Köpek Oteli Sarıyer istanbul

PAYLAŞ
Köpek Oteli Sarıyer istanbul
  • 0
  • 29
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Bir köpek sahiplenmek başlı başına birtakım sorumlulukları da beraberinde getirir. Eğitimi, beslenmesi, bakımı, veteriner kontrolü gibi ihtiyaçlarını karşılamak ya da onunla oyun oynamak ve ona ilgi göstermek bir köpek sahibinin üstlendiği sorumluluklardan bazılarıdır. Bu ihtiyaçlarını aksatmadan düzenli olarak yerine getirmek, köpeğin bedensel ve duygusal sağlığı için oldukça önemlidir. Köpeklerinin bakım ihtiyaçlarını yerine getiren, onlarla bizzat ilgilenen köpek sahipleri bazı durumlarda köpeklerinden uzaklaşmak zorunda kalabiliyor. Gün içinde işteyken ya da seyahate çıkacakları zaman köpekleriyle uzun saatler hatta günlerce ayrı kalmaları gereken durumlarda, yokluklarında onlara gerekli bakımlarını yapabilecek birine ihtiyaç duyarlar. Bu noktada evcil hayvan otelleri devreye girer. Köpek dışında diğer evcil hayvanlar için de bakım hizmeti veren evcil hayvan ve köpek oteli Sarıyer istanbul adresinde İstanbul’un birçok ilçesinde olduğu gibi hizmet vermektedir.

Güvenilir ve Donanımlı bir Barınma Ortamı

Köpek Oteli Sarıyer istanbul

Köpeklerin belli süreler barındırıldıkları bu oteller, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İl Müdürlükleri’nin izniyle ruhsatlandırılarak, veteriner hekim kontrolünde, alanında uzman eğitmenler tarafından faaliyet gösterir. Otellerin kuruluş aşamasında barınaktaki gerekli teknik donanımın oluşturulması, hayvanlarda görülen salgın ve paraziter hastalıklara önlem almak, hayvanların barındığı ortamda sağlıklı ve hijyen şartlarının sağlanmış olması gibi konularda yine bakanlığın denetimine tabidir. Bunun dışında, köpek bakımlarının kafese kapatılmadan yerine getirilmesi konusunda köpek oteli Sarıyer İstanbul ve diğer bölgelerdeki barınakların hassasiyetleri, köpek sahipleri tarafından güvenle tercih edilmelerinin nedenlerinden biridir. Bu konu üzerindeki hassasiyetlerini koruyan köpek otelleri, köpekler için özel odalar ayırmıştır. Bakımlarını üstlenecekleri köpekleri ve diğer hayvanları otellerine kabul etmeden önce sağlık kontrolünden geçirip, köpeklerin aşı karnelerini istiyor. Aşı kartları tam ve güncel olmayan köpeklerin aşıları, sahiplerinin onayıyla barınağın veteriner hekimi tarafından yapılıyor. Bulaşıcı hastalığı ya da davranış bozukluğu gibi problemleri olmayan köpekler, barınağa kabul ediliyor.

Otellerdeki Aktivite ve Olanaklar

Evcil hayvan veköpek oteli Sarıyer İstanbul adresinde birçok köpek oteli, misafir edecekleri köpekler için yüksek standartlarda hizmet garantisi veriyor. Misafir edilen köpeklerle veteriner hekim gözetiminde 24 saat boyunca birebir ilgilenme garantisi vererek, köpeklere doğa ortamında ve geniş bir arazide kurulu barınaklarda vakit geçirmeleri ve eğitimleri için fırsat sağlarken, köpek sahipleri de içleri rahat bir şekilde işlerine gidiyor ya da tatillerini yapıyorlar. Köpek oteli Sarıyer İstanbul adresinde otellerin sundukları hizmetler arasındaki günlük kreş hizmeti, gün içinde iş dolayısıyla ya da farklı bir nedenden ötürü köpeğine bakamayacak sahipleri ilgilendiriyor. Günlük kreşte köpeklere günlük egzersiz ve sosyalleşme ihtiyacına yönelik hizmetler veriliyor. En az 3-4 saat belli aralıklarla doğa içinde oyun alanlarına çıkarılan köpekler, enerjilerini atarak oyun boyunca diğer köpeklerle sosyalleşme fırsatı da buluyor.

Oyundan sonra ise gerekli bakımları yapılıyor. Evcil hayvan ve köpek oteli Sarıyer İstanbul bölgesindeki hizmetlerden biri de köpek kuaförü. Köpeklerin tıraş, banyo, kuaförlük ve bakım hizmetleri profesyonel ürünlerle yerine getiriliyor. Köpek eğitimi de otel hizmetleri arasında yer almakta. Köpeğin ihtiyacına yönelik birtakım eğitimler veriliyor. Otur, kalk, bekle gibi komutları içeren ve köpeğin sahibiyle iletişimini kolaylaştıracak temel itaat adı verilen temel eğitimler; tasma eğitimi, tuvalet eğitimi, sosyalleşme eğitimini içeren yavru köpek eğitimleri; agresyon, korkaklık, saldırganlık eğilimi gösteren köpeklere ise davranış bozukluğu eğitimleri verilen eğitim hizmetlerindendir. Bunlara ek olarak köpek ve diğer evcil hayvanlara şehir içi taşıma sağlayan taksi hizmetleri de köpek otellerinin sağladığı bir hizmettir. Evcil hayvan ve köpek oteli Sarıyer İstanbul ve diğer adreslerdeki bu oteller, yüksek standartlarda verdiği hizmet bedeli olarak uygun fiyat avantajlarıyla köpek sahiplerini memnun ediyor.

Incoming search terms:

  • https://www kopekpansiyonu org/kopek-oteli-sariyer-istanbul/
köpek eğitimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir