi ve şefkatle bakılır. Bu da köpeğinizin sizden ayrı kaldığı zamanlarda sizin sevginizin eksikliğini hissetmemesine neden olmaktadır.

Neden Köpek Oteli Şişli istanbul Tercih Etmelisiniz?

Burada köpeğinizin her ihtiyacı en iyi şekilde karşılanmaktadır. Mamaları, bakımları, kuaför ihtiyaçları, beslenmeleri, oyunları özenle ve düzenli olarak yapılmaktadır. Köpeğimi nasıl bir otele bırakacağım diye merak ediyorsanız önceden gelerek oteli gezip sonra karar verebilirsiniz. Köpeğiniz kayıt öncesinde sağlık kontrolünden geçirilerek sonrasında kayıt işlemi yapılmaktadır. Köpeğinizi bırakacağınız oteli köpek oteli Şişli İstanbul olarak seçtiğinizde fakat teslim edeceğiniz zaman acil işiniz çıktığında uzman ekip evinize gelerek köpeğinizi teslim alıyor. Köpeğinizin kilosu ve diğer sağlık kontrolleri yapıldıktan sonra otele giriş kabul ediliyor.

Köpeğiniz köpek oteli Şişli İstanbul ile bahçede ve ev içinde olmak üzere iki çeşit hizmet görüyor. Köpeğinizin kendini evinde gibi hissetmesi için evde yaşayan köpekler ev içinde, bahçede yaşayan köpekler bahçede misafir ediliyor. Köpeklerinizin bulunduğu ve kaldığı yerlerin hijyeni düzenli olarak sağlanırken veteriner tarafından da hijyen kontrolü yapılıyor. İşinde uzman veteriner ile köpeğinizin sağlığı sürekli kontrol altında olurken olası bir hastalık ve acil durumda 7/24 hizmet veriyor. Köpekleriniz burada beslenme alışkanlıklarına göre beslenmektedir. Deneyimli personelimiz köpeğinizin tuvalet ihtiyacı ve yürüyüş için günde minimum iki defa gezintiye çıkarmaktadır. Köpeğinizin banyosu onu korkutmadan eğlenceli hale gelecek şekilde yaptırılır.

Faturanıza Yansıtılacak Ekstra Durumlar:

Köpeğinizin herhangi bir rahatsızlığında bilginiz dahilinde gerekli olan tedavi yapılarak tedavi sürecinde giden masraflar, köpeğiniz için özel olarak talep ettiğiniz kuaför masrafları, köpeğiniz diyet mama yada özel bir mama kullanıyorsa temin edilerek bunlar faturalarınıza yansıtılır.

Köpeğinizin Kayıt İşlemleri:

Köpeğinizi köpek oteli Şişli istanbul kayıt esnasında otele kabul olması için Kuduz, Coronovirüs, Karma ve Bronchine aşılarının tam olması gerekmektedir. Ayrıca tetanoz ve Lyme aşıları yapılmamış ve bit yada kaşıntı problemi olan köpekler otele kabul edilmez. Köpeğinizin sürekli olarak kullandığı ilaç veya normalin dışında bir durumu varsa bildirmeniz gerekmektedir. Köpeğinizin otelde kalacağı süreyi kesin olarak bildirmeniz gerekmektedir. Köpek oteli Şişli istanbul köpeklerinize sizin kadar iyi bakarken sizden talep ettiği şey köpeğinizi belirttiğiniz zamanda teslim almanız ve ödemenizi belirttiğiniz tarihte yapmanızdır. Köpeğinizi gönül rahatlığı ile bırakabileceğiniz köpek oteli Şişli İstanbul profesyonel kadrosu ve uzman ekibiyle sizlere en iyi, güvenilir ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

 

 

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir