Beyoğlu Köpek Pansiyonu

admin 6 sene önce

Yaşamdaki en güzel hayvan arkadaşlığı köpeklerle bireyler arasındaki dostluktur. Öyle anlar var ki köpekler insanların yanına yaklaşmış ve en kıymetli dostlarından olmayı başarmışlardır. Hem akıllı olmaları hem de zeki ve hızlı karar verebilmeleri ile insanlara çok faydalı olan bu dostlarımıza uygun barınaklar ve yaşam alanları oluşturuyoruz. İşte bunlardan birini de Beyoğlu ilçesinde hizmete sunduk. Hizmete sunduğumuz. Beyoğlu Köpek Pansiyonu, Her türlü köpeğin içinde rahat edebileceği bir düzende yapılmış olup içindeki akıllı parkurlarıyla köpekleri eğitirken eğlenmelerine de sebep oluyor. İşte bu yönüyle bu tesis çevremizdeki insanlardan takdir almış ve desteklenmiştir. Evimizde bulunan dostumuz dediğimiz köpeğimizden tutunda sokakta kalmış bakıma muhtaç olan köpeklerinde en üst düzeyde bakımlarını ve eğitimlerini sağlıyoruz.

İşletme olarak temel önceliğimiz, can dostlarınızın sağlığını korumak adına temizliktir. Köpeklerin yaşam alanları olsun, oyun alanları olsun, kapalı ve açık alanlarda en sağlıklı ortamda olacakları konusunda şüpheniz olmasın. Konaklama yerleri, köpeğinizin rahat hareketine imkân sağlayacak ölçülerde düzenlenmiş olup, zemin ısı yalıtımlıdır. Ayrıca, kapalı alanlardaki havalandırma sistemi sayesinde, ortam sıcaklığı ideal noktada tutulmakta ve hava sirkülasyonu kesintisiz sağlanmaktadır.

Bu tesisin içinde bulunan eğitici ve disiplin verici unsurları gördüğünüzde köpeğinizi bize emanet etmekte tereddüt etmezsiniz. Bütün gereken eğitimleri ve yaşantısında lazım olacak durumları bir bütün olarak hayvanınıza öğretmek için uzman çalışanlarımız bulunmaktadır. Ayrıca pet taksi koruma eğitimi hizmetimizde köpeğiniz ve sizin hizmetinizde olmaktadır. Sokaktaki kalan köpeklere ise köpek kulübeleri imal etmekteyiz. Müessesimde her çevreden getirilen köpekler bulunmaktadır. Onların baştan aşağı tüm bakımları, beslenmeleri, hastalıktan iyileştirmeleri, yemleri ve normal şartlara gelmeleri için uğraş vermekteyiz.

Beyoğlu Köpek Pansiyonu

Sevgili dostlarımız, tecrübeli ekibimiz sayesinde, yalnızlık çekmeden huzurlu ve sağlıklı ortamda bakılmaktadırlar. Köpeğinizin yaşı ya da sağlık durumu gereği, düzenli alması gereken ilaçlar var ise, bunlar da tarafımızca giriş işlemlerinde kayda alınmakta ve düzenli olarak takip edilmektedir. Herhangi bir acil sağlık sorunu çıkması durumunda da otel veterinerimiz günün her saati hizmet vermektedir. Çevrenizdeki sahipsiz köpekleri de bize ulaştırırsanız onlarında bakımlarını ve iyileşme dönemlerindeki hassas beslenmelerini yine uzman ekibimiz takip ediyor olacaktır. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan biricik dostlarımız köpeklerimize verdiğimiz desteğin sadece küçük bir parçasıdır. Beyoğlu Köpek Pansiyonu ismiyle hizmetlerine devam eden köpek evimize getirilen köpekler ilk olarak tedavileri yapıldıktan sonra temizlik aşamasından geçirilir ve sonrasında kafeslerine alınır. Yalnız burada bahsedilen kafesten kastımız serbest bırakıldıkları kapalı alanlarıdır. Eğer siz evinizdeki köpeğinizi bırakarak iseniz tabi ki iç mekânı görmek arzusunda olabilirsiniz. Tesisimizin her yönü ile şeffaf olan hizmeti çok yakından görülebilir ve sorgulanabilir. Köpeklerimize verdiğimiz öğretici ve eğitici bilgiler ve uygulamalar ile onların dış hayatta nasıl yaşamaları gerektiği öğretilir. Köpeklerimize dostumuz gibi davranılarak onlara değerli olduklarını hissettiriyoruz. Bu sayede bizden kopmadan kaçmadan eğitiliyorlar.

  

Beyoğlu Köpek Pansiyonu

Dostumuzu bize emanet ettiğinizde, zaten bir görevli refakatinde, köpeğinizin konaklama yerini, açık alan ve oyun parkını, veteriner klinik ünitemizi, diğer konuk köpeklerin durumlarını ve pek çok şeyi kendi gözlerinizle göreceksiniz. Ayrıca internet sitemizde yer alan görsellerde, köpeğinizin nasıl bir yer ve ortamda misafir edileceği konusunda sizlere fikir verebilir. Tüm hizmetlerimiz şeffaflık esasıyla yürütülmekte ve köpek sahipleriyle paylaşılmaktadır. Ayrıca köpeğinizi bize bıraktıktan sonra, tesis içindeki kameralar sayesinde, teknolojik tesisimizi 7 gün 24 saat boyunca canlı olarak bulunduğunuz yerden görüntüleyebilirsiniz. İstanbul Beyoğlu bölgesi dışındaki ilçelerden de dostlarımızı pansiyonumuza davetli olarak kabul etmekteyiz. Dostlarınız ile keyifli günler dileriz. Sevgi ile kalın…

Hause Of İstanbul

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.