Beyoğlu Köpek Oteli

admin 6 sene önce

Beyoğlu ve çevresi İstanbul’un en yoğun nüfusa sahip olan eski ve işlek semtlerinden birisidir.  Merkezi konumu,  popülerliğinden hiçbir şey kaybetmediği gibi halen daha çekim merkezidir. Tabi ki bu kadar yoğun nüfusa sahip olan yerde,  can dostlarımız olan köpekler de olmaz mı? Gerek evlerinde,  sahipleri tarafından bakılan ya da mahallelerinin vazgeçilmezi olan sokak köpekleri de bu semtin renklerinden bir tanesidir.

Köpeklerin en mutlu olduğu yer,  sahiplerinin olduğu yerdir.  Ama zaman zaman çeşitli nedenlerden dolayı bu can dostlarımızdan kısa süreler için bile olsa ayrılmak durumunda kalabiliriz.  Tatil,  iş seyahatleri,  sağlık sorunları gibi nedenler bunların başında yer alır.  Peki bu durumlarda can dostunuzu bırakabileceğiniz kimse yoksa ne yapabilirsiniz? İşte,  bu konuda Beyoğlu Köpek Oteli olarak sizlerin yanındayız.  Can dostunuz,  can dostumuzdur.

Burada sizler için ne gibi hizmetler verdiğimizi sıralamak gerekirse;

Köpeğinizden ayrı kalmanızı gerektiren durumlarda,  köpekleriniz için konaklama hizmeti

Köpeğinizin özelliklerine göre sağlıklı şekilde beslenmesi

Sağlık kontrolünün uzman veterinerimiz tarafından yapılması

Talep etmeniz durumunda çeşitli eğitim programları uygulanması

Köpekleriniz için açık alanda hareket ve oyun imkânı

Beyoğlu Köpek Oteli

Beyoğlu Köpek Oteli olarak en büyük önceliğimiz,  can dostlarınızın sağlığını korumak adına hijyendir.  Köpeklerin yaşam alanları olsun,  oyun alanları olsun,  kapalı ve açık alanlarda en sağlıklı ortamda olacakları konusunda şüpheniz olmasın.

Konaklama yerleri,  köpeğinizin rahat hareketine imkân sağlayacak ölçülerde düzenlenmiş olup,  zemin ısı yalıtımlıdır.  Ayrıca,  kapalı alanlardaki havalandırma sistemi sayesinde,  ortam sıcaklığı ideal noktada tutulmakta ve hava sirkülasyonu kesintisiz sağlanmaktadır.

Can dostlarınız,  uzman ekibimiz sayesinde,  yalnızlık çekmeden konforlu ve sağlıklı ortamda bakılmaktadırlar.  Köpeğinizin yaşı ya da sağlık durumu gereği,  düzenli alması gereken ilaçlar varsa,  bunlar da tarafımızca giriş işlemlerinde kayda alınmakta ve düzenli olarak takip edilmektedir.  Herhangi bir acil sağlık sorunu çıkması durumunda da otel veterinerimiz günün her saati hizmet vermektedir.

Beyoğlu Köpek Oteli

Köpeğinizi giriş işlemlerinde neler yapılmaktadır,  isterseniz biraz da bu konuda bilgiler verelim:

Giriş aşamasında,  köpeğinizin özellikleri kaydedilir; cinsi,  yaşı,  alışkanlıkları,  neleri sevdiği ya da sevmediği,  almakta olduğu ilaç ya da özel bakım gerektiren durumlarının olup olmadığı gibi.

Konaklama süresi ( kalış süresinin belirsiz olduğu durumlarda yaklaşık bir zaman da verilebilir )

Talep ediliyorsa,  ne gibi eğitim programına katılacağı

Konaklama döneminde herhangi bir aşı yapılıp yapılmayacağının tespiti.  Bunun için varsa,  köpeğinizin aşı karnesinin de beraberinde getirilmesi daha iyi olacaktır.

Köpek Bakımı

Beyoğlu Köpek Oteli olarak sunduğumuz tüm hizmetler kalite standartlarından ödün vermeden,  uzman görevlilerimiz tarafından yürütülmektedir.  Hepsinin uzmanlığı dışında en büyük özellikleri hayvan sever olmalarıdır.  Köpekler,  herkesin bildiği gibi sahibiyle güçlü duygusal bağ kuran hayvanlardır.  Sahibinin olmadığı ve tek başına kaldığı zamanlarda gerçekten zorlanırlar. Bu nedenle yokluğunuzda,  köpeğinizin terk edilmişlik sendromuna kapılmamasını istiyorsanız,  otelimiz can dostunuza bulabileceğiniz en iyi ikinci evdir.  Çünkü personelimiz,  yaptıklarını iş değil,  yaşam felsefesi olarak benimsemiş bireylerdir.  Bu nedenle de köpeklerle iletişimleri çok kolay ve doğal şekilde olmaktadır.  Bizler,  her köpeğin farklı yapı ve karakterde olduğu bilinciyle can dostlarınıza yaklaşmaktayız.

 

Köpeğinizi bize emanet ettiğinizde,  zaten bir görevli refakatinde,  köpeğinizin konaklama yerini,  açık alan ve oyun parkını,  veteriner klinik ünitemizi,  diğer konuk köpeklerin durumlarını ve pek çok şeyi kendi gözlerinizle göreceksiniz. Ayrıca internet sitemizde yer alan görsellerde,  köpeğinizin nasıl bir yer ve ortamda misafir edileceği konusunda sizlere fikir verebilir. Tüm hizmetlerimiz şeffaflık esasıyla yürütülmekte ve köpek sahipleriyle paylaşılmaktadır. Ayrıca köpeğinizi bize bıraktıktan sonra,  tesis içindeki kameralar sayesinde,  bilgisayar ya da mobil cihazınızdan tesisimizi 24 saat boyunca canlı olarak bulunduğunuz yerden görüntüleyebilirsiniz.

 

İstanbul Beyoğlu bölgesi dışındaki yerlerden de köpek otelimize misafir kabul etmekteyiz. Bizlere ulaşmak ve daha detaylı bilgiler almak isterseniz,  web sitemiz üzerinden ya da iletişim bilgilerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Hause Of İstanbul

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.