Şişli Köpek Oteli

PAYLAŞ
Şişli Köpek Oteli
  • 0
  • 192
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpeklerimiz artık ailemizin bir üyesi, sadık bir dosttan da öte bir çocuğumuz gibidir. Türkiye’de köpek bakımı ve sahiplenmesi artık daha bilinçli diyebiliriz. Gerek hayvansever derneklerinin çalışmaları gerekse de sosyal ağlarda hayvan hakları ile ilgili yayınlar sayesinde gelişme göstermiştir. Köpeklerin maması, yiyeceği, kuaförü, bakımı, eğitimi, giyeceği hatta kalacak yerleri sektör haline gelmiştir. Belediyeler hayvan barınaklarını iyileştirerek, hayvan günleri düzenleyerek, sokak hayvanları için bile evler yaparak, bazı basın yayın organları da yarışmalar düzenleyerek bu bilinçlenmeyi arttırmışlardır. Artık köpeklerimiz yaşamımızın bir parçası ve aile ferdimizdir. Eğer evimizde bizimle yaşayan bir köpeğimiz varsa onun en iyi şekilde beslenmesi, hastalıklardan korunması, bakımı ve eğitimini düşünmemiz en öncelikli görevimizdir.

Şişli Köpek Oteli

Eskiden özellikle uzun seyahatlerimizde uzun uzadıya bir düşünce kaplardı içimizi; acaba köpeğimizi kime bıraksak diye. Komşuya mı söylesek, kapıcıya mı emanet etsek, dostumuza arkadaşımıza mı söylesek yahut akrabalarımızdan mı yardım istesek. Evde bıraksak da birisi gelip yemeğini mi verse? O zaman tuvaleti ne olacak? Bunları düşünürken o hayvan psikolojisini hiç düşünmezdik. Bu durumdan nasıl etkilenebileceği önemli değildi bizler için. Sadece idareten biz seyahatten dönene kadar yaşamını devam ettirsin yeter diye düşünürdük. Ancak günümüz koşullarında öyle olmadığı yapılan araştırmalarda ortaya koyulduğu gibi aramızdaki duygusal bağ gereği de bunu yapamayacağımızı vicdanımız zaten bize söylemektedir. Peki, bizimle yaşayan çocuğumuz bizim gideceğimiz bir seyahate veya şehir dışındaki bir iş gezisine gelemeyeceğinde ne yaparız? Evde yalnız mı bırakırız? Hayır.

Köpek Bakımı

Onu en yakınımıza veya en iyi şekilde emanet edebileceğimiz, güvenilir bir yere bırakırız ki bakımı ve gıdası konusunda gözümüz arkada kalmasın. Eskiden evde baktığımız köpeklerimizi evde tek başına bırakırdık, ancak köpek psikolojisinin anlaşılmaya başladığı günümüz dünyasında artık köpeğe bakmak sadece bizim yiyeceklerimizin artıklarını vererek bir köşede uyuyacağı bir alan vermekten çok daha ötedir. Bu anlamda köpek otelleri ve pansiyonları sektörü de son yıllarda gelişme göstermiştir. Şişli Köpek Oteli de bu amaçla profesyoneller tarafından kurulmuş ve işletilen, köpeğinizin güvenli ve iyi bir bakım alarak gözünüzün arkada kalmadan bırakabileceğiniz kaliteli bir mekândır. Müşteri memnuniyeti gibi köpek memnuniyetine de önem veren, kaliteli, pırıl pırıl ve saygın bir kurumdur Şişli Köpek Oteli. Çalışanların hayvan sevgisi ile dolu olduğu, köpeğinizin her türlü rahatlığının düşünüldüğü, bakım ve beslenmesinin işinin ehli profesyoneller tarafından yapıldığı, sürekli veteriner hekimlerimiz tarafından köpeklerinizin kontrol altında tutulduğu işletmemizde köpekleriniz bizim köpeklerimiz sayılır.

Köpeklerin cinslerine göre barındırıldığı otelimizde isteğinize göre köpek eğitimleri de uzmanlarımız tarafından verilmektedir. Şişli bildiğiniz üzere İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan, Beşiktaş, Kağıt hane, Beyoğlu ilçelerine komşu olan merkezi bir ilçemizdir. Ulaşım anlamında İstanbul’un Anadolu Avrupa bağlantısını sağlayan Boğaziçi Köprüsünün bağlantı otoyolunu izlediğinizde Zincirlikuyu, Mecidiyeköy istikametinden Kâğıthane’ye oradan da Şişli’ye kolayca ulaşabilirsiniz. Köpeğinizi bırakabileceğiniz otelimize kolay ulaşım imkânı da artı bir avantajdır sizin için. Köpek oyun alanları ve düzenli oyun saatleriyle, yine düzenli dinlenme ve yemek saatleriyle, gezme alanlarıyla profesyonel bir anlayışla hizmet veren otelimiz fiyat olarak da farklı cazip seçeneklerle ekonomik imkânlar sunabilmektedir.

Şişli Köpek Oteli

Şişli Belediyesi de bu anlamda yaptığı hizmetler ve denetlemelerle öncü olmuş ve belediye sınırları içerisindeki otel ve pansiyonların iyi ve kaliteli hizmet vermeleri için de gereken özveriyi ve hizmeti göstermektedir. En iyi hizmeti almak Köpeğinizin ve sizin hakkınız. Yapmanız gereken tek şey doğru noktayı bulmak; o doğru nokta da Şişli.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir