Sultanbeyli Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Sultanbeyli Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 233
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpeklerin barınma ve konaklama ihtiyaçlarına özel açılmış ve geliştirilmiş kurumlar vardır.  Bu kurumlar belli bir ücret karşılığında evcil hayvanlarınızın barınmasını,  beslenmesini ve bakımını yapmaktadırlar.  Özellikle çalışan ve yoğun iş seyahatleri yapan kişilere özel olarak düşünülerek hazırlanmıştır.  Evcil hayvana sahip olan çalışan kişilerin,  acil iş görüşmelerinde ve evde olmadıkları zamanda köpeğine bakacak ve onun güvenliğini ve barınmasını sağlayacak kişilere ihtiyaç duyar.

Bu ihtiyaç karşılanmadığın da ise; köpeklere özel olarak dizayn edilmiş pansiyon,  otel,  çiftlik vb.  yerlere emanet edebilmektedirler.  Ödenen belli bir ücret karşılığı ile köpek kurum tarafından teslim alınmaktadır.  Ve sahibinin anlaşma şekline göre bu yerde barınması ve beslenmesi sağlanacaktır.  Bu kurumlar evcil hayvanların kendilerini yalnız hissetmemeleri için ve gelir sağlamak için oluşturulmuştur.  Pansiyonlar da genel olarak köpeğin günlük tükettiği besin ve besin bileşenlerinin sahibi tarafından getirilmesi ile karşılanmaktadır.  Böylece hassas köpekler ile diğer köpeklerin ayrımı birbirinden daha kolay olacaktır.  Bu tür kurumlardan biri de Sultanbeyli Köpek Pansiyonu’ dur.

Pansiyon Hakkında Detaylar;

Evcil hayvanların barınma,  korunma,  beslenme ve bakımları yapılmaktadır.  Bu ihtiyaçlar köpeklerin hassasiyetine,  ırkına ve karakter yapısına göre değişmektedir.  Sahiplerinin belirlediği beslenme şekline göre günlük ihtiyaçları karşılanır.  Pansiyon içinde ki düzen ve işleyiş şekli belli programlar dâhilinde yapılmaktadır.  Örneğin; sabah kahvaltı listesi ve akşam yemek listesine kadar öğle arası etkinlikleri ile köpeklerin kendilerini yalnız hissetmeleri önlenmiş olacaktır.  Köpeği emanet eden sahibi durumuna göre kurum ile anlaşacaktır.  Köpeklerin teslimi istediği gün,  hafta hatta ay gibi zamanlamalar kadar olabilir.  Bu süre zarfında köpeğin bakımı,  beslenmesi,  güvenliği ve koruması verilen ücretten karşılanmaktadır. 

Ödenecek ücretler saatlik olarak da belirlenmektedir.  Günlük pansiyon odası kiralama ve aylık kiralama şeklinde değişmektedir.  Sultanbeyli Köpek Pansiyonu konaklama şekli olarak köpeklerin dışında sahiplerinin de barınmasını sağlayabilir.  Köpeği ile beraber sahibi pansiyon içerisinde kalabilir.  Bu extraya girdiği için ödeme tutarı da değişecektir.

Sultanbeyli Köpek Pansiyonu

Sultanbeyli Köpek Pansiyonu

Evcil hayvanların kendilerini yalnız hissetmemeleri için gün içerisinde etkinlikler ve eğitimler verilmektedir.  Bu eğitimler genel olarak sahibine bağlılığını arttıran derslerdir.  Oyun etkinliklerinde ise köpeklerin eğlenmesini ve enerjilerinin atılması sağlanmaktadır. Köpek ırkına ve hassasiyetine göre belirlenmiş ayrı odalar mevcuttur.  Bu yüzden köpeklerin birbiri ile boğuşması önlenmiştir.  Köpeklerin güvenliği eğitici köpek uzmanları tarafından karşılanmaktadır. 

Özel ırklara ve hassas köpekler için eğitim dersleri ve etkinlik programları değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda beslenme şekilleri de değişecektir.  Bu durumlar için kurum,  köpekleri emanet almadan önce sahiplerine doldurmaları gereken bir forum verilmektedir. Bu forum içinde köpeklerine dair genel bilgiler ve özel bilgiler içermektedir.  Forum doğrultusunda köpekler ile ihtiyaca göre ilgilenilmektedir. Forum dışında köpeklere bir uygulama yapılmamaktadır.  Uzun süreli köpeğini kuruma bırakan kişiler için özel olarak belli gün ve saatlerde köpekleri hakkında bilgilendirme yapılmaktadır.  Bu durum hem müşteri memnuniyeti hem de köpek güvenliği için önemli hale gelmektedir.

Sultanbeyli Pansiyonu’ n da köpekler ırkına,  yaşına,  yetişkinlik ve yavru olma durumlarına göre ayrılarak belirlenen odalar içerisinde kalmaktadır. Hassas köpekler ve hamile köpekler için uygulanan extra ilgilenme programları ve eğitimleri vardır. Sahipleri evcil hayvanlarını teslim alana kadar köpeklerinin günlük ihtiyaçları karşılanmaktadır.  Köpeklerin rahatsızlanma ve hastalığa yakalanma durumunda uzman veteriner hekimleri ile tedavileri yapılarak sağlık güvenlikleri karşılanmış olur.  Pansiyon sadece barınma ile sınırlı kalmamış aynı zamanda bir köpek eğitim merkezi,  etkinlik alanı,  özel ilgi ve alaka göstererek evcil hayvanlara kendilerini özel hissettiren etkinlik içerikleri ile müşteri memnuniyeti ve köpek güvenliği beraber götürülmektedir.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir