Köpek Oteli Sultanbeyli istanbul

PAYLAŞ
Köpek Oteli Sultanbeyli istanbul
  • 0
  • 25
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

İstanbul’da Anadolu yakasına bağlı olan semtlerinden biridir Sultanbeyli. Gelişen ve nüfusu artan büyük şehirlerden biri olan İstanbul’da insanlar için pek çok yaşam alanı, pansiyonlar ve oteller bulunuyor. Bu hizmet kurumlarının yanı sıra hayvan sevgisinin ön planda olduğu günümüzde hayvanlar için de ekstra yaşam alanları açılıyor. İstanbul’da köpeklere en iyi hizmet imkanlarıyla köpek otelleri artış gösteriyor. Köpek sahiplerinin zor günlerinde, acil durumlarında, şehir dışı seyahatlerinde köpeklerini bırakabilecekleri ideal hizmet kurumlarıdır. Köpek oteli Sultanbeyli İstanbul, köpek sahiplerine güvenilir hizmetin yanı sıra ekstra hizmetleriyle de dikkat çeken köpek yaşam alanlarından biridir.

Köpek Oteli Sultanbeyli istanbul

Köpek Oteli Sultanbeyli istanbul

Köpeklere giriş işlemleri ve sağlık kontrolleri yapıldıktan sonra özel odalar sağlanır. Köpeklerin bilgileri doğrultusunda mama saatleri, mama çeşitleri belirlenir. Farklı mama kullanan köpekler için en kısa sürede mama temini yapılır. Sağlık kontrollerine ve hijyene özen gösterilir. Gün içinde kaldıkları odalar temizlenir ve dezenfekte edilir. Köpekler iki kere açık havada gezdirilmek üzere personeller ile dışarı çıkarılır. Bunun dışında gün içinde ortak oyun saatleri belirlenir ve diğer köpek müşteriler ile kaynaşmaları için oyun alanlarında serbest bırakılırlar. Özgürce gezmeleri ve oyun oynamaları sağlanır.

Öğlen belirlenen saatte öğle uykusu için odalara alınan köpeklere, hava durumuna göre, uykudan sonra havuzda yüzme imkanı sağlanır. Gün içinde belli zamanlarda veterinerler sağlık kontrollerini ve ruhsal durumlarını kontrol ederler. Akşam uyku saati de günlük alıştığı düzende ayarlanır ve uyku saati yaklaşınca köpekler özel odalarına alınır. Özel odalar klimalı ve yerden ısıtmalı olarak dizayn edilir. Bazı otellerde köpekler için odalarına müzik yayını yapılır. Özel sağlık sorunu olan köpeklerin ilaçları, vitaminleri veya iğneleri gözetmenler tarafından takip edilir ve veterinerler uygun saatlerde işlem için muayene alanına alırlar. Standart odalar dışında bazı köpeklere suit odalar sağlanabilir. Bu suit odaların içinde özel bahçeleri de mevcuttur. Köpeğin daha özgür ve konforlu zaman geçirmesi sağlanır. Köpeğin kendini evinde hissetmesi ve yalnızlık yaşamaması için köpeğin alıştığı oyuncak, örtü gibi herhangi bir eşya varsa sahibinden bunu teslim etmesi istenir. Köpeklerin çıkış günü belliyse sahibine teslim etmeden köpek yıkanır, bakımı ve sağlık kontrolü yapılır. En uygun şekilde teslim edilmiş olur.

Sultanbeyli Köpek Oteli Hizmetleri

İnsanların rahatı ve ihtiyaçlarını karşılayacak otellerin yanı sıra köpek dostlar için de oteller ve pansiyonlar bulunuyor. Köpek sahiplerinin köpeklerini bırakacakları bir yer aradıklarında devreye giren ve güvenilir personelleri ile köpek sahiplerinin içini rahatlatan ideal hizmet kurumlarıdır. Sultanbeyli hizmet konusunda güvenilir ve personel konusunda da hassas davranan ideal köpek barınma alanıdır. Öncelikle arayarak randevu alınması gerekiyor. Uygun görülen belli saatlerde bırakılan köpekler ile ilgili bilgiler otel görevlilerine yazılı olarak bildirilir. Hemen sonrasında köpeğin sağlık kontrolleri yapılır, odası ayarlanır. Köpek sahibinin verdiği bilgiler doğrultusunda köpek için günlük beslenme, gezdirilme, dinlenme saatleri belirlenir. Sağlık ve hijyen konusunda ayrı hassas davranan Sultanbeyli köpek oteli, tercih edilmesinde güvenilirliği ile ön plana çıkan köpek otellerinden biridir. Beslenme planı köpeklere sabah, öğle ve akşam olmak üzere 3 saat olarak belirlenir.

Köpeklerin konaklama içinde sıkılmaması, eğlenceli vakit geçirmesi adına oyun saatleri belirlenir ve diğer köpekler ile beraber oynamaları için oyun alanlarında buluşturulur. Her köpek için belirlenen gezdirme saatinde de köpeklerin bakıcıları tarafından köpekler açık havada gezdirilir. Sultanbeyli köpek otelinde hiçbir şeyden çekinmeyen, köpek sevgisi ile işini yapan personeller tarafından köpeklerin tuvalet ihtiyacı karşılanır. Köpeklerin sağlıklı ortamlarda hayatlarını sürdürmeleri için köpek odalarındaki yatakları, örtüleri her gün temizlenir. Köpek sahiplerinin şehir dışına çıkmaları gereken durumlarda veya tatile gidecekleri zaman köpekleri kabul etmeyen oteller olduğunda köpeklerini bırakacak yer arayan kişilerin ihtiyaçlarını karşılamaya hazır köpek otellerinden biridir. Sultanbeyli köpek oteli ile köpeklerin barınma hizmetiyle evdeki konforunun devam ettirilmesi amaçlanır. Köpeklerin çıkış zamanında mutlu ve sağlıklı bir şekilde teslim esilmesi için en uygun şekilde hizmet verilir.

köpek eğitimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir