Bayrampaşa Köpek oteli

PAYLAŞ
Bayrampaşa Köpek oteli
  • 0
  • 10
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpekler en sevimli, en akıllı hayvanlardır. Onlar da tıpkı insanlar gibi duygusal bağlar kurabilir, üzülüp sevinebilirler. Eğitildiklerinde herkesi şaşırtacak kadar başarılı hareketler yapabilirler. O kadar akıllıdırlar ki, evrenizin diğer bireylerinden daha iyi bir yardımcı bile olabilirler.

Tabi ki onların da özenli bir bakıma ihtiyaçları vardır. Tıpkı bir bebek gibi her ihtiyacını özenle kargılamanız gerekir. Yemeğinden, tuvaletine, yıkanmasından, eğitimine hatta oyununa kadar vakit ayırmanız gerekir. Nasıl çocuklarınıza oyun saati ayırıyorsanız onlarla vakit geçiriyorsanız köpeklerinizin de bu vakte ihtiyacı vardır. Onların da insanlar gibi canı sıkılabilir ve oyun oynamaya ihtiyaç duyabilirler.

Bayrampaşa Köpek oteli

Eğer köpeğinize yeterince vakit ayıracak zamanınız yoksa evde bakmamalısınız, çünkü onlara haksızlık etmiş olursunuz. Yemeğini verip, 10 dakika tuvalet için gezdirip, arada bir banyo yaptırarak köpeğinize bakmış sayılmazsınız çünkü. Kendinizi onun yerine koysanız bile ne demek istediğimi anlayabilirsiniz aslında. Tüm gün evde kapalı kalıp, günde sadece on dakika dışarı çıkmak size yeterli olur mu ki doğa canlısına yetsin. İşte bu nedenle köpek bakacak zamanınız yoksa onları evinize kapatmayın. illa köpek bakmak istiyorum ya da billi zamanlarda onunla ilgilenmek istiyorum diyorsanız, köpeğinizi köpek oteli diye adlandırılan merkezlere bırakabilirsiniz.

Köpek oteli: Köpeklerinizin hem ev hem de doğa ile uyumunu sağlayan, onların günlük bakım ve oyun ihtiyacını karşılayan bir nevi kreş gibi nitelendirebileceğimiz mekânlardır. Burada köpeğinize en iyi şekilde bakım yapılır ve eğitim verilir. Köpeğinizin her türlü ihtiyacı ile ilgilenen uzman bakıcılar vardır ve onlar her bir köpekle ayrı ayrı ilgilenerek, onların daha sağlıklı ve daha mutlu bir hayvan olmasını sağlarlar. Bu merkezleri bir çok ilde bulabilme imkânınız var. Bayrampaşa da bunlar arasındadır.

Köpek Bakımı

Bayrampaşa; İstanbullun bir ilçesidir. Nüfusu oldukça kalabalık ilçelerden biridir. Avrupa yakasındadır. Hatta hemen hemen herkesin bildiği Forum İstanbul Bayrampaşa’da yer almaktadır. İşte burada yaşıyorsanız köpeğiniz için uzaklarda bir arayışa girmenize gerek yok. Çünkü Bayrampaşa Köpek oteli size bu hizmeti vermektedir. Köpeğinizin bakımıyla yakından ilgilenen bakıcıları vardır ve sadece bakım değil onlarla birlikte oyun oynayıp aynı zamanda köpeğinizin diğer köpeklerle arkadaşlık etmesini de sağlarlar. Diğer köpeklerle uyum içinde ve eğlenerek vakit geçiren köpeğiniz mutlu bir hayvan olur. İsterseniz kalıcı olarak istersiniz de belli bir süreliğine bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Yani eğer çalışıyorsanız ve köpek bakacak vaktiniz yoksa ama aynı zamanda köpekleri de çok seviyor ve onlarla vakip geçirmekten keyif alıyorsanız, köpeğinizin bakımını Bayrampaşa Köpek oteli yapsın siz sadece gelip onu sevin onunla oyun oynayın.

Bayrampaşa Köpek oteli

Bu oteller, köpeklerin her türlü ihtiyaçlarına göre yapılmıştır. Hava şartlarından etkilenmeyecekleri, sağlıklı ve kaliteli bur ortam yaratılmıştır. Hatta bu tür yerler köpekleriniz için evinizden daha doğru yerler olabilir, çünkü burada onlar için gerekli olan doğal ortam da düşünülmüştür. Hayvanların da insanlar kadar eğlenme ihtiyacı duydukları bir gerçiktir ve bu nedenle onların tasmalarına bağlı kalmadan özgürce gezip oynayabileceği bir ortamda yaşamaları çok daha doğrudur. Zaten hayvanla için en uygun ortam doğa ortamıdır, onlara tasma takıp evin bahçesine hapsetmeniz onları mutsuz edecektir. Köpeğinizin mutlu olması demek size karşı daha bağlı olması demektir. Sadece yemek verip çişini yaptırmak ona baktığınız anlamına gelmemektedir.

 

Hayvan bakımı konusunda yeterince bilginiz yoksa veya ona ayıracak vaktiniz yoksa ya da hem vaktiniz hem bilginiz var ama evinizdeki ortam köpek bakımı için yeterli değilse köpeğinizi köpek otellerine teslim ederek güvenle bakılmasını sağlayabilirsiniz.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir